problém při flashování ROM

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
vojtma
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 14, 2009 18:32
Zařízení: HTC Touch Diamond

problém při flashování ROM

Příspěvek od vojtma »

Ahoj, dával jsem si do Diamonda novou romku (asi po padesátý), vždycky to dělám vložením a přejmenováním souboru na paměťovku. Nevím jestli jsem stáhl špatný soubor nebo čím to je, ale flashování se nepodařilo a teď s telefonem nejde nic dělat. Je zaseklý na trikoloře, kde mi oznamuje, že akce selhala a ať to zkusím znovu, ale ono jaksi není jak to zkusit znovu. Přes USB to nepřipojím, na paměťovku nevím jak se dostat. Když dám hard reset, kde je jako druhá volba resetovat zařízení a vymazat paměť, to sem myslel že pomůže, tak to taky nic neudělá a vrátí mě to zpět na trikoloru.

Uvítám jakoukoliv radu, předem díky. Začínám být zoufalý..:D
blackman_82
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon pro 01, 2008 16:31
Zařízení: HTC Desire

problém při flashování ROM

Příspěvek od blackman_82 »

zkus pripojit tel usb kabelem s pc, stiskni vol dolu a tlacitko reset pak by ti to melo ukazat ze se to pripojilo s pc a pote naflash-uj rom pres pc ...
vojtma
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 14, 2009 18:32
Zařízení: HTC Touch Diamond

problém při flashování ROM

Příspěvek od vojtma »

jo, tak to taky nepomohla.. vol down a reset a stále se pak ukazuje totéž, žádné info že bych byl připojen k PC..
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

problém při flashování ROM

Příspěvek od Paulos »

Vyndej baterku, dej ji zpátky, pak zmáčkni zapínací tlačítko, drž při tom dolní tlačítko hlasitosti - dostaneš se do bootloaderu. Teď bys měl vidět trikoloru a dole by mělo být napsáno "Serial". Zkus připojit USB kabel - pokud se něco v PC začne dít a Serial nápis zmizí, tak je to výborné a postupuj podle návodu tady - popisuje postup smazání interní paměti telefonu pomocí MTTY:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=540290" onclick="window.open(this.href);return false;

Radši si jej pozorně pročti (zejména příspěvky 1, 2 a 4), protože pro Visty a 7 je třeba nainstalovat trošku jiné ovladače.

Kdyby se náhodou nic nedělo nebo byl jiný problém, tak nám tady pošli fotku, jak to na tvém klenotu vypadá ;) Především teda tu chybovou obrazovku.
vojtma
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 14, 2009 18:32
Zařízení: HTC Touch Diamond

problém při flashování ROM

Příspěvek od vojtma »

Děkuju Paulosi,

podle tvého návodu se konečně stroj připojil k PC, pak jsem zkusil ne dle návodu smazat paměť, ale rovnou nahrát novou rom a vše běží..

Ještě jednou dík.
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

problém při flashování ROM

Příspěvek od Paulos »

Není zač ;-) Ale to mazání paměti se může někdy hodit...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů