Nestabilní TouchFLO u VM 6.5

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Tom2009
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 132
Joined: Fri Nov 06, 2009 15:53
Zařízení: HTC Desire HD

Nestabilní TouchFLO u VM 6.5

Post by Tom2009 »

Ahoj všem. Mám takový problém. Mám TD2 s officiální ROM na VM6.5. (CZ lokalizace) a teď se mi poslední dobou stává, že při aktualizaci počasí a následném stisknutí tlačítka pro návrat na dom.stránku se TouchFLO restartuje.. Prosím o radu, je to normální? Nestává se to pokaždé, ale za poslední týden se to stalo již 5x..

Díky moc za rady, zkušenosti či pomoc..
Tom
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 171
Joined: Thu Jan 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

Nestabilní TouchFLO u VM 6.5

Post by rampage »

Tohle mi dělával weather database editor už u wm6.1, ale nevím která to byla verze.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest