HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
hil
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: stř lis 25, 2009 19:48
Zařízení: htc

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od hil »

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?
Mimo ActiveSync, nehodlám si kvůli tomu instalovat Outlook do PC.
Zkoušel jsem to na Notebooku, když jsem potom připojil jiné HTC s prázdnými kontakty, ten Ynteligentní program mi sesinchronizoval Outlook tak, že je prázdný adresář!
Mr.Richie
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv pro 11, 2008 16:21
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od Mr.Richie »

No zaplat Panbuh! Ja by jsem si zase neinstaloval neco jako PC Suite! Takhle mam liveID a na live.com mam vse sesynchronizovane a dostupne pres synch aplikaci MyPhone. No a synchronizace s Outlook je tedy pojistena. Navic synchronizace s Outlook je lepsi nez cokoliv jineho! Dulezite je spravne nastavit kdo "nahrazuje" a kdo je "nahrazovany"!
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od Radek Hulán »

Windows Mobile + Outlook + ActiveSync + Exchange je nerozlučná čtveřice. Je to kombinace zaměřená na profíky. S WM je hloupé používat něco jiného...
hil
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: stř lis 25, 2009 19:48
Zařízení: htc

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od hil »

V mail klientech mám spoustu kontaktů, a do telefonu z nich chci jen mizivé procento, proto chci samostatný program na správu kontaktů v telefonu....
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od mike-biker »

Třeba zde:
http://www.jeyo.com/products.asp.
Já osobně jako pravověrný WP uživatel používám již dlouho Outlook. Koneckonců lze si vytvořit další osobní složku a tak si kontakty v mobile spravovat na vlastním písečku! ;-) .
Vzpomínám na PC Suite pro Sony Ericsson, šly velmi ztuha a s nejistotou obnovit jen a jen v tom samém zařízení. :-(
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od Radek Hulán »

hil píše:V mail klientech mám spoustu kontaktů, a do telefonu z nich chci jen mizivé procento, proto chci samostatný program na správu kontaktů v telefonu....
V Outlooku můžeš mít neomezené množství databází kontaktů, synchronizuje se jen na tu defaultní. To je asi nejlepší řešení.
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od Libunda »

Osobně nemám v lásce velký outlook. Kdyz si porizuju Office, tak instaluju bez nej. Na maily thunderbird a na zalohovani kontaktu z WM do Win pouzivam Jeyo. Tím samozrejme netvrdím, ze je Outlook spatný a tím pádem celý výse zmínený postup. Jen mi proste vyhovuje neco jinýho...
krehla
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř lis 25, 2009 23:10
Zařízení: iP5S

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od krehla »

Mr.Richie píše:............. Dulezite je spravne nastavit kdo "nahrazuje" a kdo je "nahrazovany"!
to se nastavuje v outlooku nebo musim v telefonu? pouzivam totiz Windows MyPhone a outlook jako zalohu kdyby nahodou, jednou se mi kontakty smazli a ja pouzil sync pres outlook a mel jsem tam kazdy z kontaktu 3x, tomuto bych chtel uz predchazet
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od mike-biker »

Toto se nastavuje V AC, když se tvoří Partnership. Doporučuji následující postup. Vždy zálohovat Osobní složky.pst. Smazat stávající mobilní zařízení a pak vytvořit nové. Dá se definovat přesně co a jak se má synchronizovat! Zda se mají v případě konfliktu nahradit položky v zařízení, v PC, či rozdělit manuálně. :idea:
Nutno si uvědomit, že synchronizátorem je Active Sync a nikoli PC, nebo PDA! Vždy se nahrazuje starší položka novou! Pokud tedy např. v PC vymažeš v Outlooku všechna data a máš nastaveno nahrazování daty z PC, tak po synchronizaci máš vybílený i PDA. Kdo kašle na zálohu, má Smolíčka Pacholíčka!
Proto záloh není nikdy dost!
krehla
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř lis 25, 2009 23:10
Zařízení: iP5S

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od krehla »

tak me to zalohuje automaticky vzdy vce 4h rano na server MyPhone, ale to prave az po zkusenosti s outlookem, zkusim poresit ten ActivSync. zatim díky!
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od Majesty »

Nevím kam stím, písnu dotaz sem. Na synchronizaci používám Outlook a ActiveSync. Z nokie jsem si vše zálohoval a následně synchronizoval s HD2. Všechny záznamy se přenesly v pohodě, až na jednu drobnost. U některých záznamů v kalendáři jsem měl nastavenou upomínku na 10 hodinu dopolední, po synchronizaci se u všech těchto záznamů změnil čas na půlnoc, takže o půlnoci mi telefon začne řvát. Nikde ale nemůžu najít položku na úpravu upozornění, vždy jsem to dělal v telefonu. Můžete mě někdo trochu nasměrovat nebo nějak poradit?
hil
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: stř lis 25, 2009 19:48
Zařízení: htc

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od hil »

mike-biker píše: Pokud tedy např. v PC vymažeš v Outlooku všechna data a máš nastaveno nahrazování daty z PC, tak po synchronizaci máš vybílený i PDA.
no a to je ten důvod, proč tento úžasný nástroj nechci používat a sháním něco jiného.
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od rein »

To To nieje vina Outlooku, ale synchronizácie ako takej, podľa mňa je jedno či použiješ activSynch alebo Nokia Suite, každá takáto aplikácia berie poslednú zmenu ako aktuálnu :!:
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od pavliicek »

Na Active Syncu mi prijde nejotravnejsi to, ze ackoliv treba sychronizuje nejlepe, neumoznuje vicemene zadnou spravu telefonu "na dalku" (telefon mam v nabijecce nebo ho treba jenom zapomenu v bunde na vesaku na druhy strane kanclu).

Nokia PC Suite se po prichodu do prace okamzite pripojil k telefonu a kdyz mi nekdo volal nebo mi prisla sms, okamzite mi na PC na hlavnim panelu vyjela bublina s informaci od koho je SMS nebo kdo vola. Active Sync na toto upozornit NEUMI, takze v tomto smeru je absolutne nepouzitelnej.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od mike-biker »

To už mi přijde překombinované. Když mi někdo volal, tak mě upozorní zvuk, vibrace a hodinky. Já jako hlavní mám WP zařízení - Outlook používám jen na rychlejší editaci a výměnu informací. Používám raději Mozillu Thunderbird.
hil
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: stř lis 25, 2009 19:48
Zařízení: htc

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od hil »

No a já právě používám nokia suite i na ty SMS, hlavně bankovní kódy při zadávání plateb jsou super: copy/paste.

Mě přijde active sync značně nedodělaný. Zkoušel jsem vytvořit nové připojení a nikde se mi nabídka jakým způsobem synchronizovat kontakty neobjevila. Jen jsem si mohl zaškrtnout jestli jo nebo ne.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od mike-biker »

Ale je tam, jen ji otevřít! Jde to jen při aktivním připojení! ;-)
hil
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: stř lis 25, 2009 19:48
Zařízení: htc

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od hil »

ne, u kontaktů je nabídka "nastavení" pořád neaktivní.
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od mirekp »

tak u kontaktů mám taky nastavení neaktivní a když jsem si upravil kontakty v outlock a dal synchronizaci tak jsem byl mile překvapen :-D oni se kontakty v telefonu přihrály a tak tam mám ted kontakty 2x. takže super. a zkoušel jsem odstranit, ale hd2 nenabízí výmaz všech, jen po označených, takž pěkný vopruz :evil:
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HTC nemá něco takového jako je Nokia Suite?

Příspěvek od Milan Pištělka »

Výmaz všech pochopitelně jde .
V kontaktech: Menu>Select Contacts>All a potom dát Delete.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů