Internet v Omnia2

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
tomas1882
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř srp 19, 2009 15:27
Zařízení: N73

Internet v Omnia2

Příspěvek od tomas1882 »

Zdravim. Ako vam funguje internet v omnii ? Mne sa to moc nezda v opere 9,7 zacne tahat v 3/4 sa casto zasekne cela opera ide vtedy hrozne pomaly stoji aj 20 sekund a potom dokonci stahovanie. Nerobi to stale a nemam spustenych vela veci v pamati. Regulaciu vykonu mam na automaticky - moze byt problem v tom. Skusal som aj operu 10 beta 2 a je to dost podobne. Stahujem cez UMTS aj HSDPA ale stale rovnaky vysledok. Ake mate skusenosti vy s internetom ? + zvalada vam to aj viac zaloziek otvorenych ? Mne to pride ako keby bol telefon moc zatazeny ale nie je v pamati nemam spustene nic. Mam nainstalovany SPB mobil shell, pocket plus a phone suite.

-- doplnění předchozího příspěvku (úte pro 08, 2009 13:39) --

Tak odpoviem sam, vcera som na to prisiel trebalo nastavit vyssiu cash pamät v opere a vypol som zobrazovanie flash. Teraz ide opera ako blesk stranky nacitava rychlo a skrolovat sa daju skor nez su nacitane cele - odporucam.
Václav Lojka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 04, 2008 20:53

Internet v Omnia2

Příspěvek od Václav Lojka »

Tomáši i mě se zdá že opera jede strašně pomalu, můžete podrobněji jak jste to urychlil. Dík :)
tomas1882
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř srp 19, 2009 15:27
Zařízení: N73

Internet v Omnia2

Příspěvek od tomas1882 »

opera 9,7 je pouzitelna ked si vypne JAVA ... dost podstatne to zrychli pracu a celkovo je to sviznejsie. V opere 10 beta sa to vypnut neda ... tu pouzivam ak je potreba pouzit javu ... a celkom zaujimavy je SKYFIRE stranky taha rychlo ale samotny program niekedy ide spomalene ... ale slusne sa daju pozerat aj videa streamove priamo na stranke ... simpsonovci.info napr.
František
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 13, 2010 13:15
Zařízení: Samsung

Internet v Omnia2

Příspěvek od František »

Ahoj mám dodaz na Tomas 1882, připojení Omnia 2 k internetu přes WIFI. Můžeš poradit nebo někdo jiný jak správně nastavit připojení k internetu na Omnia 2. Wifi se připojí. Dík
tomas1882
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř srp 19, 2009 15:27
Zařízení: N73

Internet v Omnia2

Příspěvek od tomas1882 »

ahoj ... ja ti neporadim viem len tolko co radia chlapy v teme na to urcenej ... ale mne to stale nefunguje.
František
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 13, 2010 13:15
Zařízení: Samsung

Internet v Omnia2

Příspěvek od František »

Pro Tomase, vidím, že jsi v pohotovosti. Ptal jsem se proto, že nemůžu spustit Operu, tobě opera šlape na výbornou, tak podle mne nemám správne připojeni k internetu, spojení přes WIFI. WIFi funguje. Seš připojen přes mob. operátora? Dik. Ahoj
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Internet v Omnia2

Příspěvek od barberry.pha »

muzu se zeptat na kolik si zvysil tu cacha a jestli si vypnul vsechny moduly nebo jenom ten flash
pirda
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát čer 01, 2007 7:37
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Internet v Omnia2

Příspěvek od pirda »

Mozna hloupa poznamka.
WiFi muze byt pripojena, ale nemusi poskytovat pristup na internet. Neprideli DNS a podobne k tomu potrebne nesmysly :-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů