Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
monikash
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv srp 09, 2007 7:17
Zařízení: TYTN2 as kriplík 2.
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od monikash »

Pane Bartošáku, já začínala se smartphony, když ještě ani neuměly česky. Myslela jsem právě onu recenzi, kterou tady uvádí Kolda, a v ní jsou fotky menu v angličtině, což mi právě nešlo do hlavy, když se v recenzi popisuje model prodávaný VF. Já nekritizuji, jen mi vadí, že se zveřejňují několikastránkové recenze na zařízení v hodnotě deseti tisíc, ale o WM za necelé tři litry je toho jen pár řádků. A nevím jak vy, ale já si radši prostuduji potřebné informace než si něco koupím. Říká se tomu moudro stáří. ;-)
monikash
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv srp 09, 2007 7:17
Zařízení: TYTN2 as kriplík 2.
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od monikash »

Máte pravdu, radši si koupím novou baterku do Foxíka a budu ráda, že jsem ráda. Ale nejsem si vědomá, že bych někoho urazila. Nepoužila jsem žádná invektiva ani impertinence. Jen jsem chtěla informace.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od uni »

JackalJackal: snad "...jsi opravdu moudrá....", ne?:-)
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

monikash : No tak já stelefony začal před 8my lety. Tak je tedy možné že ste ze smartphony začla dřív ,ale to je jedno. Já bych spíš dodal ktěm fotkam ty jsou určitě jen ilustrativní ,aby každý věděl jak ten tel. vypadá a né v jakém je jazyce. :wink:
cot
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned lis 22, 2009 21:32
Zařízení: PalmTreoPro, Samsung Pilot, Samsung i600, SE Aspen

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od cot »

Nejdřív bych chtěl zdůraznit, že nad příspěvky uživatele UNI zůstává občas trochu rozum stát.

Jinak měl jsem a dokonce ještě mám Samsung i600, což byl ve své době ultimátní smartphone. Opravdu nebylo co bych mu vytknul. Nová C6625 je s malými obměnami v podstatě totéž. C6625 má navíc GPS, blesk, 2x větší foťák, stejně tak téměř dvojnásobný výkon procesoru, dvojnásobné hodnoty RAM/ROM, podporu sdhc a ještě např. FM radio. Ztrácí naopak tím, že nepodporuje wifi a není dodáván se dvěmi bateriemi jako i600. Pokud tady někdo má nějaké pochybnosti o displeji, tak jeho obavy jsou naprosto liché. Displej je chloubou tohoto zařízení stejně jako tomu bylo již u i600. V dnešní době je taky dobré zdůraznit obrovské plus a to mnohem lepší kompatibilitu veškerých programů, her a utilit s displeji 240x320, protože to bylo v době i600 ještě stále trochu problém.

Navíc často na internetu slýchávám, že toto, nebo toto zařízení by pro mnohé mohla být vstupenka do světa wm. Zapomeňte na to! Toto je vstupenka do světa wm. System wm standart je zdaleka nejvhodnější pro člověka co začíná s wm, protože je pro nováčka uživatelsky mnohem přívětivější, kdežto vyspělejší dotyková verze spoustu lidí už napoprvé spolehlivě odradí a pak jdou a koupí si iPhone :-D .
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od uni »

to cot: tak jistě, cena je taková jaká je, atraktivní. Jedná se o ukončenou platformu, není možné za ni vyžadovat mnoho peněz. Nejsem si jist, nad čím by měl rozum stát, argumentuji čistě faktickými daty, navíc si myslím, že za ty léta a profesi mám celkem k tomu co kecat. Zjednodušeně řečeno, platforma ukončená, cena dobrá, OS mizerný, HW ucházející (ačkoli v recenzi zmíněno jako "-" klávesnice (prakticky důvod koupě tohoto zařízení), mizerný konektor (jiné než microUSB je anarchonismus), "podpora" Samsungu, obzvláště pro střední Evropu, zkrátka, jde tady o cenu, nic jiného moc vyzvednout nelze.
cot
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned lis 22, 2009 21:32
Zařízení: PalmTreoPro, Samsung Pilot, Samsung i600, SE Aspen

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od cot »

Kdy byla tato pltforma ukončena a jaká je její poslední vrze?
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od uni »

Poslední verze byla 6.1 a ukončena byla uvedením Windows Phone 6.5, kdy se již s verzí Standart a Classic nepočítá. V kómatu je již ale poměrně dlouho. Kdybych chtěl být jízlivý, tak bych poznamenal, že od svého uvedení :)
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Qaz »

uni: to není pravda, je i verze Windows Mobile 6.5 Standard - aktuálně je nejnovější build 28004. Ale oproti 6.1 moc změn není, snad že lze přenastavit softkey menu do vzhledu alá WM 6.5 Pro a že lze na dolní lištu nastavit obrázek (ne jen změna barev jako u 6.1) a ještě widgety a IE6. A možná trošku rychlejší odezvy. Ničeho víc jsem si při testování WM 6.5 Std na mém smartphonu nevšiml.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od barberry.pha »

myslim ze neni nic jednodussi nez si zajit osobne do VF a zkusit si pristroj osobne .. pokud ho maji jenom jako maketu tak mam zkusenost ze nebyl problem vytahnout pristroj abych si mohl zkusit osobne ..
tim bych vyresil v jakym jazyce popripadne jak sviti displej a pak uz je jenom na me jestli ho chci nebo nechci .. myslim ze za tu cenu je dobra koupe
cot
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned lis 22, 2009 21:32
Zařízení: PalmTreoPro, Samsung Pilot, Samsung i600, SE Aspen

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od cot »

No kdybych chtěl být jízlivý, tak bych se tě musel optat zdalipak nejsi na drogách? Ber to s rezervou :smile:

Samsung omnia pro B7330 Microsoft Windows Mobile 6.5 Standard ti zřejmě nic neříká. Pokud já vím, tak tuto platformu zatím nikdo oficiálně neukončil a v americe se stále těší velké oblibě. K tvé poznámce na začátku diskuze o symbianu: Symbian se s touto podle tebe mrtvou platformou nemůže měřit. Nastíním ti tady pár důvodů: Symbian bez dotyku neumožňuje nastavení alternativních prohlížečů jako primárních, nepodporuje práci s odkazy mezi programy, Nokia blokuje certifikacema nezávislé vývojáře, nutnost cracknutí sytemu pro nezávislé free aplikace, nedejbože vlastnit jinej Symbian jak Nokii.. zjistíš, že ti jede tak třetina aplikací, které jsou při tom přesně pro tvůj system. Symbian nedokáže automaticky otevřít soubor v programu pro který je určen pokud se nejedná o základní soubory pro již předinstalované programy, problémy s upgradem předinstalovaných aplikací, o vyhledávání v systemu škoda mluvit.

Jediný co je na Symbianu lukrativní a co ho do teď drží v sedle je to, že se tváří jako uzavřený OS hloupého telefonu. Taky víc jak 50% vlastníků symbianu si v životě nenainstalovalo jediný .sis soubor.

Snad příště zkus google než sem něco napíšeš :wink:
ezzz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv úno 12, 2009 19:05
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Chrudim

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od ezzz »

WM už jsem poslal k ledu, možná se k němu vrátím, podle toho, co přinesou WM7, ale tenhle přístroj je díky ceně hodně zajímavý. Minimálně pro svoji konstrukci, kterou jsem ještě nikdy nezkusil. Doufám, že ho ještě za 2 měsíce budou nabízet, budu mít po 2 letech opět nárok na zvýhodněný tlf od VDF, což se hodí (minule to byla N70 za 1,-Kč obratem přeprodaná za 4000,-Kč. (S Nokií opravdu nechci nic mít:-), nelíbí se mi od nich nic) Takže já říkám, proč ne?
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Kwazzy »

Za ty penizky to je celkem pohoda, jen ta wifi by me asi sakramensky stvala.
jouda126
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 07, 2010 23:15
Zařízení: Samsung C6625

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od jouda126 »

Tak jsem si ten pekac taky koupil. Nainstaloval device mobile centrum a cumim jak trubka. Nechce mi potvora ukazat podslozky program files atd. Ukaze jen Disc.
Kdyz tam dam pametovku tak soubory kopirovat muzu.
Mam jeste PPC a tam mi to makka vse s prehledem.
Co delam k sakru blbe.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od uni »

to cot: Tvůj příspěvek jsem nepochopil. To tady chceš jmenovat jednotlivé neduhy různých OS, nebo je WM Std. dokonalý? Klidně ti tady začnu jmenovat kraviny ve WM 6.5 Prof., ale to je normální, nic není dokonalé. BTW. snad nechceš srovnávat Nokiácký prohlížeč s IE od MS.... Ne každá platforma potřebuje po rozbalení nahradit 90% SW za použitelné (WM). Blokování certifikacemi? Tady si asi dost pleteš pojmy a dojmy.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od radospol »

hosi toto je clanok o samsungu s wm:)

uni: cakal som ze povies aspon "sory za mistifikaciu, ze wm standard skoncil pri 6.1." Keby to tu chalani neuviedli na pravu mieru,mohol by si nejaky zaciatocnik mysliet,ze nema cenu kupovat toto zariadenie,lebo na platforme sa uz roky nepracuje.

Moj nazor je,ze uzivatel,ktory pouziva wm,alebo chce zacat s wm,tak je pre neho urcite lepsie zaobstarat si tento model,nez nokiu.
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Kolda.o »

barberry.pha píše:myslim ze neni nic jednodussi nez si zajit osobne do VF a zkusit si pristroj osobne .. pokud ho maji jenom jako maketu tak mam zkusenost ze nebyl problem vytahnout pristroj abych si mohl zkusit osobne ..
tim bych vyresil v jakym jazyce popripadne jak sviti displej a pak uz je jenom na me jestli ho chci nebo nechci .. myslim ze za tu cenu je dobra koupe
u VDF prodavaji telefon v CZ
monikash
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv srp 09, 2007 7:17
Zařízení: TYTN2 as kriplík 2.
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od monikash »

Pochybuji, že by mě pracovníci pustili přes půl Vaňkoviky ven s nezaplaceným mobilem. Hlavně teď, když jeho krádež je jen přestupkem (i opakovaně). To možná tak na Masaryčce. Ale protože se do Brna dostanu až za 14 dní, tak se o tom dá jen spekulovat.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

monikash píše:A co takhle ho zrecenzovat než ho odbýt krátkým previewem?
Recenzi jsem napsal pro Svět hardware, stačí hledat...
cot
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned lis 22, 2009 21:32
Zařízení: PalmTreoPro, Samsung Pilot, Samsung i600, SE Aspen

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od cot »

uni nezlob se ale, ale já tady opravdu nejsem ten co si plete pojmy s dojmy.

1) Je opravdu nesmysl, aby v tomto Samsungu byl symbian a to už proto, že je to Samsung. Mám doma Samsung Pilot a mohl bych ti o tomto tématu sáhodlouze referovat. Jestli máš nějaký argument proč by tomu tak mělo být, tak se rád poučím. Příkladně srovnání symbianu a wm platformy standard, nebo v čem je lepší prohlížeč v Nokii než wm IE. Pochop nezastávám se IE, ale zajímá mne to.

2) Bublina s OLED displeji opravdu nesplaskla a začínají se s jimi vybavovat i jiné značky telefonů než Samsung. Jedná se o nejostřejší, nejkontrastnější a nejsvítivější displej. Někde kolovalo video srovnání displejů B7310 a HD2, což nepotřebovalo jakýkoliv komentář.

3) Tvoje prohlášení o ukončení vývoje platformy standard??? K tomu snad víc netřeba...

-- doplnění předchozího příspěvku (pát led 08, 2010 18:18) --

2uni: dá se částečně souhlasit s tim, že ne každá platforma potřebuje odladit hned po prvním zapnutí. V tomto je na tom symbian zřejmě lépe. Jenže nakonec si ho neodladíš podle potřeby, protože to prostě nejde, ale u wm to není problem a to z výše uvedených důvodů.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů