Omnia Pro od O2

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Omnia Pro od O2

Příspěvek od HADES »

dej si do vyhledávání řetězec "reklamac*" - bez uvozovek
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

Omnia Pro od O2

Příspěvek od rybar73 »

Tak kdyz to chces slyset muzu rict. "Reklamoval jsem to u O2 a super".
Az na mensi botu ze na me meli spatne cislo takze jsem cekal 30dnu, protoze me nemohli kontaktovat.
Reklamoval jsem vadu displeje a ted uz vsechno OK.
pavel1tu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: stř zář 30, 2009 13:58
Zařízení: Blackberry BOLD 9780
Bydliště: Trutnov

Omnia Pro od O2

Příspěvek od pavel1tu »

Tak jsem novým šťastným majitelem
trošku mne zaskočila žravost WIFI - spořádalo baterku raz dva

pak jsem objevil že po USB jsem přes PC taky na internetu a pomocí QR kódů ?? jsem velice rychle stahova a testoval spoustu věcí :-)

asi ás tu zahrnu dotazy :-)
tompec
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: čtv zář 24, 2009 18:24
Zařízení: Iphone 7 128 black
Bydliště: MS kraj

Omnia Pro od O2

Příspěvek od tompec »

Mě by zase zajímalo, jestli mi u O2 kvůli té vadě displeje vrátí peníze pokud ho nebudu chtít vyměnit :?: :?: :?:
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

Omnia Pro od O2

Příspěvek od rybar73 »

Moc nechapu proc by ti meli vratit prachy kdyz ti to opravi? Teda pokud se jedna o tu stejnou vadu displeje s duhovou skvrnou na stredu.
Vraceni penez nebo vymeneni pristroje muzes muzes pozadovat az po 30 dnech.
ladis07
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 02, 2010 13:05
Zařízení: Samsung Omnia B7610

Omnia Pro od O2

Příspěvek od ladis07 »

Mám b7610 od včerejška a jsem z ní trochu zmatenej. Nechápu jak se dostat na gps - to musím stáhnout mapy?, nefunguje mi v handsfree. Navíc nevím kde sehnat nějaké programy. Takovej telefon mám prvně a jsem z toho zmatenej. pomůže mi pls někdo?
barki82
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv led 14, 2010 8:11
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Omnia Pro od O2

Příspěvek od barki82 »

V prvom rade si stiahni najnovsie XTRA data (chod od nastaveni potom do GPS a tam je XTRA) potom si stiahni skusobnu verziu nejakeho navigacneho softu (napr. Igo8 alebo garmin). V sukromnej sprave ti posielam link na software a hry na Windows Mobile. Hlavne sa netreba zlaknut toho operacneho systemu. Ja som si ju kupil asi pred mesiacom, presiel som od uplne hlupej Nokie 6233, ale postupne sa do toho dostavam a je uzasne co vsetko take PDA dokaze.
dajda4603
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv led 07, 2010 6:36
Zařízení: B7610

Omnia Pro od O2

Příspěvek od dajda4603 »

ladis07 píše:...jak se dostat na gps - to musím stáhnout mapy?, nefunguje mi v handsfree. Navíc nevím kde sehnat nějaké programy. ...
Do GPS se nikam nedostaneš, telefon v základním vybavení (bez dalšího SW) neukazuje ani souřadnice. Je třeba použít navigační nebo jiný SW, který pracuje s GPS. Jak píše barki82, je dobré si zaktualizovat data z XTRA serveru (buď přes ActiveSync nebo přes mobilní internet), zrychlí se tak určení polohy. Pokud hraješ geocaching, tak zkus GCzII (http://www.nicque.com/PQz), je to freeware a ukáže Ti alespoň tvou polohu, takže si můžeš ověřit, jak Ti GPS modul funguje. Pokud nechceš hned kupovat navigační SW, zkus google maps, jsou zdarma, ale potřebuješ mobilní internet. Na vyzkoušení funkce navigace to ale stačí.

Nerozumím ale, jak by měl GPS fungovat v handsfree ?

Programy mohou být z různých zdrojů, legální jsou ale zpravidla lepší :-D Pro přehled se podívej třeba na servery handango nebo pocketgear.

Jinak se operační systém Pocket PC chová podobně jako klasický windowsovký počítač (se všemi ctnostmi a nectnostmi), takže žádné velké záhady nečekej. Koukni kdyžtak na různá fóra, jaký SW používají jiní (třeba tady - http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=26520) a pak vyzkoušej co se Ti bude líbit. Jelikož téměř veškerý SW pro Pocket PC existuje jako shareware, můžeš toho spoustu vyzkoušet předtím, než to koupíš.

Takže držím palce, určitě za pár dnů budeš v pohodě. Já mám Omnii Pro od vánoc, předtím jsem používal Treo s OS Palm a zvykl jsem velmi rychle...
tompec
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: čtv zář 24, 2009 18:24
Zařízení: Iphone 7 128 black
Bydliště: MS kraj

Omnia Pro od O2

Příspěvek od tompec »

rybar73 píše:Moc nechapu proc by ti meli vratit prachy kdyz ti to opravi? Teda pokud se jedna o tu stejnou vadu displeje s duhovou skvrnou na stredu.
Vraceni penez nebo vymeneni pristroje muzes muzes pozadovat az po 30 dnech.
Jednoduše proto, že bych si mohl koupit něco jiného... :wink:
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Lamanai »

pro týpka, který sháněl info o změnu nastavení operátora:

(protože bylo příslušné téma uzamknuto, než jsem stačil odpovědět, napíšu sem, přijde mi, že to sem patří)

tahle změna není tak triviální, jak se na první pohled zdá... sám jsem s tím bojoval dost dlouho... vzhledem k tomu, že mobil nabízí pouze O2, tak T-Mobile konfigurační SMS přímo pro tento mobil nemá... osobně mi nefungovala ani SMS pro jinou Omnii

volal jsem na linku a byl i osobně u svého operátora (rovněž T-Mobile) a nikdo si s tím nedokázal poradit... teprve pak mě poslali jednoho svého zákaznického centra, kde "by si s tím mohli umět poradit" (ale moc tomu nevěřili)... a chlapík tam mi s tím pomohl během čtvrt hodiny

až ti to bude šlapat, doporučuji upravit si datový profil připojení pomocí programu MoDaCo NoData, kde si povypínáš připojení, která nepotřebuješ a necháš zapnuté jen to své
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Omnia Pro od O2

Příspěvek od danri »

Podle toho návodu na který dal koumes link mi to opravdu příjde triviální. Taky mám jiného operátora než O2 a žádný problém jsem s tím neměl. Prostě klikneš na stejný obrázek v PDA jako je v návodu.
Ladzi
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob led 02, 2010 16:53
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Ladzi »

Popíšu vám svou zkušenost s reklamací u O2. Dával jsem telefon 5 dní do konce půlročního užívání, tudíž jsem rovnou žádal odstoupení od smlouvy, kde stačí jediná uznaná závada. Pro jistotu jsem uvedl tyto závady: 1) Olejová skrvna na displeji 2) Vynechává klávesnice 3) Ukončování aplikací 4) Přerušované dobíjení 5) Vůle v konstrukci výsuvu 6) Volný stylus. Kromě poslední závady mi uznali všechny a nyní čekám na vrácení peněz, jelikož na prodejně neměli potřebnou hotovost.
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Omnia Pro od O2

Příspěvek od straky »

Urcite pak dejte vedet, jak to dopadlo. A to jste uzavrel s nima nejakou smlouvu (myslim levnejsi telefon s pausalem)?
Ladzi
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob led 02, 2010 16:53
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Ladzi »

Dnes prisly penize. Vratili mi to pres platebni kartu, ani jsem netusil, ze to jde i zpetne. Mel jsem obavy, jelikoz faktura znela na jine jmeno, koupil jsem ho na inzerat za 10000,- a vratili mi 11995,-. Ted jen resim dilema, co koupit jineho. Rad bych Android a klavesnici, ale tam moc moznosti nemam.
tompec
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: čtv zář 24, 2009 18:24
Zařízení: Iphone 7 128 black
Bydliště: MS kraj

Omnia Pro od O2

Příspěvek od tompec »

Já mám zajímavou zkušenost s tou olejovou skvrnou. Objevila se cca po třech měsících používání a byla cca 3 cm dlouhá. Teď asi po 9 měsících používání se zmenšila na asi 1 cm.
Vzhledem k tomu, že jinak jsem z konstrukčního hlediska s telefonem spokojen a záruka je 2 roky, tak to zatím neřeším... :-D
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů