Příslušenství

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od HADES »

Máte někdo zkušenost s tímto pouzdrem, nebo jemu podobným?
http://shop.brando.com/pull-tab-holster ... 4d004.html" onclick="window.open(this.href);return false;
mas0n
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 15, 2009 18:08
Zařízení: Lumia 920

Příslušenství

Příspěvek od mas0n »

přímo na omniu ne, ale zkoušel jsem ho na HTC Cruise a není to špatné. Nějaká ochrana tam je a vytahuje se docela dobře. Ale zkus ho radši koupit odsud, myslím že bude úplně stejné, jen o polovinu levnější...
http://cgi.ebay.com/Pull-Tab-Leather-ca ... 1c0d39fb1a" onclick="window.open(this.href);return false;
bjogo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř zář 30, 2009 6:20
Zařízení: Samsung Omnia Pro

Příslušenství

Příspěvek od bjogo »

No ja by som to puzdro nekupoval, zobral som ho z ebay za 2$ a rovno slo do kosa. Jednak sa tam ten telefon vobec nedal narvat, mal som pocit, ze ho s tadial uz nevyberem. To su puzdra dobre pre tenke telefony, na Omniu to podla mna nie je.
Marek Hajn
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: sob říj 31, 2009 17:05
Zařízení: Samsung Galaxy S4 + recenzované telefony
Bydliště: Praha

Příslušenství

Příspěvek od Marek Hajn »

Já jsem si nakonec koupil u Sunnysoftu pouzdro Krussel Hector L, v hnědé barvě, a musím říct, že to byla dobrá volba. Jsem s ním spokojen a určitě je to lepší volba než tahat OP v kapse.
Uživatelský avatar
hvezdar1
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 18, 2009 13:26
Zařízení: Omnia2 I8000

Příslušenství

Příspěvek od hvezdar1 »

V Sunnysoftu také nabízí zadní pogumovaný kryt, nemáte s tím někdo zkušenosti? Docela by se mi to líbilo, jen se bojím, že ta guma bude drhnout při vytahovaní z pouzdra.
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/172PBA ... cerna.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Příslušenství

Příspěvek od Svestka »

tak o tomto začínám velice silně uvažovat. Až ho někdo budete mít tak sem pisněte jaké zkušenosti s tím máte a zda to vypadá tak pěkně jako na fotografiích.
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od HADES »

no nevím, vidím tam jenom kryt na Omnii i8000, nikde ani zmínka o Pro, a i podle fotografií to na B7610 nebude sedět
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Příslušenství

Příspěvek od Svestka »

Jo to máš pravdu nějak jsem to přehlídl je fakt, že u OP by byl hlavně problém s otvíracím mechanismem jelikož to pogumování zasahuje až přes okraj ale pogumovaný povrch bych bral hned. Samozřejmě, že by bylo nejlepší, kdyby se jednalo přímo o celý kryt a né pouze o gumu, která se na něj natáhne.
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Příslušenství

Příspěvek od Lamanai »

jak je to tedy s těmi sluchátky, jsou dostupná (ta klasická, originální, s mikrofonem), případně máte tip na jiná? ale ne na sluchadla za tři tácy jako v případě té zmiňované Nokie...

nechá se sehnat stylus? už několikrát mi zapadl a obávám se, že ztráta je jen otázkou času... možná je stejný pro více typů telefonů, ale nemám s tím zkušenost, takže se raději ptám... ideálně zase takový, jaký je v původním balení telefonu...
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od Daidalos »

Sluchátka jsou podle mne velice kvalitní. Sám je používám na posslouchání hudby a mohu je jen doporučit.Jinak telefon má 3.5 mm jack takže sluchátka nebude problém sehnat.
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Příslušenství

Příspěvek od Lamanai »

s tím souhlasím Daidale, ptám se právě proto, že po nějaké době používání může odejít repráček, ztratit se kontakt v drátu nebo se třeba rozbít mikrofon... jde mi o to, jestli jdou sehnat zvlášť (právě proto, že mi vyhovují)... stejně se stylusem/stylem
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od HADES »

No já je zas nepoužívám, nejenom proto, že mám Koss Porta Pro, ale hlavně proto, že mi v uších nedrží. Mají tendenci vyklouzávat ven a nepodařilo se mi je přimět, aby zůstali v uchu :)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od Daidalos »

Aha tak to jsem špatně pochopil.

JInak v uších mně drží perfektně,ale o Kossech jsem taky uvažoval.Proč ale vyhazovat zbytečně litra když tam sluchátka už jsou velice kvalitní?
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Příslušenství

Příspěvek od Lamanai »

co ten stylus? je univerzální pro víc mašin nebo je tenhle speciálně pro B7610? dá se sehnat samostatně?
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od HADES »

Že by ta sluchátka byla kdovíjak kvalitní, to se určitě říct nedá, v porovnání s Koss Porta Pro je to úplně jiný (nižší) level. Obětuj těch pár stovek, kup si KPP a rozdíl poznáš hned
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Příslušenství

Příspěvek od Lamanai »

Háde (Zamarovský by měl z této diskuze radost, je to tu jak v řeckém panteonu :-), ty KPP vypadají fakt skvěle a na domácí poslech a sledování filmů si je asi pořídím... ale do města mají nevýhodu - aspoň co jsem si o nich teď přečetl, nenašel jsem, že by měla mikrofon (nebo mají? pokud ano, tak není co řešit)
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství

Příspěvek od HADES »

No nemají, ale já jsem měl za to že se bavíme o sluchátkách a ne o hands-free :)
Lamanai
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon říj 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Příslušenství

Příspěvek od Lamanai »

Háde, tak to je mi jasné, že tam prostě půjdou prakticky jakákoli sluchadla s 3,5mm jackem 8-) ale i tak díky za tip, ty Porta Pro si asi na doma pořídím

ty HF sluchátka jsou dobré třeba na Skype, ale právě i když jdu po městě a poslouchám hudbu nebo je zkrátka hnusně a v tom nečase nechci vystavovat telefon povětrnostním vlivům... navíc do jisté míry řeší hlasitost hovoru, protože s nimi problém s hlasitostí odpadá, slyším i jsem slyšet dobře
pivasek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: stř lis 18, 2009 18:59
Zařízení: Samsung Omnia PRO B7610

Příslušenství

Příspěvek od pivasek »

nezkoušel jste někdo koupit tenhle držák do auta?
http://global.ebay.com/KFZ_Halterung_Ha ... 50521/item" onclick="window.open(this.href);return false;

edit:
taky jsem narazil na docela pěkný slim pouzdra od bugatti, zkusím nějaký koupit
http://global.ebay.com/search?Query=Sam ... geNumber=1" onclick="window.open(this.href);return false;
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Příslušenství

Příspěvek od _Ja »

Kdyby někdo objednával tenhle držák do auta, tak se přidám. Díky!!!
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů