HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Zamčeno
granity
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 16, 2009 22:39
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od granity »

Zdravím všechny,
potřebovala bych poradit s nastavením připojení. Při úspěšném připojení wifi a následném zapnutí opery/exploreru
se telefon nepřipojí na internet. Prosím o radu. Díky
Frydex
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pon zář 17, 2007 19:38
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Frydex »

Záleží na jakou Wifi ses připojil, co o ní víš, víš jestli tam nejsou blokované nějak é MAC ?... bývá to normální
sratch1
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř lis 18, 2009 12:55
Zařízení: HTC HD 2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od sratch1 »

Cafte. Uz ste niekto riesil tie zasekavajuce sa sms? Aj po upgrade telefonu sa stele zasekavaju a treba ho restartovat a poslat dalsiu aby sa poslali vsetky.. fakt ma stve ten kram!!!!!! :evil:
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vegan »

Zkousel si SMS Patch ? Jinak predpokladam mas ROM 1.48 a nepouzivas cestinu od sunnysoftu.
sratch1
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř lis 18, 2009 12:55
Zařízení: HTC HD 2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od sratch1 »

Samozrejme ze hej. Vsetko som tam nahadzal a ze budem vysmiaty konecne.. Kram zasraty HTC chujovina.. Fakt mam nervy ze tak primitivna vec ako je sms je na tom posrata.
Stale restartovat telefon a posielat nove sms vsak to je o drzku a zbytocne peniaze. myslim si ze to je sposobene tym ze som napojeny na 3G internet stale. Niekedy sa mi neda koli tomu dovolat. :twisted: :twisted: :twisted:

Boze zlata NOKIA!!!!!
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vegan »

Tady nejsi na foru DLAZDICU prosim vol vice slova a vyadruj se slusne. VIZ Pravidla fora Pokud ti HD2 nevyhovuje urcite se najde nekdo kdo ho od tebe v bazaru rad odkoupi a muzes si vesele koupit Nokii v tom bych nevydel problem.
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Majesty »

Je to zajímavý. Já ho mám od převčírka. Koupil jsem u VF, přišel mi už s rom 1.48, čeština od SS a vše funkčí bez problémů. Nemám ani náznak růžové u foťáku. Veškeré nastavení na mail, wi-fi a tak jsem nastavil dle pokynů po zapnutí a všechno funguje. Měl jsem jen zdvojené fotky v náhledu, ale to jsem vyřešil podle návodu tady a jsem zatim spokojenej. Akorát celkově trochu bojuju, je to přece jen první WM. Každopádně je to výborný telefon a zatím mě ničím nepříjemně nepřekvapil.

Napadlo mě, jestli by tady nemohl někdo založit vlákno a do něj strčit nějaký seznam (přehled) nezbytného, případně i doplňkového softwaru pro správu a používání telefonu. Název prográmku a použití a třeba i tip na nějaký dobrý doplňkový soft pro zlepšení práce. Pro nás nováčky by to bylo určitě přínosem, spousta z nás se v záplavě těch programů nevyzná.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vegan »

Neco malo najdes TADY
bora2211
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát led 23, 2009 15:39
Zařízení: SE P1i => HTC HD2
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od bora2211 »

to sratch1,
já nejsem žádnej "lůmen" na WN zařízení, ale dost často se stává, že si uživatel nasype do PDA hromadu věcí, který ani nepotřebuje a pak si stěžuje, že ta "mašina" stojí za ......

... ono je to jak s ježděním v autě, většinou je potřeba hledat vzniklej problém v mezičlánku mezi volantem a pedálama, stejně tak u telefonu (tady jen chybí ty padály a volant)
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Majesty »

to Vegan: Díkes, to předčilo snad i moje očekávání.
majco6661
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: čtv pro 03, 2009 16:27
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od majco6661 »

Caute ludia prosim vas strasne moc uz neviem ako dalej nasiel by sa niekto kto mi poradi co spravit aby som dostal kontakty zo sim do htc?viem ze musim mat outlook konto ale tam som dal exchange a to som nemal robit lebo teraz ma to do outlooku nepusti a nemozem to zmenit na pop3.ale kamarat mi to spravil u jeho na pc ale nevieme ako mam dat kontakty co mam v pc do outlooku a potom to nasynchronizovat do mobilu alebo ked to tam len vlozim kde to mam v mobile najst neaky spravca suborov alebo tak kde to je?poradte lebo uz neviem....dakujem
Burster
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: čtv pro 10, 2009 18:45
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Burster »

vlez do kontaktu, tam nabidka - import kontaktu na karte SIM
Zadnej outlook neni potreba :)
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Pistolník »

Tak první velkej problém. Baterka nelze nabít. Je úplně vybitá. Dám do nabíječky (oranžová dioda) a za 10 vteřin plně nabitá a odpojení nabíječky - zelená dioda. Při používání každou minutu ubude asi 20 % baterky a za necelých 5 minut v řiti. Občas to napíše "Baterie je pokažená (nebo tak nějak), nelze nabít. Vyměňte baterii." Musím reklamovat. Udělalo to někomu, nebo víte někdo co s tím? Po týdenním používání telefonu docela síla. :evil:
sratch1
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř lis 18, 2009 12:55
Zařízení: HTC HD 2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od sratch1 »

bora2211 píše:to sratch1,
já nejsem žádnej "lůmen" na WN zařízení, ale dost často se stává, že si uživatel nasype do PDA hromadu věcí, který ani nepotřebuje a pak si stěžuje, že ta "mašina" stojí za ......

... ono je to jak s ježděním v autě, většinou je potřeba hledat vzniklej problém v mezičlánku mezi volantem a pedálama, stejně tak u telefonu (tady jen chybí ty padály a volant)

Nie.nemam tam okrem prehravacu core p. a skypu nic ine naistalovane.. Mam novy upgrade a cestinu.. Inak je telefon cisty..
obrbaz
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 22, 2006 10:02
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od obrbaz »

Náhodou nevíte o prográmku ve kterym bych si přepínal profily připojení wifi (abych furt nemusel ručně přehazovat ip adresu)?
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vegan »

a co DHPC ? nebylo by to lepsi jak nejake programove reseni.
obrbaz
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 22, 2006 10:02
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od obrbaz »

DHCP nemám nějak extra rád a navíc takhle si mužu nastavit wifi maximálně doma ale jinde......
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vegan »

Popravde jsem se nesetkal s verejnou wifi jez by nemela DHCP tudis a to jinde mi prijde ponekud mimo.
obrbaz
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 22, 2006 10:02
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od obrbaz »

Veřejný mají dhcp to jo, ale například v práci ne a doma (kvuli bezpečnosti) taky ne.
bora2211
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát led 23, 2009 15:39
Zařízení: SE P1i => HTC HD2
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od bora2211 »

to obrbaz
... a když si v práci a doma povolíš na routeru MAC adresu dle Tvýho PDA tak máš taky po starostech, takto to mám nastaveno já a jsem v poho... (do firemní a domácí wifi se mi prostě cizí/nepovolené MAC nepřipojí)

to strach1
pokud Tě ty SMS tak zlobí asi bych začal tím, že po záloze provedu HR a zkusím provozovat telefon to bez lokalizace (i když nemluvím anglicky myslím, že technická angličtina je srozumitelná) a SKYPE (když jsem ho měl nainstalovaný na X1i tak mě to nějak zlobilo, i když jsem tu X1 měl flashnutou na WM6.5)
... momentálně mám v HD2 nasypáno už několik aplikací a zatím nemám žádnej problém se sekáním ani odesíláním SMS (Version 1.15, build 1921.2410), zatím jsem nedával novou ROM, vše je "fabrický"

jinak můj HD2 má následující SW:
OS => 5.2.21869 (21869.5.0.82)
ROM => 1.48.479.1 (71294) WWE
Manila => 2.5.19211619.0
Radio => 2.05.51.05_2
Zamčeno

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů