Samsung OMNIA LITE B7300

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

kupil si ju uz s kartou,lebo v ponuke obchodov nie je pisane nic?Takze navigacia tam asi nebola,ze?
Tapinek
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: úte pro 04, 2007 15:37

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Tapinek »

Jak to u tehle masinky vypada se SIM toolkitem? Nikde jsem o tom nic nenasel... :-( Konkretne me zajima kombinace T-Mobile + Raiffeisenbank... Diky. ;-)
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

dajte nejake stranky s programami

http://stahovat.okamzite.eu/downloads.php
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

no,kedze mi to podla tej rady vyhodilo " Výsledky 501 - 506 z 164 000 stránok v čeština a slovenčina pre WM programy. (0,76 sekúnd) " tak by som to radou nenazval.Ja,kebyze ma niekto poziada o nejake stranky,tak mu predsa nepoviem,aby skusil vyhladavac google!Takych radcov je na forach neskutocne vela.Chcel som stranky,ktore ma niekto overene a kde sa daju zohnat DOBRE programy,napriklad aj zadarmo.Odpoved : skus vyhladavac,ma inklinuje odpovedat:skor nez nieco poradis,zapni svoj mozog.Bez urazky.
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

IVAN70 píše:dajte nejake stranky s programami

http://stahovat.okamzite.eu/downloads.php

tu prvu adresu som napisal skor ako ty ako priklad,ale opakujem,preco by mi nemohol niekto poradit,alebo ja hocikomu a podelit sa o skusenosti .Mna to nic nestoji,ked niekomu chcem pomoct,teba ano,ty si za take veci davas platit?Doteraz boli cesi celkom ochotny narod,ale vidim,ze ty zdaleka nie.Ja som jasne napisal,ze DOBRE programy,trebars co napriklad pouzivas ty a zadarmo.Ja nepotrebujem milion programov a este k tomu v angl.,ved forum moze citat hocikto a ak si precita,ze niekto si pochvaluje nejaky program,preco by sa o nom nemohol dozvediet kazdy?Jednu funkciu v telefone dokazu urobit viacere programy,ale kto vie,ktory je najlepsi.Len ak niekto o nom nieco povie podla svojich skusenosti,nemyslis?Napr:video dokaze prehrat WMP,ale stavim sa s tebou,ze existuju aj lepsie programy.Vies kolko takych existuje?Pochopil si?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od barberry.pha »

a zkusil si i tu druhou?
http://www.freewarepocketpc.net/" onclick="window.open(this.href);return false;
tech stranek s programa je docela dost a ono staci si tady procist nektere fora treba s wm softwarem a pak si ho podle nazvu najit ... tech programu ktere se tady porad opakuji porad dokola neni zase tolik a ty jsi ani nenapsal o jaky program by si mel zajem tak jak potom nekomu radit kdyz ani nevi co chce ....
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

ale ved som uz pisal o co mi ide.Ja som tam dal stranku,ktora vyzera zaujimavo,pretoze su tam aj programy v cestine,nielen,ze je stranka v cestine.Ale ako priklad som uviedol video prehravac.Kludne,kto si precita toto forum moze napisat:ja pouzivam xy program,je dobry,som s nim spokojny...a tak dalej.nechces hadam povedat,ze pouzivas 100 programov.Priklad za vsetko:kedze tam nie je navigacny program a ty napises,ze si vyskusal taky aj taky,mna bude cakat to iste:musim vyskusat oba.Ale keby si napisal,ze si spokojny s jednym,pretoze druhy ma take alebo inake nedostatky tak je to pre mna zaujimavejsia odpoved,pretoze si sa podelil o skusenosti.Ak niekto napise,ze vyskusal 5 navigacii,ja mam z toho co?Kazdemu co vyhovuje,ze?Nebudem predsa skusat aj ja vsetky,nie?Kludne mozes napisat aky pouzivas a preco iny,ktory si mal ,nie.Takto som si to predstavoval.
A tak to je aj s tymi adresami,je nepotrebujem tisice adries,ktore mi vyhodi vyhladavac,ale len tie,ktore niekto vyskusal a pacili sa mu tam niektore programy,ktore trebars pouziva a je spokojny.Preco by som ich teda neodporucil inym,ze?Ved ty sam vies,ktore si mal zakladne ked si tu omniu kupil,ale potom si si tam nejake dal.
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

nuz,s tymi casopismi si sa trafil,aj ked Bravo z NSR malo cenu zlata,ale to bolo hadam pred 20 rokmi.Ale tvoja inteligencia bude na tom zle,kedze ani trochu nazapajas mozog:Nikde som v tomto fore ja nepytal ziadne programy a nikde som nepytal programy v cestine.Ak mas co len vyssie IQ od idiota tak si to tu na fore precitas.Ja som tam dal jednu jedinu adresu,aby som ukazal,kde sa daju zohnat slusne programy a ziadal som aj inych,aby sa podelili o skusenosti a ty si cely cas bol v tom,ze to potrebujem ja,hoci som ti cely cas ja vycital ako tu na tomto fore posobis s tvojimi radami,dufam,ze si to pochopil a ked nie,nuz,tvoja chyba.Ziadal som ta ja o nejake programy?Dal som ti len nejake priklady,aby som ti ukazal ako som si to predstavoval.Precitaj si naozaj dokladne cely dialog a zistis o co mi vlastne islo.O nejakej anglictine tu nebola ani rec,ja som chcel len niekomu kto bude citat forum nieco ulahcit,nie ako ty:skus vyhladavac.Ohromna rada!Naozaj sa zamysli a ked to nepomoze,chod sa liecit.A ak nepochopis o com sa tu pise,zavolaj si na pomoc mamu,nech si to precita ona,mozno ti to vysvetli lepsie.
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

bez komentara znamena bez komentara,ale tym,ze si to moje oznacil za hovadiny,uz si to okomentoval,ukazal si sa ako gramotny inteligentny uboziak.Ale suhlasim s tebou,treba to vymazat,lebo nic zmysluplne si tu nepredviedol.skoda.
twofinger
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 08, 2010 2:49
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od twofinger »

Dneska mi ma dorazit, tak snad bude O.K. Puvodne jsem premyslel o Mivvy Zero, ale tenhle samsung me zaujal vice.
Nevite o nejakem drzaku do auta pro B7300? Na netu jsem toho moc nenasel.
fenix32561
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 08, 2010 14:50
Zařízení: Samsung Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od fenix32561 »

Dobry den,
mam nekolik dni Samsung Omnii Lite a jsem spokojen,zatim mne zarizeni donutilo pouze k instalaci jedineho programku (Batti 2.3),ktery podrobneji ukazuje stav baterie,ale jinak jsem s funkcemi a rychlosti spokojen. Muj problem mi zpusobuje moje nove pouzdro na mobil. Po zasunuti,velmi snadno zmackne tlacitko pro zamceni/odemceni pristroje,ktere je na boku pristroje. Bohuzel programatori Samsungu zde udelali malou chybycku,protoze se telefon odemkne i bez potazeni tlacitka na obrazovce. Staci jen podrzet tlacitko se zameckem na vice jak 2 vteriny a telefon se sam odemkne a uz mi potom i sam telefonoval,ackoli jsem ho pred vlozenim do pouzdra a kapsy zamknul,ale pohybem a mozna i tvarem pouzdra se samo zmacknulo tlacitko zamku a odblokovalo mi telefon. Potrebuji moznost nastaveni (vypnuti dlouheho drzeni) tohoto tlacitka,je to hloupe a nebezpecne. Mate nejakou zkusenost jak nastavit,nebo mi doporucite nejaky programek? Jiz jsem vyzkousel - SmartLock v 1.9B (ENU-Chobit Company).CAB - ale ten mi problem nevyresil. Jinak moc dobry telefon se kterym jsem spokojen.
Diky za pomoc a navrhy reseni.
zmatus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř úno 20, 2008 10:05

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od zmatus »

stale hladam HTC emulator ktory by spojazdnil pohybovy senzor na Omnii Lite, aby sa dali na nej hrat hry urcene pre pohybovy senzor. Mate niekto uz nejake riesenie?
čapik
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon led 11, 2010 8:38
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od čapik »

ahoj, tak jsem čerstvým majitelem B7300, i když teda, nebyl čas na nic včetně kopírování kontaktů apod. z mé předchozí N73, kterou teda ještě pár dní budu používat, než najdu čas. (to víte narodil se mi včera synátor)

Ale měl bych dotaz, nestahuje si telefon "v pozadí" nějaké updaty, nebo cokoli jiného (automaticky se nastavil čas)? Protože mám zatím jen hlasový tarif, tak bych byl nerad, aby mi pak přišla faktura na mraky mb.
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

to fenix32561: ako si to vyriesil?Vsetci mame ten problem.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Tomáš Kubec »

čapik píše:automaticky se nastavil čas

Po připojení k PC se čas synchronizuje.
Kubajs
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 13, 2010 9:20
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Kubajs »

ahoj...chtel sem se zeptat...neda se nejak obarvit ta ikona start a vubec nejak vylepsit stavovy ikony?Potom mam jeste problem s pozadim...mam tam danou tapetu z obrazku co byly v telefonu...ovsem kdyz chci nastavit jako pozadi nejaky theme,tak tam zustane porad stejny obrazek jako predtim...mohl by mi nekdo poradit?
fenix32561
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 08, 2010 14:50
Zařízení: Samsung Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od fenix32561 »

IVAN70 píše:to fenix32561: ako si to vyriesil?Vsetci mame ten problem.
Vyresil jsem to lisacky,koupil jsem jine pozdro,ktere jsem,ale nejdrive v obchode otestoval na popisovany problem.
Budu,ale i nadale rad,kdyz nekdo neco objevi.
Dale k programkum ohledne pohyboveho senzoru,prave se prokousam inetem a nasel jsem dobre odkazy.
Je to zatim tak,ze musite updetovat SDK,aby zpristupnilo senzor i pro jine nez povolene aplikace.
Prikladam pro cteni linky
http://omnialite.forumactif.com/logicie ... que-t7.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://innovator.samsungmobile.com/down ... ntsId=5960" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.cellphone-reviews.co.uk/2008 ... omnia.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zatim jsem vse nedotestoval,tak mne nekamenujte,berte to jako udani smeru patrani,ale podle ruznych popisu to funguje
twofinger
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 08, 2010 2:49
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od twofinger »

Ahoj, nevite jestli se da nejak zmenit format casu... aby misto 6:10 ukazovalo 18:10...? Nikde jsem to nenasel. A jeste prosim, da se u budiku vlozit vlastni vyzvaneni...? Jinak s telefonem naprosta spokojenost !
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

budik nefunguje pri vypnutom telefone.je to windowsom alebo len telefonom?je na to nejaky program?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Tomáš Kubec »

samozřejmě že nefunguje, na pc ti také fungují aplikace když ho máš vypnuté?
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů