HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Diskuze věnovaná komunikátoru HTC Legend
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od Jiří Hrma »

Je velice pravděpodobné, že společnost HTC svůj nový komunikátor s kódovým názvem Legend představí už v úterý na Mobile World Congressu v Barceloně a také je zřejmé, že půjde o nástupce oblíbeného modelu HTC Hero (recenze). Na zahraničních serverech se nyní začaly objevovat první skutečné fotografie, které nám toho řeknou mnohem více než nekvalitní rendery. Pod displejem najdeme kromě čtveřice systémových tlačítek také optický joystick. Nudně nepůsobí ani zadní strana, kde je zvýrazněný prostor okolo reproduktoru a 5 MPx fotoaparátu.

obrázek
Klikněte na obrázek pro zobrazení plné velikosti

Zdroje: AndroidCentral, Endgadget
trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 22, 2007 10:33
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od trizzo »

pekne zariadenie. Mozno naozaj presedlam na Android-a? Rozhodne cena.
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od carnero »

Škoda že už Hero nebylo z hliníku. Jinak ta přední strana mi hodně připomíná víko MacBooka :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jinak tenhle stroj se mi také velice líbí. Vůbec se teď nějak častěji přistihuji s myšlenkou, že přesedlám na Android :-)
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: čtv čer 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od Pacik »

To já sem opačného názoru - mně se Legend nelíbí... Ale já mam zajímavej vkus, třeba mně se líbí Milestone (Droid), Nokia N900, aj... které se jiným lidem nelíbí...
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od YAMATO »

Koukám, jak se móda nevyužitého prostoru dostala už i na Android. Ten prostor kolem optického joysticku mohl být ještě větší a prázdnější :roll:
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od _iNTERFACE »

skoda toho obrovsky velkeho miesta pod displayom...dufam ze nove WM bude natolko svojpravne ze mu ziadne tlacidla pod displayom nebude treba... :!:
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od pk »

Mne sa velmi paci.. krasny telefon!!
ezzz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv úno 12, 2009 19:05
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Chrudim

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od ezzz »

S tím místem pod displejem je to tak, že se tam většinou opírá palec. Holt asi nechtěli diskriminovat část uživatelů držící telefon v opačné ruce a pro jistotu tam oproti Heru nedali tlačítka vůbec:-) Mě se to moc líbí a jsem zvědavej, s jakou cenou přijdou. Tenhle zahnutej design má prostě styl, a ta zelenobílá kombinace na renderu ze starší doby byla k sežrání.
X46X
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 189
Registrován: čtv kvě 22, 2008 19:19
Zařízení: HTC Sensation, HTC Kaiser
Bydliště: Praha

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od X46X »

Ať už konečně udělaj něco takovýho s klávesnicí a můžu to vyměnit za kaisera :)
skyluke.
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 21:19
Zařízení: HTC Touch Diamond, HTC Hero
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od skyluke. »

Líbí se mi, ale nevydím žádný znatelný rozdíl, ve kterém by byl radikálně lepší, než jeho předchůdce. Přisvětlovací dioda? FM rádio? To jsou zanedbatelné fce.
Uživatelský avatar
Honza Zajíc
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 05, 2010 19:05
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od Honza Zajíc »

joooo ten vypadá hezky :-p až na ten malej displej a nevyužitej prostor pod ním.... :(
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od Standa »

Tak nějak. Je škoda že se zase jednou přemýšlí očima a ne hlavou. Nicméně Hero dokazuje, že HTC design umí, když chce. Jenže oni většinou nechtějí :-).
Uživatelský avatar
xhonzax
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát čer 19, 2009 22:43
Zařízení: Nokia Lumia 820

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od xhonzax »

mě se také velice líbí :tlem:
Uživatelský avatar
Minatory
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř čer 24, 2009 20:34
Zařízení: HTC HD2

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od Minatory »

z47 píše:joooo ten vypadá hezky :-p až na ten malej displej a nevyužitej prostor pod ním.... :(
Ten "nevyužitej" prostor pod ním osobně chápu jako velké plus, neboť konečně nebudeš muset ohýbat palec jak šílenec, když chceš klepnout na nějaké tlačítko. Takhle se to bude pohodlněji ovládat.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od _iNTERFACE »

pokial budes mat takmer vsade display, tak isto nebudes musiet nic s palcom robit...stisnes proste tlacitko...lento bude softwarove tlacitko...to miesto je tak isto vyuzite, ken tam nie je zbytocne velke nic...
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od uni »

Prostě jsou fy., které umí design (Apple, Italové u aut a oblečení a vlastně obecně) a ty, které neumí (např. HTC).
cryingfreeman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: sob říj 17, 2009 11:22
Zařízení: Samsung Galaxy

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od cryingfreeman »

_iNTERFACE píše:pokial budes mat takmer vsade display, tak isto nebudes musiet nic s palcom robit...stisnes proste tlacitko...lento bude softwarove tlacitko...to miesto je tak isto vyuzite, ken tam nie je zbytocne velke nic...

na svojom telefone to máš rovnako :grin: , radšej by som bral aby tie tlačitka boli normalne a nie dotykove, vďaka ním sa dá ovladať komplet celý android(okrem písania) bez nutnosti dotknuť sa displeja, čo sa hodí v zime v rukaviciach
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od Radek Hulán »

Jiří Hrma píše:Vůbec se teď nějak častěji přistihuji s myšlenkou, že přesedlám na Android :-)
HW má dnes dobrý každá platforma (snad kromě Apple).. Android je ale nedospělý, stačí si přečíst co řeší lidé s Motorola Milestone:
http://androidforum.cz/motorola-sholes-t1685-780.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nokia N97 a Symbian má zase mizerného emailového klienta, RIM (pro ČR) nedostatek aplikací, N900 a Maemo je opravdu nedodělaná (a bez SIM Toolkit nepoužitelná), WebOS od Palmu v ČR neexistuje.. Zlatý HTC HD2 s WM 6.5 a HTC Sense :) Má také své problémy, ale celkově je to stále špička, co si člověk může koupit a používat (o to více se hrozím WM7 a nevím, kam případně odejít).
RedRose
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř kvě 20, 2009 7:10
Zařízení: MPx220; Nexus S; Xperia Z Ultra
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

HTC Legend (Hero2) na prvních živých fotografiích

Příspěvek od RedRose »

Jiří Hrma píše:Jinak tenhle stroj se mi také velice líbí. Vůbec se teď nějak častěji přistihuji s myšlenkou, že přesedlám na Android :-)
Konkretne tento se mi moc nelibi...
Ale jinak ta pritazlivost Androida pomalu zasahuje i me! Ma pred sebou vcelku solidni budoucnost a agresivne se vyviji.
Radek Hulán píše:Zlatý HTC HD2 s WM 6.5 a HTC Sense :) Má také své problémy, ale celkově je to stále špička, co si člověk může koupit a používat (o to více se hrozím WM7 a nevím, kam případně odejít).
Me by spis zajimalo jak dokazal RH stravit prechod na nenavideny kapacitni display...?!
HD2 ma z meho pohledu jen dva nedostatky a to jsou prave kapacitni display a uz neunosna velikost...
Je to je vec nazoru a nikomu tento nazor nenutim...


Jinak ten vyber alternativ neni moc siroky...
- Symbian v podstate konci (i kdyz s opensource tezko rict) a chysta se jeho neco jako reinkarnace v podobe Symbian², Symbian³ a dalsi...
- MacOS mam rad ale iPhone taky neni pro kazdeho... Zkusil jsem a nechci... Proste neoslnil...
- RIM a webOS v nasich podminkach...?! No jako by tady ani nebyli...

- Android se proste ted jevi jako skvely system do budoucna... Vyvoj, aktualizace, dramaticky rust poctu aplikaci... V kombinaci s dobrym HW nevidim prekazku a asi to tak u me dopadne...
- WM... Oblibenec nejvetsi a porad neni jasne co z toho bude... Soucasny stav mi zatim vyhovuje a proti 6.1/6.5 nic nemam a Omniim jako pristrojum neni moc co vytknout... Ale s cim prijde WM7 a dalsi tezko soudit... Sam vidim jen obecnou potrebu prepracovaneho GUI k soucasnym pomerum... Tedy vymyceni nadstaveb TouchFLO/Sense, TouchWIZ a dalsich a opetovne sjednoceni k MS... Pokud bude WM slusivy (trend doby) i bez nadstavby, muze prezit... Ale jak to nakonec bude se teprve uvidi...

Nejdele do kvetna cekam a potom se rozhodnu... Bud zustane WM a nebo to bude Android... :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC Legend“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů