Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tuzemský Vodafone nyní nabízí smartphone telefon Samsung C6625 se systémem Windows Mobile 6.1 Standard (bez dotykového displeje) za základní cenu 2 777,- Kč včetně DPH. Za nižší částku asi nový telefon s Windows Mobile na našem trhu neseženete. Displej je orientovaný do landscape režimu a nabízí QVGA rozlišení 320×240 px (úhlopříčka 2,6"), pod ním najdeme systémová tlačítka a vlastní QWERTY klávesnici. Telefonovat zvládne nejen v GSM, ale i v 3G sítích. Bezdrátová komunikace je zastoupena pouze Bluetooth modulem ve verzi 2.0, Wi-Fi chybí. V telefonu najdeme i GPS modul s funkcí A-GPS nebo 2 MPx fotoaparát. Baterie má kapacitu 1 300 mAh, hmotnost je příjemných 108 gramů a celkové rozměry 113.3 x 63 x 11.95 mm. Telefon je odblokovaný, takže v něm můžete používat SIM kartu libovolného operátora. Jen si dejte pozor, u O2 se objevují problémy s přihlášením do 3G sítě, což se dá ale vyřešit touto úpravou.

obrázek

Telefon můžete zakoupit zde, diskuzi najdete v tomto vlákně a prohlédnout si můžete i 3D model.

Za tip na bleskovku děkuji našemu čtenáři s přezdívkou křup.
monikash
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv srp 09, 2007 7:17
Zařízení: TYTN2 as kriplík 2.
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od monikash »

A co takhle ho zrecenzovat než ho odbýt krátkým previewem?
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od lukas.manak »

Asi by ho měl mít Jirka prvně v ruce ,aby mohl udělat nějakou recenzi ,no a pokud ho máš ty tak taky můžeš přiložit ruku k dílu a nejem kritizovat...
noker11
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 10, 2007 12:26

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od noker11 »

Ta cena je velmi dobra :).
monikash
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv srp 09, 2007 7:17
Zařízení: TYTN2 as kriplík 2.
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od monikash »

Právě že ho ještě nemám, protože mi stále chybí potřebné informace. Třeba na jednom českém webu se o něm píše, ale fotky menu jsou v angličtině, tak nevím, jestli tam čeština je nebo ji bude potřeba doinstalovat zase z jiného nejmenovaného českého webu. :wink:
A taky na něho ještě nemám. To víš, je krize, vánoční odměny nebyly, 13. plat vláda zrušila už dávno. A ve Vaňkovce jsem si mohla ošahat jen tlačítka na nefunkční maketě. A taky čekám, jestli se v bazáááru neobjeví za rozumnou cenu Rose. :idea:
čiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: pon pro 25, 2006 23:34
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Bašť
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od čiko »

Ta wifi by mi osobně dost chyběla:(
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od uni »

Tak cena je atraktivní, to ano, nicméně vzhledem k platformě bych u tohoto formátu a cenové kategorii určitě volil S60, nokoli WM 6.1 Std.
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Tonda512 »

Asi už vím, za co vyměním svoji "dovolenkovou" E61 :-)

uni: Nechápu moc to "nicméně vzhledem k platformě bych u tohoto formátu a cenové kategorii určitě volil S60, nokoli WM". Od kdy má cena vliv na výběr OS? Přijde mi kravina říct, že protože to stojí 3000Kč, tak si radši koupit Nokii. A kdyby to stálo 10000kč, tak by jsi to vkoupil, protože už to splňuje cenovou kategorii WM?
Lukáš Krpálek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 14, 2007 1:41
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Lukáš Krpálek »

Pokud je telefon z cz distribuce Vodafone ( můj případ ), tak je plně lokalizován, nic není třeba instalovat, překlad je plně integrován do ROMky :-)

( v balení je jen standardní cd od ms s outlookem a acivesync :-) )
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od uni »

Tonda512: eh, ty jsi mi ale trumpeta. Kdyby jsi chtěl WM Prof., tak jsi v jiné cenové kategorii, kdyby MacOSX, tak také, u Androidu spíše také. S60 a WM 6.1 Std. je v jiné cenové kategorii, ani jedna nemůže konkurovat "velkým" mobilním OS.
Edit: rozlišuj prosím WM 6.x Std a WM (dnes tedy již spíše WP) 6.x Prof....
monikash
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv srp 09, 2007 7:17
Zařízení: TYTN2 as kriplík 2.
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od monikash »

Už nám vysvitlo sluníčko, aspoň tady na střední Moravě, tak se zeptám na čitelnost na sluníčku? U Foxíka je to utrpení.
T9 teda beru zpět, zase zvyk z Foxíka, který má oboje klávesnice.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od uni »

Typ LCD asi zmíněn není, ale vzhledem k tomu, že to bude klasické transreflexní TFT LCD, tak bída jako u 99% dalších podobných zařízení. Toto a další zcela stejně zbytečný dotaz (výdrž na baterii) se objevují pod přístroji pravidelně :-(
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Tonda512 »

Trumpeto, napsal jsi "vzhledem k cenove kategorii bych volil S60, nikoliv WM Stan". Nevim c v dalsi prispevku do toho pletes jine OS.

Nechapu jak nekdo muze rict takovej blabol, ze protoze to stoji 3000, tak by volil S60. Ja do toho jine verze WM, ci Android nepletu s tim si zacal ty.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Jiří Hrma »

monikash: Já recenzi neplánuji, ale ozval se mi jeden uživatel, který má zájem napsat nějaké první dojmy, tak snad to vyjde. Opravdu nejsem všemocný a nestíhám recenzovat všechna zařízení na trhu, navíc k těm od operátorů se dostává hůře než k těm ve volném prodeji.
Lukáš Krpálek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 14, 2007 1:41
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Lukáš Krpálek »

uni: na přímém slunci sem ještě neměl možnost posoudit, ale v porovnání s mpx200 ( což jediné mám teď při sobě ) je to taková malá lampička :-))
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

monikash píše:Právě že ho ještě nemám, protože mi stále chybí potřebné informace. Třeba na jednom českém webu se o něm píše, ale fotky menu jsou v angličtině, tak nevím, jestli tam čeština je nebo ji bude potřeba doinstalovat zase z jiného nejmenovaného českého webu. :wink:
A taky na něho ještě nemám. To víš, je krize, vánoční odměny nebyly, 13. plat vláda zrušila už dávno. A ve Vaňkovce jsem si mohla ošahat jen tlačítka na nefunkční maketě. A taky čekám, jestli se v bazáááru neobjeví za rozumnou cenu Rose. :idea:
No tak vidíš házíš tady machra a hlavně krytizuješ ,ale přeložit si anglickou fotku je pro tebe tedy velký problém, ale dám ti radu zajdi na google.com a tam je překladač a není co řešit. Jinak cena 2.777 Kč je velice slušná tak levně vybavený telefon snad není. :tlem:
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od uni »

křup. tak nevím, jestli jsi LCD pozdvihl, nebo naopak ponížil:-), ale samozřejmě sem vstupují další faktory, velikost LCD/počet diod, výkon diod apod. ale obecně, pokud je v zařízení stejný typ LCD jako v něčem, co je na slunci mizerné, tak bude mizerné i to. Lepší čitelnost má reflexní (lidi jsou ale zblblí z barviček, tak není používaný), nebo možná obecně kapacitní LCD (momentálně má nejčitelnější LCD asi iPhone, škoda, že do tak prý nepoužitelného telefonu dali tak dobrý LCD, Apple to asi nemá v hlavě v pořádku), u HD2 jsem si to ještě neověřil. Bublina OLED snad už splaskla.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od radospol »

Pekne zariadenie s super cenou. Skoda tej wifi,ale inak pohoda. Vzdy som chcel vyskusat zariadenie s takouto konstrukciou. Tak uvidim,ked mi po kupe x2 ostanu love,tak si pon zbehnem k susedom.
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Kolda.o »

treba nekomu pomuze TOTO

ja uz si ho k tarifu za ticku objednal. Dost me mrzi neseriovy konektor a absence WiFi. Nicmene GPS to castecne vynahradi.
Lukáš Krpálek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř úno 14, 2007 1:41
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Lukáš Krpálek »

uni: jasně, ale ono "je to čitelné na slunci?" se špatně konkretizuje, natož se na to odpovídá ..

můj osobní názor je ten, že svítí víc, než dostatečně, není to žádný mladík, a na poměr konstrukčního stáří a ceny ( ať už aktuální, tak v okamžiku vydání ) je to víc než dostatečné :-)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů