Ochrana proti neautorizovanému přístupu k HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
martinf
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: stř lis 11, 2009 22:23
Zařízení: HTC HD2

Ochrana proti neautorizovanému přístupu k HD2

Příspěvek od martinf »

Otvírám toto vlákno, protože se tato problematika docela dost opmíjí, každý ladí svoje PDA, aby bylo nejrychlejší, nejhezší, ale mnohdy se zapomíná na tu odvrácenou stranu mince, kdy potřebuji skrýt určitá data nebo mít pod kontrolou, kdo se mi v PDA hrabe. Existuje řada aplikací, které se duplikují, některé umí hodně, jiné málo. Jde o to, abychom zbytečně netápali, vyhnuli se slepým cestám a nepříjemnostem....

Mám hned první dotaz
- ví někdo o jednoduché aplikaci, kdy po jejím spuštění se mi jednorázově uzamkne HD2 a musím zadat heslo, abych ji odeknul? Pouze po spuštění této utilitky. Existuje např. S2U2, kde si můžu nastavit, za jak dlouho po zhasnutí obrazovky musím zadat heslo, ale to já nechci. Chci mít na obrazovce zástupce na tuto utilitku a po spuštění se HD2 zamkne a šmitec. Nic víc, nic míň. Je mi jedno, že při odemykání musím zadat heslo a pak ještě odemknout klasicky nějakým posuvnikem. Mobil mám furt u sebe, ale přesto jsou chvíle, kdy ho nemám plně pod dohledem a nemám zájem, aby se mi v něm někdo hrabal. A po vyhodnocení otravnosti stálého zadávání hesla si myslím, že tohle je optimální řešení.
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Ochrana proti neautorizovanému přístupu k HD2

Příspěvek od mahon »

Vyskoušej třeba tohle http://stahovat.okamzite.eu/news.php?readmore=696" onclick="window.open(this.href);return false;
martinf
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: stř lis 11, 2009 22:23
Zařízení: HTC HD2

Ochrana proti neautorizovanému přístupu k HD2

Příspěvek od martinf »

Díky, vypadá to, že to je ono :-)
KajosH
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř pro 23, 2009 13:44
Zařízení: HTC HD2

Ochrana proti neautorizovanému přístupu k HD2

Příspěvek od KajosH »

mahon píše:Vyskoušej třeba tohle http://stahovat.okamzite.eu/news.php?readmore=696" onclick="window.open(this.href);return false;
Hm,nejak mi to nejde...nainstaluju, zkopiruju tu 3-mesicni licenci, spustim, nastavim heslo ale tim to konci...jakmile zamknu zarizeni tak to po me pri znovuodemceni nic nechce...
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Ochrana proti neautorizovanému přístupu k HD2

Příspěvek od mahon »

KajosH: http://www.throttlelauncher.com/portal/ ... tlelock-07" onclick="window.open(this.href);return false; je tam vše popsáno, toto stáhni a naistaluj,funguje bez problému a podivej se na videa jak to funguje,je jich tam více http://www.youtube.com/watch?v=9mXRjpSg ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
martinf
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: stř lis 11, 2009 22:23
Zařízení: HTC HD2

Ochrana proti neautorizovanému přístupu k HD2

Příspěvek od martinf »

Tak jsem myslel, že to je pohodová aplikace, ale docela se po instalaci zpomalila mašinka a občas při příchodu hovoru mi HD2 zamrzla. Takže Trotlelock šel pryč a teď mám klid (snad). Musím to ještě vyzkoumat.
Je nějaká náhrada za tuhle utilitku?
octaviantdi
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 07, 2010 10:56
Zařízení: HTC HD2

Ochrana proti neautorizovanému přístupu k HD2

Příspěvek od octaviantdi »

Používám na zamknutí telefonu ThrottleLock, ... zapomněl jsem tu kombinaci, co se dá v tomhle případě dělat ? :roll: Díky za radu!
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Ochrana proti neautorizovanému přístupu k HD2

Příspěvek od Milan Pištělka »

Nevím proč hledáte aplikaci třetí strany, když to má HD2 v sobě. Já sice automatický zámek nepoužívám, ale když dám Start, tak potom můžu dát jednorázový Lock a je po ftákách.
martinf
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: stř lis 11, 2009 22:23
Zařízení: HTC HD2

Ochrana proti neautorizovanému přístupu k HD2

Příspěvek od martinf »

Tady to asi někdo nepochopil....
Já používám automatický lock a jsem za něj rád, ale nemám tam nastaveno, abych pokaždé musel zadávat číselný kod pro odemčení. Naopak chci nějakou aplikaci, která mi umožní zařízení uzamknout jednorázově pod heslem. to znamená, někde jsem, potřebuju si odběhnout, zamknu mobil pod heslem a nikdo se mi v něm nebude šťourat. A tohle v základu HTC nemá.
De fakto to splňuje pouze throttlelock.

-- doplnění předchozího příspěvku (pon úno 01, 2010 10:19) --
octaviantdi píše:Používám na zamknutí telefonu ThrottleLock, ... zapomněl jsem tu kombinaci, co se dá v tomhle případě dělat ? :roll: Díky za radu!
Jestli to máš nastavené, že se spustí TL i při restartu, tak jedině hardreset
peje
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon srp 16, 2010 6:16
Zařízení: HTC HD2

Ochrana proti neautorizovanému přístupu k HD2

Příspěvek od peje »

Zdravím,
ThrottleLock mě po flashi na 3.14 začal výrazně snižovat spotřebu baterie,
také bych rád našel nějakou alternativu....
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 67 hostů