Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Brpo25
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv úno 18, 2010 23:52
Zařízení: HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Brpo25 »

Caute, mam problem v mojom HD2 s pocasim, niekedy mi tam naskoci uplnen nezmyselne miesto ako napr Selangor alebo tka nejak a neviem co s tym, a pri tom ja som v Lipt. Mikulasi vie mi s tym niekto poradit?

A druhy problem...mam doma wifi siet z routeru, cely den som pripojeny na mojej HD2 ked vecer na telefone vypnem wifi a rano ju znova zapnem mam sa problem napojit na tu moju domacu wifinu, neviete cim to moze byt?

Dikye

A este mam jeden probleeem. S obrazkami. Nahral som si do htc obrazoky. Ked si ich pozeram len tak (zo znamena ze som ich neotvoril uplne, nie su na cely display) tak je vsetko ok. Ale ako nahle si jednu zvacsim tak hned tam mam tie fotky 2x a to vsetky co som si tam hahral. Skusal som jednu vymazat ale oni sa vymazu obi dve, a ja neviem ako to vyriesit.
Pershin
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 09, 2010 12:42
Zařízení: HTC Magic

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Pershin »

Prosím o radu , mám tento přístroj teprve pár dní ,takže teprve chytám informace. Chtěl bych vypnout animaci počasí podle:144. Vypnutí animace počasí na hlavní obrazovce Sense.
Změňte registr: HKCUSoftwareHTCManilaHome.WallpaperMode z hodnoty 0 na 1. Ale tento registr nemůžu najít ani Total comanderem.Můžete mi poradit jak na to?
2. prohlížím stránky v Opeře v pc zobrazení .Zvětším si stránku kliknu na jiný odkaz,stránka se zmenší na malé zobrazení a tak pořád dokola až to začne být otravné.Nelze něco nastavit .aby ty stránky zůstaly o stejné velikosti?Díky za radu

Edit by admin: přesunuto
Richie
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř led 13, 2010 9:33
Zařízení: HTC EVO 3D

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Richie »

ahoj, máte někdo zkušenosti s připojením firemní sítě VPN na HTC HD2?
Lugo
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: sob lis 28, 2009 8:58
Zařízení: HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Lugo »

zalezi ako mate nastavenu, priklad: nainstalujes certifikat vasi firmy ,zapnes overovanie na posledni volbe atd.
Richie
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř led 13, 2010 9:33
Zařízení: HTC EVO 3D

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Richie »

a můžete mi poradit, jak a kde vytvořím připojení VPN?
Lugo
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: sob lis 28, 2009 8:58
Zařízení: HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Lugo »

Neviem ci sme sa pochopili , skuste najprv pripojit normalne cez sprievodcu nastaveniami
Napr:
connects -> The internet
-> This is a hidden network

-> Open
-> WEP
-> The key is automatically provided

->Use IEEE..........
EAP type->PEAP

Neviem nastavenia vasej firemnej siete,
Ako sa pripajas z PC ?
Richie
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř led 13, 2010 9:33
Zařízení: HTC EVO 3D

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Richie »

já mám na HD2 připojení od T-Mobile, a jde mi o to, kde v HD2 najdu jak udělat připojení přes VPN, příklad: u normálního počítače má na ploše vytvořenýho zástupce pro připojení přes VPN, tak jeslti se tady dělá něco podobného
Lugo
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: sob lis 28, 2009 8:58
Zařízení: HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Lugo »

Ty ale pises o "remonte desktop" vzdialene pripojenie k inemu PC ?

Asi budes musiet najst nejakeho VPN klienta pre HD2 ,inak neviem.
Na pc sa to da aj cez prehliadac ale na HD2 prehliadac asi nebude mat Java plugin.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Vegan »

Richie píše:já mám na HD2 připojení od T-Mobile, a jde mi o to, kde v HD2 najdu jak udělat připojení přes VPN, příklad: u normálního počítače má na ploše vytvořenýho zástupce pro připojení přes VPN, tak jeslti se tady dělá něco podobného
Ahoj, VPNka se vytvari velmi jednoduse pokud mas orginalni ROMKU tak najed na posledni zalozku senze settings dej menu -> all settings -> connections ->Connections -> My work Network -> add a new VPN server connection

A nebo

Zalozka senze settings -> Wireless controls -> menu -> Connections -> My work Network -> add a new VPN server connection

Pokud, ale mate ve firme overovani skrze domenu smerovanou na LEAP Radius musis HD2 pripojit do domeny. Pokud pouzivate addvance Cisco VPN tak se s VPN rozluc cisco klient si s HD2 vazne nerozumi.
Richie
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř led 13, 2010 9:33
Zařízení: HTC EVO 3D

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Richie »

Vegan píše:
Richie píše:já mám na HD2 připojení od T-Mobile, a jde mi o to, kde v HD2 najdu jak udělat připojení přes VPN, příklad: u normálního počítače má na ploše vytvořenýho zástupce pro připojení přes VPN, tak jeslti se tady dělá něco podobného
Ahoj, VPNka se vytvari velmi jednoduse pokud mas orginalni ROMKU tak najed na posledni zalozku senze settings dej menu -> all settings -> connections ->Connections -> My work Network -> add a new VPN server connection

A nebo

Zalozka senze settings -> Wireless controls -> menu -> Connections -> My work Network -> add a new VPN server connection

Pokud, ale mate ve firme overovani skrze domenu smerovanou na LEAP Radius musis HD2 pripojit do domeny. Pokud pouzivate addvance Cisco VPN tak se s VPN rozluc cisco klient si s HD2 vazne nerozumi.
ahoj, jedu:
Start - nastavení - nabídka - nastavení - připojení - připojení a tady mám T-Mobile Internet a T-Mobile Wap - dole záložky Úkoly a upřesnit....
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Vegan »

to Richie: zbytecne citujes editni si to prosim.
Pak si musim ulevit NESNASIM CESTINU A JEJI PREKLADATELE ( vzdy vsechno pomrvi atd uz to je prekladani filmu nebo cokoli v IT ) :) :)
A ted k problemu dej tedy:
Zalozka "senze" nastaveni ( ne ve startu) -> Druha polozka od vrchu ( zpravce pripojeni ?.... zapinas tam a vypinas bluetooth) -> menu(nabidka ? proste prava soft klavesa ) -> Connections ( vrchni polozka tzn pripojeni asi ) -> My work Network (pracovni site ? druhy tucny nadpis) -> add a new VPN server connection ( druha modra polozka )

PS: jestli to ani ted nedame do kupy tak udelej HWreset a nech si tam anglictinu :) vse ti bude lepe fungovat
topa77
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon úno 22, 2010 17:17
Zařízení: lumia 920

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od topa77 »

Zdravím, funguje někomu z vás na HD2 aplikace Komerční banky, a.s. mobilní banka? Dík za odpověď.
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od htctester »

no nevím jak komu jinému,mě ano,v čem máš problém ? popiš.
topa77
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon úno 22, 2010 17:17
Zařízení: lumia 920

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od topa77 »

aplikace se spustí, ale už při zadávání částí pinu a hesla nejde přečíst, co vlastně aplikace chce...slova jsou překrytá a zkrácená a nejde ani odhadnout jestli to chce druhý třetí nebo který znak....
Pershin
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 09, 2010 12:42
Zařízení: HTC Magic

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Pershin »

Prosím o radu. Když si snížim hlasitost hovorů ve zvucích, protože to jinak řve na celou místnost,ztlumím i vyzvánění a pak jej neslyším.Nelze to nějak nastavit odděleně?Nemůžu to najít.Mrdlání s postraními tlačítky semo támo se mi moc nezamlouvá.Díky
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od YAMATO »

Nastavení - Zvuk a displej - Jedna hlasitost na Off
Pershin
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 09, 2010 12:42
Zařízení: HTC Magic

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Pershin »

Diky za radu: zvonek je tedy jasná položka a položka s posuvníkem Systém je hlasitost hovorů?
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od htctester »

topa77 :// co třeba odinstal ,restart, a znovu nainstalovat , problém který popisuješ mě nepotkal, takže je možné , že se to tluče s jinou aplikací ,bohužel nenapadá mě jiné řešení. pokud na něco přijdu hodím ti SZ .
topa77
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon úno 22, 2010 17:17
Zařízení: lumia 920

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od topa77 »

To jsem už zkoušel :( protože to je tuším java aplikace, tak zkusím nějaké tipy ohledně javy. Dík za odpověď.
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od htctester »

dej pak vědět v čem to bylo já ten problém totiž nemám ,dik
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů