Age of Empires PPC

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
leeloo.de.ramalis
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 26, 2006 12:45

Age of Empires PPC

Příspěvek od leeloo.de.ramalis »

Mám dotaz mám Age of Empire celj nazev hry age of empires 1.25 for pocket pc pocketpc ppc ppc2002 wm2003 strongarm.rar
Ale nejde mi to nainstalovat hlasí mi to že to není platná aplikace sys Pocket pc.. _Neví te jak na to?A taky neví te kde jsou dobré hry?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Normalne ten rar rozbal, pak bys tam mel mit nejaky setup.exe (nebo mozna cabik). Pokud setup, tak to spust na PC a nainstaluj pres ActiveSync. Pokud Cab, tak ho nakopiruj do PPC a nainstaluj tam. Spoustu dalsich her najdes v nasi Download sekci, a co se tyce typu her, tak si nejprve procti vlakno Hry na foru, resilo se to tady uz hodnekrat!
Uživatelský avatar
leeloo.de.ramalis
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 26, 2006 12:45

Příspěvek od leeloo.de.ramalis »

No Setup.exe tam je ale spustím to nabehne Instal dam nex a tim to končí PC nereaguje....
HTC Wizard
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: stř pro 20, 2006 20:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HTC Wizard »

Rozbal ten soubor pak si dej ppc na usb kabel a nainstaluj tu věc do pc a automaticky se ti to otevre na plose ppc a tam se už jen rozhodneš jestli to chceš nainstalovat nebo ne
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

leeloo.de.ramalis píše:No Setup.exe tam je ale spustím to nabehne Instal dam nex a tim to končí PC nereaguje....
No vzdyt jo, pusti instalator na PC, predtim mej ale k PC pripojene zarizeni a synchronizovane pres AS. Po ukonceni instalace na PC se spusti kopirovani cabu do PPC pres AS a nasledne i instalator...

A pokud ti to nejde, tak se podivej, kam se ti v PC nainstaloval ten CAB z instalatoru, a ten presun rucne do zarizeni, spust a nainstaluj :wink:
Uživatelský avatar
leeloo.de.ramalis
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 26, 2006 12:45

Příspěvek od leeloo.de.ramalis »

Takže Nejde to prostě...Nevím no a ikdyž se spusti inst. tak ve win nikde není ani Ň..:(Opravdu už nevím jak na to:(
HTC Wizard
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: stř pro 20, 2006 20:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HTC Wizard »

Schválně jsem si skusil ageho nainstalovat a šlape mi uplně v pohodě takže chyba musí být na tvé straně nebo fakt nevim musel si udělat nějakou chybu :tlem:
Uživatelský avatar
leeloo.de.ramalis
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 26, 2006 12:45

Příspěvek od leeloo.de.ramalis »

Tak mi napiš kde jsi ho stahl... třeba mám nějakou blbou ver..
[email protected]
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Chtel jsem te odkazat na oficialni stranky vyrobce http://www.filaomobile.com/p_aoe.asp , ale tam ke stazeni zadna demoverze neni... ale dle meho taky jen delas neco spatne, chyba bude u tebe, ne v instalatoru
nounejm
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát dub 18, 2008 16:16

Cestina do age of empires?

Příspěvek od nounejm »

Zdravim Vas.
Neexistuje nahodou cestina do AOE 1.25?
Uživatelský avatar
phallus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon dub 14, 2008 22:01
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phallus »

Já všechno co chce instalaci v počítači nainstaluju a pak si vytáhnu CAB soubor z program files/microsoft active sync.

Cab si pak v klidu nainstaluju v mobilu, nesnáším instalaci přez počítač - nemůžu si pak hru nebo program posílat s kamarádama a hned nainstalovat, navíc to v počítači vytvoří nespočet nepotřebných a zbytečných souborů.
foggy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte črc 22, 2008 16:32
Zařízení: htc herald, htc TyTn I, htc wizard
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od foggy »

hmm.. dik za radu s tim tahanim cab souboru..
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 8 hostů