Marketplace je nově dostupný přes webový prohlížeč na PC

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Post Reply
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Marketplace je nově dostupný přes webový prohlížeč na PC

Post by Jiří Hrma »

Na blogu vývojářů systému Windows Mobile se dnes objevila informace o spuštění vlastní webové verze mobilního Marketplace. Ten je dostupný z internetové adresy marketplace.windowsmobile.com a stejně jako v mobilním klientovi, i zde naleznete pro přihlášení přes váš Live ID účet seznam dostupných aplikací + historii dříve stažených programů. V České verzi Marketplace zatím není možné nakupovat placený software, k dispozici je tedy pouze celkem chudá databáze freeware her a programů. Změnit by se to mělo někdy v průběhu příštího roku. Původně se sice se spuštěním placené verze v ČR počítalo už lednu, ale tento termín se nyní zdá velmi nereálný.

Ve webové verzi pod záložkou Nastavení účtu už se objevila možnost pro přidání platební karty, já jsem však při odesílání údajů ve formuláři neuspěl a vždy jsem obdržel hlášku o neznámé chybě.

Bleskovka
jirkaho
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Fri Oct 02, 2009 16:36
Zařízení: ACER F900

Marketplace je nově dostupný přes webový prohlížeč na PC

Post by jirkaho »

narozdil od autora tam mam vsechny aplikace, ale take se nemuzu koupit a take me to spadne s chybovou hlaskou na karte
Books (1)
Business Center (17)
Communication (20)
Reference (23)
Entertainment (23)
Games (161)
Lifestyle (23)
Maps & Search (3)
Music & Video (7)
News & Weather (8)
Productivity (18)
Social Networks (9)
Travel (20)
Tools (40)
==
celkem cca 350 aplikaci, dobra zprava je ze Meon stoji 2.99 $ to si koupim :-)

Edit: do seznamu zemi na paltebni kare pribyla Ceska republika, ale porad to haze error. Ta tam predtim nebyla
radospol
smartstar
smartstar
Posts: 896
Joined: Fri Dec 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Marketplace je nově dostupný přes webový prohlížeč na PC

Post by radospol »

tiez mam v ponuke to co jirkaho,tak aj v mobilnom markete.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Marketplace je nově dostupný přes webový prohlížeč na PC

Post by Jiří Hrma »

jirkaho: já jsem tam měl původně také přehled všech aplikací, ale pak jsem si změnil region na ČR, tak se to přeplo. Není to problém kdykoliv nahodit zpět, ale pro kompletnost jsem tam nechal screen z aktuální CZ nabídky. z té americké stejně nejde nakupovat (teda pokud nemáte bankovní účet třeba v Polsku) :-)
Post Reply

Return to “Aplikace”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest