mp3 vyzvánění

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
tommy89
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 13, 2009 17:55
Zařízení: iPhone

mp3 vyzvánění

Příspěvek od tommy89 »

Ahoj. Jakožto nový majitel iPhone 3G se ho snažím nastavit podle sebe. Všechno jsem nastavil v pohodě, až na mp3 vyzvánění. Podle mobilmanie by to telefon měl umět, ale já nějak ne a ne přijít na kde se mp3 vyzvánění nastavuje. Po chvilce googlování mě všechny odkazy posílají, abych stáhnul iRinger. Tak jsem ho stáhnul, ale v něm jde nastavit jako mp3 zvonění jen 30sec skladby. Tak by mně zajímalo, jestli existuje i jiná možnost jak nastavit celou skladbu jako vyzvánění?

Děkuji za odpovědi
Uživatelský avatar
webspider
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 30, 2009 12:17
Zařízení: HTC Touch HD, Nokia N95, Iphone 3GS 16GB
Bydliště: Praha 4, Kamýk

mp3 vyzvánění

Příspěvek od webspider »

stačilo trošku hledat, doufám, že se nebude nikdo zlobit použil jsem návod z konkurenčního webu od uživatele oPicka:

Tady je kompletní postup:

1) Stáhni si mp3 convertor, který umí převádět do mp4 pro win třeba http://www.dvdvideosoft.com/products/dv ... verter.htm" onclick="window.open(this.href);return false; a nainstaluj ho.
2) Překonvertuj vybranou mp3 do mp4
3) Stáhni si http://www.digidna.net/diskaid/download.php" onclick="window.open(this.href);return false; a nainstaluj ho.
4) Připoj iPhone a zapni DiskAid
5) Jdi do Root Folder přes DiskAid a pak nakopíruj mp4 sem: private/var/stash/Ringtones/ (já tam mám třeba adresář Ringtones.fbOONP - takže tam)
6) Přejmenuj příponu .mp4 v iPhonu přes ringtones na .m4r (pravým a rename)
Uživatelský avatar
jirka.rouzi
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv říj 15, 2009 20:40
Zařízení: iPhone 3g 16GB

mp3 vyzvánění

Příspěvek od jirka.rouzi »

Díky moc funguje to bezvadně :grin:
dago
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 25, 2010 21:58
Zařízení: iPhon

mp3 vyzvánění

Příspěvek od dago »

Nazdar kluci. Jsem tady nový a taky bych si rád změnil vyzvánění v iPhonu 3GS 32G.
Udělal jsem vše jak napsal "webspider", ale když spustím DiskAid tak mi to hlásí, že potřebuji
Jailkreak. Dělám něco blbě nebo se do rootu jinak nedostanu. Adresáře (private/var/stash/Ringtones/) o kterých píše "webspider" při spuštění DiskAidu nevidím, je to normální? Poraďte prosím. Díky.
Uživatelský avatar
webspider
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 30, 2009 12:17
Zařízení: HTC Touch HD, Nokia N95, Iphone 3GS 16GB
Bydliště: Praha 4, Kamýk

mp3 vyzvánění

Příspěvek od webspider »

Pokud se jedná o Jailbreak začni tímto:

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=121&t=15453" onclick="window.open(this.href);return false;
Adams
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 30, 2010 20:24
Zařízení: Iphone 4 16G

mp3 vyzvánění

Příspěvek od Adams »

Ahoj chci si předělat vyzvánění z toho nemožnýho, který je nastavený na nějaké normální mp3. Udělal jsem vše z toho popisu co je tady napsán akorát sem se sekl u Root Folder které nemám v DiskAid nikde. Vůbec se tam neobjeví. Nemám to kam uložit. Po připojení Iphonu se neobjeví žádné root folder. co mám dělat ? Díky za odpověď.
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

mp3 vyzvánění

Příspěvek od cicolably »

Musis mat JB
inač len iRinger
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

mp3 vyzvánění

Příspěvek od Balrog »

Já také přidávám vyzvánění přes iRinger a pak je dostanu přes itunes do telefonu,naprostá spokojenost
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů