Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem

MÁM HD2 A KOUPIL BYCH si HO znovu?

ano
129
87%
ne
20
13%
 
Celkem hlasů: 149

anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od anawarr »

rozhodl jsem se založit tento topic, aby jste vy co již htc hd2 vlastníte mohli pomoci těm, co se teprve rozhodují nad jeho koupí. Osobně jsem zklamán.

1. vyloženě odfláknutý nedoladěný software (nekorektní chování nativních aplikací, bugy atd....)
2. hodně křehké zařízení (množí se praklé displeje, při běžných pádech/ať hodí kamenem, komu nikdy nespadl telefon)
3. množící se poruchy hardware (počínaje foťákem atd...)
určitě vás napadne i hodně pozitivního, tak sem s tím.

DOPLNĚNÍ 17.1. (na jiném serveru jsem našel zajímavý dotazník a dovolil ho příspůsobit pro HD2.
odpovědí na otázky, by měly více konkretizovat důvody pro a proti)

Zde je návod jak máte postupovat.
1) ??? Ano vlastním
2) Jsem nespokojen/spokojen ( a za to známku ) 1:2:3:4:5 ( jako ve škole )
3) Od kdy jsem vlastníkem a odkud jsem pořídil+hodnocení obchodu
( např. 24.12.2009 , Sunnysoft, 1 )
4) Co bych na HD2 vylepšil nebo se mi nelíbí ( např. fotoaparát, výdrž baterie )
5) Co se mi naopak na HD2 velice líbí ( např. operační systém WM 6,5 )
Dále ohodnoťte známkou,jako ve škole 1:2:3:4:5
a) Poslech hudby+přehrávání filmů (1:2:3:4:5)
b) Práce (1:2:3:4:5)
c) Internet (1:2:3:4:5)
d) Komunikace+Volání+SMS+Facebook+Twitter+ICQ (1:2:3:4:5)
e) Aplikace (1:2:3:4:5)
f) Hry (1:2:3:4:5)
g) Výdrž (1:2:3:4:5)
h) Uživatelské prostředí Sense(1:2:3:4:5)
i) Multitasking nativní(1:2:3:4:5)
j) Fotoaparát (1:2:3:4:5)
k) Vzhled+Kvalita zpracování (1:2:3:4:5)
l) Displej (1:2:3:4:5)

6) Měnil bych za jiný ano/ne
Věřím, že napíšete všichni kdo vlastníte HD2 a podělíte o vaše zkušenosti, pro rozhodování druhých.
Tom2009
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: pát lis 06, 2009 15:53
Zařízení: HTC Desire HD

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od Tom2009 »

Ahoj,
já osobně jsem celkem spokojen...
Má své mouchy, ale který telefon ne?
Po letech, kdy jsem střídal jednu nokii (3330, 7250i, 3220, 6230i, 6131, 6288, E52, 6300, 5800 (hrůza), 5310 xpress music..) za druhou a každá musela projít minimálně dvěma reklamacemi, tak jsem s HD2 spokojen.. Tak jako jsem byl s Diamondem2
A musím se přiznat, žádný telefon mi nikdy na zem nespadl.. :grin:
Burster
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: čtv pro 10, 2009 18:45
Zařízení: HTC HD2

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od Burster »

Jsem spokojen, sel bych do nej kdlidne znova. Chudak uz 2x ochutnal podlahu ve vlaku, a to jednou jsem s nim primo hodil kdyz jsem zkousel aplikaci vyuzivajici pohybovy senzor. Nastesti se mu nic nestalo, zadnej skrabanec, nikde nic, ale horsi by to bylo asi s dopadem na beton, sterk atd. Jinak me pevnost stroje docela ohromuje, vse je pevne a nic se nehne.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od Vegan »

Za me spokojenost.
Soft se vychyta nejsem v tomto puntickar s bugy se zziju. Co se tyce padani na zem (kam mam tim kamenem hodit ? :) ) telefony mi nepadaj :). co se tyce provedeni je super. A to ze se mi obcas sekne ( po emailovem reseni z HTC mam overeno, ze je to BTmodulem ) proste musim vydrzet na dalsi ROM.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od Petulinek »

Naprosto špičkový telefon, měním tel.min.jednou ročně, hodně si jich vyzkouším i mimo, měl jsem "hloupé" stroje, Symbiany, WM... Tohle je zatím to nej co jsem měl v ruce, kam se hrabou high-end šroty Nokia N-97, iPhone...
HD2 je rychlý, nyní mám Topix 1.1.2 ROMku a je to přímo tryskáč :) Mám internet v mobilu Opera 10 beta 2, navigaci TT, čtu knížky, intenzivně používám mail, Twitter, RSS, fotím, plánuji čas, poslouchám hudbu, prostě naprosto všestranné, rychlé, spolehlivé, stabilní zařízení. Upadl mi jednou (manželka ho upustila omylem na dlažbu v koupelně) a bez škrábance a problému.
Nedám na něj rozhodně dopustit, je to úžasné, báječné, skvělé zařízení. Takže dávám hlas ANO, jsem velmi spokojen.
jarysek120
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: sob úno 14, 2009 9:52
Zařízení: HTC HD2

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od jarysek120 »

Naprosta spokojenost od mich predelsich telefonu (3310, N72, N73, HTC TYTN 2) sem s timto naprosto spokojen jako sem nebyl.. je jasne ze kdo uz nekdy mel htc vo ze si lecos musi doladit a poopravit sam ale dotoho de kazdy kdo mel uz jednou htc... Lidem kteri toto neumi htc moc nedoporucuji... ja sem nadmiru spokojen nejlepsi mobil co jsem kdy drzel v ruce
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od dark_hood »

suhlas, romka od topixa je rychla a v porovnai s predchadzajucou N97 (je to naozaj srot) je to dost velky rozdiel. tento fon mi zatial na zem nezhucal :-D
Spinner
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pát zář 12, 2008 23:02
Zařízení: HTC EVO 3D - SAMSUNG GALAXY NOTE
Bydliště: Rychvald

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od Spinner »

Jsem naprosto spokojený. Vyzkoušel jsem tyto všechny PDA od HTC (Diamond, Pro, HD) a teď mám HD2. Jsem nadšený, i když mi vadí v některých případech kapacitní displej. Ideálním řešením by byla kombinace obou technologií, ale toho se snad dočkáme příští rok. Jinak občas mi na zem spadne, ale protože mám stále na něm obal, tak zatím je vše O.K. Jo a na závěr dodávám, že bych NEMĚNIL!
tomasmedek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: čtv pro 03, 2009 20:30
Zařízení: HTC HD2

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od tomasmedek »

Prodal jsem Samsung i8910, protože při focení na výšku ukládal fotografii otočenou o 90 stupňů doleva. Místo toho jsem si koupil zařízení, které (stav od výrobce, bez úprav):

a) má příšerný foťák na dnešní poměry - brutální komprese, neostrost
b) má červený flek uprostřed fotky/videa
c) neumí fotit s bleskem nepřesvíceně
d) každou chvíli odmítá odesílat/přijímat SMS, ale vy se o tom nedozvíte
e) samovolně se připojuje k internetu a následně se od něj neodpojí
f) má přecitlivělý display, na kterém je velmi, VELMI složité psát SMS; psaní jednou rukou nebo v autě je nemyslitelné
g) občas se zamkne a už nejde odemknout do vyndání baterie
h) v uživatelském jménu v nastavení e-mailu nelze použít @ - trapas
i) neumí použít MP3 na vyzvánění budíku
j) asi 100 dalších bugů ala brzy zhasínající hardwarová tlačítka apod.

Co dodat?
slawski
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 15, 2009 12:30
Zařízení: Nokia 3110C, E51, HTC HD2 16Gb

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od slawski »

:tlem: Taky hlasim spokojenost.
To co jsem ocekaval od tohoto stroje funguje.
Jsem dlouholety uzivatel mobilu Nokia posledni E51 nejsou to spatne telefony.
Ale zadna nema takový displej, HD2 je proste super. :oops:
Matta
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pon pro 07, 2009 7:57
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Hradec Králové

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od Matta »

Hlásím také spokojenost.Do takového telefonu jdou hračičkové,které neustálé ladění a vylepšování baví.
Pokud bych chtěl jen něco vzít a zavolat si,mám k dispozici stovky jiných přístrojů.WM je přes všechny své nedostatky
v podstatě otevřený systém.Lze předělat a upravit cokoli.(viz.kolega výše-nesvítící tlačítka-záležitost na minutu,instalace
jednoho CABu,a svítí pořád s displejem).Pro mně největší obava,poněkud obludná velikost,po pár týdnech používání
každý zjistí,že jen taková velikost je použitelná s dotykovým displejem,na plnohodnotné nahrazení navigace v autě,prohlížení fotek a filmů.S tím souvisí geniální tvar a provedení hádéčka.Díky minimální tloušťce ty rozměry nevadí,
naopak,telefon je skladnější,než většina konkurentů.To samé třeba provedení boční hrany.Díky materiálu a lehkému zkosení směrem k displeji,se perfektně a jistě drží.Kdo měl ajfouna ví,jak elegantní chromovaná hrana klouže.(žádný jiný telefon jsem tolikrát neupustil) Jsou to drobnosti,ale ty dělají dojem celku.O výkonu procesoru ani nemá cenu mluvit.
(bohužel pamatuji doby,kdy byla dvoustovka pentium bomba a operační paměť se lehce počítala,protože každý jeden megabajt stál tisícovku.)Takže jediné nebezpečí podle mně hrozí u toho,kdo neví do čeho jde a má jiné nároky a očekávání.
slawski
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 15, 2009 12:30
Zařízení: Nokia 3110C, E51, HTC HD2 16Gb

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od slawski »

:tlem: to Matta:
Velikost naprosto souhlasim. Je presne takova jak je treba.
Moje skusenost, Kamarad dyz poprve videl ten displej rekl, ze je to obrovsky kram.
Vlozil jsem ho do obalu a pak do jeho kapsy u kosile. Kdyz ho vy tahl neveril ze je to ten samy pristroj.
Najednou se mu zdala jeho velikost v poho . :oops:
Matta
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pon pro 07, 2009 7:57
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Hradec Králové

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od Matta »

Jj,přesně ta samá zkušenost.Ale opravdu je třeba vzít do pazoury.
Na obrázku,za výlohou,vypadá děsivě... :tlem:
lacop
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř pro 09, 2009 15:46
Zařízení: Nokia E66, HTC HD2 (WM + ANDROID)
Bydliště: Košice

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od lacop »

Súhlasím.

Jeden malý postreh. Keď som včera pridával svoj hlas v prospech HD2, stav bol vyrovnaný, 3:3. Teraz je stav 22:3 v prospech HD2. Normálne mám dojem, že tie tri hlasy poslal jeden človek a len tri sú preto, lebo už nemal žiadnu ďalšiu ešte nepoužitú IP adresu. Môj dojem však môže byť samozrejme aj nesprávny.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od Radek Hulán »

Každé zařízení má bugy. Nicméně založit thread -osobních- zkušeností s tím, že "displej může praskat a foťák se může polámat" je prostě velmi hloupý flame.

--

Jinak k té modernosti OS - u Sense na HD2 se mi moc líbí třeba karta kontaktu, kde mám údaje o kontaktu (email, telefony, adresa, atd., včetně propojení na Google Maps), snadno jej mohu editovat, přiřadit obrázek, ale také vidím jeho SMS zprávy, MMS zprávy, emaily, profil na Facebooku, status updates z Facebooku, alba a avatar z Facebooku, příchozí a odchozí hovory.

To je dokonalý a moderní přehled, který třeba iPhone neumí, protože koncepčně je z roku 2006 a ne z konce roku 2009.

Podobně perfektně jsou udělané ostatní služby - počasí ukazuje automaticky moji aktuální lokaci (a ne jen předvolené město), kalendář ukazuje počasí právě pro tuto lokaci, a nikoliv jen meetingy, integrován je Twitter, záložky prohlížeče ukazují velké náhledy a nikoliv jen text URL, footprints jsou moc užitečné, atd.

To, co HTC napsalo je opravdu úžasné, a osobně si nemyslím, že by to třeba Microsoft překonal s Windows Mobile 7.
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od marek_proksa »

Tohle je me druhe WM zařízení, mel jsem cca pře 3 lety, tenkrat mne to neuchvatilo...ale teď jsem to zkusil znova, po již definitivním rozčarování ze symbianu...a teda jsem doslova nadšen, pokrok za ty tři roky, aspoň jak jej tak vnímám je fakt veliký, s přístrojem jsem naprosto spokojen...těch pár nedostatků,ce se tady dokola řeší - růžový flek na fotkách jesem měl, po patchi se to výrazně zlepšilo, ale popravdě, mně to teda nebralo vůbec, na to na co ten fotooaparat použiju by stačil i kdyby ten flek byl jednou takový,na focení mam fotoaparat, špatné stránkování po týdnech v kalendáři odstranila ROM 1.48, no jediné co mi trocha vadí víc je občasný problem ze sms...ale teď je už druhý týden klid, tak snad to nějaká nová ROM vyřeší... Samovolné připojování k netu jsem si nevšiml, když ukončím datová spojení, tak se sam nepřipoji, ale taky to nějak neřeším, myslim bez nějakého datového tarifu není přístroj uplný - tohle je prosím můj názor, ne nějaké paušalizováni, to abych nebylobviňován že dělám z chyby (samovolné připojování) přednost :lol: :lol:
Jinak se mi nějak extra neseká, nezamrzá, mam ho v ENG, doinstal. budík, BSB tweaks - pár uprav, nějaký slovník, navigaci jsem si zaplatil předinstal copilot....nějakých pár aplikací, vše origo soft...a telefon šlape jak má, ale hlavně ho užívám, nějak extra se v tom nevrtám....
k te odolnosti, mi jednou padl na placato na zadní stranu na chodbě v paneláku, proskákal dolů 7 panelákových schodů a kromě odř. zadního krytu nic....ten jsem koupil nový, kus plechu za 800 :P ...
takže asi tak, pro mně zatím nejlepší přistroj, co jsem měl, nemám problém...až na ty sms :tlem: :tlem:
Vlasta_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 18, 2009 22:58
Zařízení: HTC HD2

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od Vlasta_CZ »

Take naprosta spokojenost... Bugy v software jsou v techto zarizenich asi bezne a postupne se daji odstranit. At uz primo upravami od vyrobce anebo vlastni komunitou uzivatelu.
Uz v dobe kdy vyslo HD a ja jsem ho kupoval, jsem mel spise pozadavky, ktere nyni plne splnilo HD 2.
Jedine co mne chybi je integrovany stylus. Ne ze bych HD2 bez stylusu neslo pouzivat, ale ve spouste veci to bylo se stylusem rychlejsi a presnejsi,
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od pretorian »

Jsem take naprosto spokojen ano nejaka chyba/bug v nem je ale neni zadne zarizen co pri vypusteni chybu nema kolik update(pravazne opravy chyb) vyjde na (telefony Nokia,ericsson nebo vsema nenavidenej iPHONE) to co se tu resi neni az tak pravada nachylnej na praskani LCD,a dalsi HW chyby pracuji na reklamacnim oddeleni HD2 se prodalo xxxx a na reklamaci jich zatim bylo cca 4ks(chyby nereaguje nadotyk dalsi nejde zapnou zde si to uzvatel udelal sam chyba pri flasovani "neorigo ROM a pri ni chyba",dalsi chybnej fotoaparat,a posledni vypinani coz si opet zakanik spusobil sam "padem" (prohlej plechovej kryt baterie nedolehal a tak se prehrival procesor)
jinak na servis byl prijat jedno praskle LCD (jen sklicko) coz u iphone je tak cca 3 tydne kazdodpadne netvrdim ze neni nachylnej na prasknuti preci j to jenom sklo a pad na tvrdou zem pro tak velke zarizenio neni moc dobre a rozhodne odolne vuci padum neni :((
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od Franky52 »

Na HTC HD2 jsem přešel z Omnie i 900 (dříve Asus 9 525 a Kaiser). Nechtělo se mi, byl jsem spokojený, Omnii jsem si vyladil dle svých potřeb, zakoupil bohaté příslušenství a řekl jsem si, že dlouho PDA už měnit nebudu.
Pak jsem na Vánoce dostal Leo. Po přečtení výhrad ke kapacitnímu displeji bych si ho asi sám nekoupil. Nyní jsem, jednoduše řečeno, nadšen. Dal jsem například vedle sebe Omnii a Leo, zároveň spustil IGO. HTC vesele navigovalo, zatímco Omnie pořád hledala satelity. A co se týká pádů a obav z prasknutí displeje. Na ebay jsem si koupil "gelový obal" fólii. Stojí to pár korun, ale Leo už úspěšně překonalo několik pádů když jsem zavadil nohou o datový kabel při synchronizace či poté, co jsem se nahnul nad nákupní vozík v Tescu a HTC řachlo do vozíku a mezerou pak na dlažbu.
Ale abych jenom nechválil. Mrzí mne, že Leo nezvládá nahrávání tel. hovorů, což je vlastně ani ne tak bolest HTC všeobecně, jako spíš záměr. Jestli se firma bojí toho, že někde je to zakázané,mohla s klidem přidat nějaký program, který nahrávání zapojí a k tomu patřičný komentář. Velmi špatně je zde řešeno resetovací tlačítko. Sundávat plechový kryt, abych mohl resetovat přístroj, je podle mého blbost. Zatím se mi ale HTC naštěstí zaseklo jen 1x. Vadí mi také, že nelze v navigaci používat rozhlasové informace o překážkách v provozu.
Sečteno a podtrženo - klady naprosto převažují, HTC HD2 je parádní přístroj a vůbec bych se nebál ho koupit. Zatím suverénně nejlepší PDA, které jsem měl v ruce.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

spokojenost s htc hd2

Příspěvek od mike-biker »

Hlasoval jsem pro spokojenost:
Pro: Obrovský displej, Multitouch, Informační LED dioda, slušně zvládnuté rozhraní, Top uživatelská podpora - (Borci z XDA a spol jsou schopni téměř všeho!!!), Rychlost, Stabilita (ani jednou se ještě zcela nekousl!), Výtečná GPS!!! :!: :!: :!:

Proti: Zastaralý SW - ale za to HD2 nemůže, Nic moc foťák, Slabá baterie, Nevhodně umístěná čočka fotoaparátu, Nepřítomnost HW tlačítek (alespoň foto a nějaké na namapování).

Bál jsem se kapacitního displeje, není to ono, ale už si zvykám. Zase stylus jsem tak často netahal a měl jsem asi 4 ks zařízení se stylusem! Prst je přirozený a je to o zvyku. A člověk si zvykne na vše. ;-). Vzhledem k tomu, že potřebuju hlavně Net, maily, GPS, muziku a foto jen na ukrácení chvíle, tak mi velmi vyhovuje. Fotky jsou na velkém displeji pěkné, Video perfektní, hudba běžný průměr.
Váhal jsem mezi HD2 a N900, ale neviděl jsem pro mne smysluplné využití Maema. :cry: . Takže takto. A pokud se pochlapí Sony Ericsson s X10 - tak už vím, že do něj mohu klidně jít. 8-)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů