blaznivé zoomovací kolečko

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Post Reply
User avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 128
Joined: Sat Sep 13, 2008 9:26
Contact:

blaznivé zoomovací kolečko

Post by skejpa »

Při najetí do sms, foťáku apod. a při použití zoomovacího kolečka, se většinou zblázní a začne si zoomovat jak chce :-) neměl ste už někdo podobný problém ? podle mě je to na reklamaci ale jen se chci ujistit, že to není nějakou prkotinou...
btw: netušíte někdo jak dlouho trvá reklamace u O2 ? :-)
sairon
nováček
nováček
Posts: 41
Joined: Sat Oct 20, 2007 16:24
Zařízení: QTek 8310 / HTC Touch Pro

blaznivé zoomovací kolečko

Post by sairon »

Zálohovat, pokud nepomůže HR, tak reklamace. Zeptej se v O2, jestli to můžeš poslat rovnou do VSP Data, stejně se všechny HTC posílají tam. Tím by se to dalo urychlit. Nebo zavolej do VSP Data a zeptej se přímo u nich.
User avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 128
Joined: Sat Sep 13, 2008 9:26
Contact:

blaznivé zoomovací kolečko

Post by skejpa »

no me jde o to, jestli je tam sance ze to do 30 dnu nestihnou :D pokud tam ta sance je, tak to natahnu jak nejvic to pujde :-) pokud ne, tak to poslu radsi primo do HTC servisu :-) Uz mi to jednou delalo na stare romce a s novou na chvili prestalo. ted to ale dela porad takze vecer zkusim asi HR a kdyztak reklamace no...
sairon
nováček
nováček
Posts: 41
Joined: Sat Oct 20, 2007 16:24
Zařízení: QTek 8310 / HTC Touch Pro

blaznivé zoomovací kolečko

Post by sairon »

To pochybuju. Jak jsem tak vysledoval, opravy ve VSP trvají do týdne (můj byl opraven dnes,přičemž jsem ho tam odnesl předevčírem odpoledne), takže si nemyslím, že by si O2 nepohlídali, aby tu logistiku okolo stihli během dalších tří týdnů :)
Post Reply

Return to “HTC Touch Pro”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests