Přechod z WM

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od mvp »

pk : ano VZDY si VSE odzkousim sam OSOBNE !!
Z80
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 24, 2008 1:16
Zařízení: HTC Hero, HP iPaq 614c, iPhone 3Gs 16GB
Bydliště: [CPU]

Přechod z WM

Příspěvek od Z80 »

mvp:
proc sem hazes bludy typu na android neni na xda zadna podpora,nebo to stim netem atd. me treba sdileni wifi ,vnc ssh ftp client-server nebo web server na heru funguje ,nejsou nato sice udelatka v gui ale funguje to, co se tyce her na marketu sou i nake 3d auticka cosem videl ,hral sem prince of persia(gameloft bude delat hry i pro android) + nake dalsi 2d hry i emulatory 8bitu sou ovsem je treba se na ten market taky podivat kdyz uz neco srovnavas ,jinak srovnavat wm ktery jetu 10 a vic let s androidem se neda btw. copilot (verim ze brzo kompatibilni s 2.x)s rovnatelny s iGO nebo tom tomem je (mam i igo i copilot legalne) a samotne wm je srovnatelne s androidem uz ted a dokonce modifikovatelnejdi (delam romky pro obe platformy) otazka znela prechod z wm? proc ne ,aplikace sou a bude jich vic a kvalitnejsi
btw. taky mi pripada ze si nedrzel neco s androidem dyl nez 5minut => nedelej ze sebe hulana :DD
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od mvp »

O.K. hod mi prosimte navod jak se pripojim pres wifi k diskum v siti a prehraju si z nich video , otevru dokumenty , nebo prectu ebook , a taky dost potrebuju nejlepe pres BT (ale staci prinejhorsim kabel) vyuzit zarizeni jako modem pro notebook pres gprs,resp.3G .... diky .
XDA - podpora na Android je , ale vzhledem k moznostem Androidu je to ve srovnani s WM - takova "pidipodpora" - ale to urcite jako veliky programator vis kdyz delas ROM pro obe platformy :-) me nezajima JAK dlouho je tady jaka platforma ... ale co v soucasne dobe umi a jake maji pristroje v ni MOZNOSTI . Kvalita aplikaci a CO se zarizenim se da delat . Pindy typu "jednou bude" , to nam vypraveli bolsevici dost dlouho :-D ... jsou na prd a ze i pro Android je kalendar atd - ano je , ale na jake urovni oproti aplikacim pro wm !! Kvalitativni rozdil mezi moznostmi , zarizenimi a aplikacemi je tak jak popisuju vyse ! Pokud vsak v jakekoliv srovanatelne discipline najdes aplikaci pro Android ktera umoznuje stejne funkce , moznosti atd. jako spickove softy na wm budu rad , ale vzhledem k tomu ze jsem prosel asi cele portfolio Androida ... a nenasel jsem nic - budes mit tezkou praci :-D
Prechod - proc ne , ale psal jsem jaky typ uzivatele ! Nerad se opakuju , ale pokud nekdo je zvykly na funkce , moznosti , vybaveni wm zarizeni , UMI je vyuzit a potrebuje se zarizenim pracovat a bude to vyzadovat na androidu ma proste smulu !!! A s tim nic nenadelas , leda ze bys neco napsal sam :-D
btw : copilot - srovnatelny s tomtomem nebo igo ? To nemyslis vazne ze ne ? V nasich podminkach , tedy geografickych ?? Zkus si prosimte najezdit par tisic km s copilotem a takovouhle pitomost uz nenapises :-D "navigace" ktera mne na zhruba 500km ceste 5x zkousi dostat do pole , napasovat mne do jednosmerky v protismeru a ukazovat sipku doleva a tvrdit ze mam jet doprava ??? tohle prosimte tomtom nedela uz par let :-D To uz je presnejsi orezane MotoNav - to je vlastne iGO - bohuzel tak oriznuta od funkci ze to ani nejde poznat - nicmene funguje . Ale zase jsme u toho - taky navigace zejo .... ale zase je tam rozdil ve vybaveni a moznostech - a to pekelny . Jako u vlastne u vsech softu .
Vec jina muze byt ZE TO NEPOTREBUJES a bezny uzivatel to take nepotrebuje .... to je ve vetsine pripadu pravda jelikoz by s tim stejne ani neumel pracovat .... tim padem je celkem fuk co si poridis .... ale to vsechno jsem uz psal . Pri srovnani moznosti a vykonu je rozdil proste obrovsky .
Nicmene to nevzdavam,zdimam Milestona co to jde :-D (bohuzel zatim narazim na par pro mne dost podstatnych veci ktere nejdou :-() Oproti WM zarizenim ma dobrou vydrz , hardwarove je super , klavka hodne povedena a paradni rozmery , to zadny jiny stroj nema .
Z80
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 24, 2008 1:16
Zařízení: HTC Hero, HP iPaq 614c, iPhone 3Gs 16GB
Bydliště: [CPU]

Přechod z WM

Příspěvek od Z80 »

navod vam bohuzel neposkytnu jelikoz mam hero a zdrojove kody ke kernelu (developer.htc.com) a vy neco jineho ,neni problem skompilovat si jadro s podporou samby nebo nfs a mountnout si sitovy disk s cimkoli (pres wifi nebo bt) a prehravat pres treba meridian player nebo si skompilovat mplayer pro podporu rtsp mms a jinych kontejneru videa ,rozchodit dialup ,sdileni cehokoli se taky da je to prece jen linux ze ,samozrejme tenhle postup neni pro bezneho uzivatele ze ale jde to :) co se tyce copilotu ten srovnatelny s igo tomtomem je kazdopadne kazdy soft ma sve mouchy zde bych se odkazal na jisteho pana hulana a jeho clanek o copilotu, ja snim problem nemam(to bude asi tim ze nenajezdim tisice kilometru no holt chodim pesky:)) at uz v bratislave nebo v brne :)
Ps. srovnavate hrusky s jabkama ja se hadat nebudu :) btw bolsevika sem zazil a presto verim ze bude lip :) aspon na poli androidu :))
PPS: na to sdileni uz ste skousel wifi tether nebo komercni pdanet ;)
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od mvp »

Sit - takze to vlastne nejde ...... (tedy bez toho aniz by se uzivatel musel kvuli tomu stat linuxovym guru s pokrocilymi programatorkymi znalostmi :-)
Internet - zkousel jsem pdanet , ten ale nabizi pres BT pouze DUN , tedy vytacene pripojeni , to samozrejme nechci ........
(zkousel jsem to pres at prikazy jako kdysi na palmu,ale nepovedlo se - mas navod ?)
jeste vlastne tether - ten se mi nerozbehl vubec - mozna problem - kompatibilita android2 ... to nevim
btw. - co jsou konkretne hrusky a co jablka aby bylo jasne o cem se bavime ??
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od pk »

Vyuzit androida ako modem je easy. Settings - wireless controls - mobile network sharing (ide to cez usb kabel).

tak to je v 1.5 verzii androida (G2). Starsie a novsie neviem ani ine zariadenia.
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od mvp »

Kdybych v pristroji volbu network sharing mel , asi bych se nemusel ptat (teda pokud by to fungovalo) :-) Bohuzel takovato moznost v zarizeni neni , nevim jestli je to vlastnost starsiho Androida nebo pridana hodnota HTC . Tady proste neni ...
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od pk »

ake zariadenie mas na mysli a aku mas verziu androida? U mna to fici bez problemov.

edit:
ak to nemas je v markete aplikacia PdaNet free edition ktora by to mala umoznit.
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od mvp »

Milestone , Android2
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od pk »

mozno je to fjucurka od HTC. Neviem.. skus ten program co som napisal mozno pomoze.
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od mvp »

uz vyse pisu ze jsem ho zkousel ....
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od pk »

Tak v tom pripade som celkom rad ze mam htc a nie motorolu.. Ale verim ze aj to sa vyriesi a bude sa dat zdielat z kazdeho androidu
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od mvp »

jeste jsem to nezkousel pres kabel , to je az krajni reseni ...

edit : kabel jede v pohode , tak alespon neco :-)
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od pk »

Parada. Mimochodom co sa tyka 3d hier tak aj android zvlada a velmi pekne. Akurat som skusil racing thunder a je to naozaj pekna graficky aj hratelna 3d hra. Su to klasika auticka ovladane naklananim telefonu. Grafika je pekna a plynula. Na moto milestone ale este nejde... skoda.

edit:
http://www.youtube.com/watch?v=r_P2UT-yQ2M" onclick="window.open(this.href);return false;

a dalsie 3d hry:
http://www.youtube.com/watch?v=oTDdiq21EOc&NR=1" onclick="window.open(this.href);return false;
tato bude asi platena lebo medzi free sa nenachadza

http://www.youtube.com/watch?v=_VN0VeHD ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
takisto asi platena

http://www.youtube.com/watch?v=PkBszp4- ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
tiez asi platena

len chcem ukazat na to ze android ma potencial aj na kvalitne 3d hry
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od mvp »

To je JAVA - vska hra ze jo? Ty jsou takove divne , ale na Androidu asi nic jineho nepujde ....
Uvidime jestli a jak to bude vypadat v lepsim rozliseni ....
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od pk »

neviem ako je kodovana ale je na markete a je krasne plynula a hratelna a vyuziva open gl.
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od mvp »

jo,verim , ale do testovani her se poustet nebudu , na ty cas nemam ..... :-) ja mam na ukazku na wm Need ForSpeed,Call Of Duty 2, Quake 1,2 , a par dalsich novych na "HD" rozliseni ale nehral jsem ani jednu :-) nicmene vypadaji pekne - vlastne stejne jako na PC :-) tak mozna blbe srovnavam ...
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od pk »

Na hry cas nemam tiez.. na toto som narazil uplnou nahodou v markete.

edit:
wifi zdielanie je ale bohuzial nie na milestone
http://code.google.com/p/android-wifi-tether/" onclick="window.open(this.href);return false;
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od mvp »

Ja to zkousel rozbehnout v pdanetu pres DUN , jenze je problem s modemem , nedokazu mu priradit port, takze to pak nefunguje , mozna ze si to nerozumi s win7 ... proste to nejde . nastesti beha v pohode ten kabel takze mi to tolik netrapi ..... tohle slo nejak nahradit , horsi jsou veci ktere proste nejdou
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Přechod z WM

Příspěvek od pk »

Cim viac ludi bude vlastnit androida tym viac SW bude k dispozicii.. Verim ze sa to zlepsi aj z tvojho pohladu casom. Ja som spokojny. Co som chcel od androida ja mi to zatial splna.
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů