Google Nexus One: Startovací animace a dump ROM

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Google Nexus One: Startovací animace a dump ROM

Příspěvek od Jiří Hrma »

Okolo nového komunikátoru Nexus One je nyní opravdu rušno. Každou hodinu moje RSS čtečka zpracuje několik zpráv ze zahraničních serverů, které se točí právě kolem tohoto komunikátoru. Že se někde objevila další fotografie je už asi zbytečné zmiňovat, přes Google se toho dá nalézt relativně hodně a několik snímků najdete i v mém včerejším článku. Nexus One už se dostal také na Xda-developers, což Android komunitě otevírá další možnosti. Dostupný je už například kompletní dump ROM, takže lze očekávat, že se velice brzy objeví neoficiální verze ROM s implementovanými funkcemi a programy z Nexusu One. Prohlédnout si můžete také startovací animaci přístroje; symbol X na videu se nese v barvách loga prohlížeče Google Chrome a pravděpodobně vychází z názvu NeXus.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lAFSEsEZnnE[/youtube]

Zdroj: Phandroid
pfhawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: úte čer 24, 2008 18:31
Zařízení: iPAQ 214, N900
Kontaktovat uživatele:

Google Nexus One: Startovací animace a dump ROM

Příspěvek od pfhawk »

stejne mi pripada prinejmensim zajimave, ze google pouziva stejne barvy jako na woknech logu jenom otocene po smeru hodinovych rucicek. i kdyz musim priznat, ze se hezky doplnuji.
ezzz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv úno 12, 2009 19:05
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Chrudim

Google Nexus One: Startovací animace a dump ROM

Příspěvek od ezzz »

No, a třeba zrovna tak Geocaching :)
prcek15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob říj 24, 2009 14:35
Zařízení: LG G3
Bydliště: Slaný

Google Nexus One: Startovací animace a dump ROM

Příspěvek od prcek15 »

a avg
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Google Nexus One: Startovací animace a dump ROM

Příspěvek od RDT »

A moje vodový barvy. Jo a taky takovej ten plážovej míč.

To je ale zvláštní, že barevná loga v sobě mají tak neobvyklé barvy, jako je červená, zelená, modrá nebo žlutá. Microsoft by si je měl všechny registrovat jako ochrannou známku.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Google Nexus One: Startovací animace a dump ROM

Příspěvek od AtoM. »

Ta podobnost je fakt zajímavá :grin:
Obrázek
option
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 19, 2009 20:03
Zařízení: Motorola DROID

Google Nexus One: Startovací animace a dump ROM

Příspěvek od option »

je zajimava ale asi je to jen nahoda ... vemte si prvni logo googlu, ty barvy melo, a asi to nebylo kvuli tehdejsimu logu windows .... proste haluz ... ale symbolika je v tom pekna, vezmi barvy windows loga posun to v case trochu do budoucnosti a mas nastupce :-)

jinak ale budme radi ze si microsoft nepatentoval tyhle barvy ,.... dost na to ze drzi prava na obecne anglicke slovo "okna"

taky uz jsem docela zvedavy jak bude vypadat OS Chrome ... ted mam tedy na netbooku ubuntu linux ale vzhledem k tomu ze netbook pouzivam prakticky presne na to o cem hovori ten nazev ... internet ... chrome by se tam vyjimal skvele

-- doplnění předchozího příspěvku (sob pro 19, 2009 20:24) --

ten nexus bude nebo nebude oficialni google phone ? .. bude to HTC Nexus One nebo gPhone pri uvedeni na trh ?? nechce se mi moc verit ze by google chtel vyfouknout vyrobcum kousek kolace kdyz je povazuje za hlavni tahouny sveho os .... ale nevypada spatne, a 1ghz procesor urcite prijde vhod
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 hostů