Už se to tady někde řešilo, ale nevím jestli dořešilo ... nevite někdo proč mi nejdou rozkliknout v záložce pošta náhledy emailů?
Díky
Nejdou rozkliknout náhledy emailů
-
Vegan
- častý přispěvatel

- Posts: 180
- Joined: Thu Nov 05, 2009 21:44
- Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
- Location: Moravska placka (Hana)
Nejdou rozkliknout náhledy emailů
Zkus osinstallovat sms patch
. Pripadne zkus zda se ti samo zarizeni zamkne, kdyz zmacknes tlacitko pro ukonceni hovoru ...... pokud ne tak tak ho podrz a dej lock rucne. Problem muze souviset s obema vecma u me nepomohlo nic jineho nez ten patch odinstallovat.
Nejdou rozkliknout náhledy emailů
Klikni do menu, lock. Po odemknuti uz to pujde 
Nejdou rozkliknout náhledy emailů
parada! uz to jede! diky moc
Nejdou rozkliknout náhledy emailů
dik, aj mne to uz ide na rom od topixa 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


