Samsung OMNIA LITE B7300

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
čapik
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon led 11, 2010 8:38
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od čapik »

miko218 píše:ako mas normal. qwerty klavesnicu tak vlavo dole je tlacidlo xt9 , ktore ma aj funkciu Mode a to ked dlhsie podrzis tak tam hned mas nastavenie klavesnice....
ok, děkuji moc!!!
Kubajs
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 13, 2010 9:20
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Kubajs »

ahoj nainstaloval sem si Spb Mobile Shell 3.5.3 build 9885.Obcas mam problem se zpravama...kdyz klinknu na ikonu zprav nekdy se stane ze nereaguje na dotyk a cinka to jako kdybych klikal na nejaky misto ktery nakliknout nejde...Da se tato chybicka nejak zalepit? :)

-- doplnění předchozího příspěvku (pon led 18, 2010 12:05) --

a ten programek na tu rotaci od fenixe mi pise neco s SDK library :( takze taky nevim co s tim :)
EmilV
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 17, 2010 20:20
Zařízení: K550i

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od EmilV »

fenix32561 píše:Ahoj,
klidne nahod link na gamesku a ja ji testnu.

Ja prikladam link na programek od Samsungu,ktery je pro Omnii,ale na Omnii lite funguje.

http://uloz.to/3686442/samsungomniaorie ... ection.cab" onclick="window.open(this.href);return false;

Da se s nim nastavit orientace (otaceni) libovolnych programku,tak aby reagovali na speedmeter.
Vyzkouseno a funguje dobre na programy ktere podporuji otoceni (TotalCMD atd). Plocha a menu to neni!
fenix
Díky, odkazy jsem poslal jako soukromou zprávu, protože nejde o volný soft.
fenix32561
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 08, 2010 14:50
Zařízení: Samsung Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od fenix32561 »

link na nejnovesi SDK od Samsungu
http://innovator.samsungmobile.com/down ... formId%3D2" onclick="window.open(this.href);return false;
ktery je ocividne potreba pro zpravnou funkci programu pro speedmeter
Kubajs
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 13, 2010 9:20
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Kubajs »

dekuju moc...v tom hledani veci o kterejch skoro nic nevim sem trosku ztracenej :)
fenix32561
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 08, 2010 14:50
Zařízení: Samsung Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od fenix32561 »

twofinger píše:Ahoj, nevite jestli se da nejak zmenit format casu... aby misto 6:10 ukazovalo 18:10...? Nikde jsem to nenasel. A jeste prosim, da se u budiku vlozit vlastni vyzvaneni...? Jinak s telefonem naprosta spokojenost !
Dej-Nastaveni-Pokrocile nastaveni-System-Mistni nastaveni-Cas-Format casu nastav na HH:mm:ss
Hudbu kterou budes chtit jako melodie v mobilu si nahraj do My documents/Vyzvaneni tim se ti pridaji do nabidky .
MGall
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 19, 2010 17:29
Zařízení: omnia lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od MGall »

Zdravim, chtel bych se vas zetat jeslti je mozne na omnii lite mik softwerovou klavesnici jako na normalnim telefonu( 2abc,3def....) bebo jestli existuje naky program ktery by se na omnii lite dal dohrat. dekuji:)
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

ak myslis napriklad pri pisani sms,tak stlac a podrz tlacidlo vlavo dolu MODE xt9,potom ti nabehne moznost vyberu klavesnice,tu co chces je prva.Takto si to myslel?

Mne sa zasekava zvonenie budika,asi len tak na sekundu ,dve, zaznie melodia...kde je chyba?
MGall
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 19, 2010 17:29
Zařízení: omnia lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od MGall »

Zdravim chtel, bych se zeptat vsech majitelu Samsungu Omnia lite zda jsou s timto telefonem spokojeni a do jake miry se da ovladat pouze prsty. Dekuji
hockejka
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 20, 2010 17:05
Zařízení: samsung onia lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od hockejka »

No ja bych po týdnu užívání řekl že z 95% se prsty ovládá naprosto bezproblémů.
zmatus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř úno 20, 2008 10:05

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od zmatus »

ja ju mam uz asi mesiac a este som stylus nepouzil, ani ho zo sebou nenosim, pouzivam ale SPB Mobile Shell 3.5. Musim pochvalit vydrz baterie, fakt super vydrz. Bez problemov aj 4 dni.
MGall
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 19, 2010 17:29
Zařízení: omnia lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od MGall »

aha , ten sbp shell vypada dobre:), a jak je to s rychlosti systemu kdyz jste tam ten shell nahodil?? Jede to plynule?? Dekuji
zmatus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř úno 20, 2008 10:05

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od zmatus »

ide to uplne bez problemov, ziadne sekanie a ziadne samovolne restarty. niekde na nete som videl porovnia rychlosti s omnia lite mala spomedzi dalsich troch pda najlepsie hodnoty.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát led 22, 2010 11:31) --

Takze po dlhom hladani som konecne nasiel funkcny HTCEmu ktory funguje na Omnii Lite, ale ma jednu chybicku a to su prehodene osi X, Y. Takze neni to velmi pouzitelne v hrach, ale aspon tak pre srandu to tu davam. Mozno sa najde niekto kto to bude vediet opravit aby polohovy senzor reagoval spravne.
Přílohy
HTCEmu.zip
(3.77 KiB) Staženo 136 x
twofinger
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 08, 2010 2:49
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od twofinger »

S telefonem jsem spokojen. Vyborna vydrz baterie, jednoduche a pohodlne ovladani prstem, celkem presna a rychla GPS (IGO8), Wi-Fi je take O.K.
Zaznamenal jsem snad jen jeden problem, a to otaceni displeje u SMS. Funguje mi vzdy jen chvilku a pak sam od sebe prestane... Pote musim telefon vypnout a zapnout a zase to chvilku slape... Zkousel jsem i hard reset, ale marne. Fungovalo opet asi pul hodiny... Skoda, ale tenhle problem zaznamenalo pry vice uzivatelu a nikdo nevi presne co stim... Nebo vi?
hockejka
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 20, 2010 17:05
Zařízení: samsung onia lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od hockejka »

Ja s otacenim displeje pri sms problem nemam, ale stejne to nevyuzivam, daleko lip se mi pise s displejem na vysku a to ani nepouzivam stylus...jinak baterka je fakt vyborna, vydrzi 4-5 dnu
uku_lele
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 02, 2010 10:52
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od uku_lele »

rejpnu si do diskuze co tu nedávno proběhla ohledně budíku. Budík skutečně funguje i při vypnutém tlf. Teď jsem to zkoušel 2x... pro vyzkoušení nastavte aspoň 15min dopředu. mě se telefon sám zapne 2 min před nastaveným časem a pak už není problém aby se budík aktivoval. a ne nejedná se o žert. Mám B7300 a WM6.5 a vypnutí myslím skutečně vypnutí tzn. podržím dlouho pravé tlč.
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od danri »

Mám Omnii Pro a když jsem použil knihovnu pro Omnii 2 tak mi snímač ve hrách které jsou určené pro HTC G-sensor taky reagoval opačně.
Tady jsou obě knihovny tak zkus jestli aspoň jedna nebude fungovat normálně, knihovnu HTCSensorSDK.dll stačí nakopírovat do složky Windows. Fungují my tyto hry a aplikace - Resco Bubbles, Resco Snake, Lunar Tilt, Caver, G-Invaders, hdWoble, Water Level, Teeter
Omnia Pro - http://rapidshare.com/files/340456254/HTCSensorSDK.dll" onclick="window.open(this.href);return false;
Omnia II - http://rapidshare.com/files/344824839/H ... -I8000.rar" onclick="window.open(this.href);return false;

Budík při vypnutém telefonu funguje i na ostatních nových Omniích. Je to jak píšeš, telefon se zapne 2 minuty před zvoněním, aby naběhl systém a pak normálně zvoní.

Doporučuji si přečíst i témata v pro Omnii II a Omnii Pro, určitě najdete spoustu zajímavých, věcí co by se vám mohli hodit, jsou to přece sestřičky :tlem:
fenix32561
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 08, 2010 14:50
Zařízení: Samsung Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od fenix32561 »

uku_lele píše:rejpnu si do diskuze co tu nedávno proběhla ohledně budíku. Budík skutečně funguje i při vypnutém tlf. Teď jsem to zkoušel 2x... pro vyzkoušení nastavte aspoň 15min dopředu. mě se telefon sám zapne 2 min před nastaveným časem a pak už není problém aby se budík aktivoval. a ne nejedná se o žert. Mám B7300 a WM6.5 a vypnutí myslím skutečně vypnutí tzn. podržím dlouho pravé tlč.
V aplikaci original budiku od Samsungu je dole pod nastaveni budiku zatrhavatko Autom.Zapnout, to telefon zapne pred buzenim. To je cele kouzlo.
twofinger
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 08, 2010 2:49
Zařízení: Samsung B7300

Problem s pretacenim displeje u SMS

Příspěvek od twofinger »

Ahoj, jak jsem zminoval problem s otacenim displeje u SMS, tak jsem si vsimnul, ze po vypnuti a zapnuti telefonu ( kdy otaceni opet funguje ) je kamen urazu zamknuti telefonu. Po naslednem odemceni se displej u SMS uz nepretoci... Nemate tucha co s tim?
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od danri »

fenix32561 píše: V aplikaci original budiku od Samsungu je dole pod nastaveni budiku zatrhavatko Autom.Zapnout, to telefon zapne pred buzenim. To je cele kouzlo.
To není žádné kouzlo. To, že se to dá nastavit je celkem jasné, spíše je překvapující, že telefon s WM něco takového umí. Ono to totiž není tak úplně běžné jako u "hloupých" telefonů.

Někdo to tady přirovnával k PC které se ti taky samo nezapne a to není taky úplně pravda. Moje deska třeba má v BIOSu budík který zapne počítač v nastavenou dobu.
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů