Před zasláním do servisu

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
Endrew
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát lis 06, 2009 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Před zasláním do servisu

Příspěvek od Endrew »

Zdravím, porouchal se mi můj Diamond a chtěl bych ho odeslat do servisu. Mám v něm ale nahranou uvařenou ROMku. Na HTC.com jsem si tedy stáhl tuto originální ROM http://www.htc.com/europe/SupportDownlo ... =2&dl_id=2" onclick="window.open(this.href);return false;

Nevím ale, jak přesně postupovat. Mám nahrát do telefonu Stock SPL a potom flashnout na originál nebo v obráceném pořadí (flashnout a pak Stock)? Ještě bych se chtěl zeptat - jakou verzi Stock SLP pro tuto Rom mám stáhnout. Dočetl jsem se, že když se nahraje špatná verze - mohou vzniknout problémy.
Radio se prý přehrávat nemusí - je to pravda?
Díky za rady.
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Před zasláním do servisu

Příspěvek od Paulos »

Nejdřív originální ROMku a až pak Stock SPL - ostatně tak je to uvedené na smartwiki.cz. Ale nebojte, už jsem to jednou dělal - a nakonec jsem skončil zas u HardSPL :-D

Pokud máte telefon původně s českou lokalizací, mrkněte na http://sunnysoft.cz/htc" onclick="window.open(this.href);return false;, kde můžete najít nejnovější ROM včetně lokalizace. Samozřejmě je to závislé na produktovém čísle (které máte vytištěné pod baterkou), pokud prostě nemáte "tu správnou edici", tak si nejsem jistý úspěšností celé akce.
Endrew
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát lis 06, 2009 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Před zasláním do servisu

Příspěvek od Endrew »

Ano, měl jsem tam původně češtinu od sunnysoftu. Zkusím tedy stáhnout ROM od tamtud. Díky ;-) Ještě bych se chtěl zeptat - jakou mám použít verzi Stock, aby nenastali žádné problémy.
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Před zasláním do servisu

Příspěvek od Paulos »

1.93 - viz návod zde:
http://smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-t ... -defaultni" onclick="window.open(this.href);return false;
Endrew
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát lis 06, 2009 19:33
Zařízení: Dell Venue Pro

Před zasláním do servisu

Příspěvek od Endrew »

tak jsem si stáhl tu ROM ze sunnysoft.cz a úspěšne nahrál do telefonu. Ale teď nevím, jak nainstalovat tu češtinu. Stáhl jsem si tu jazykovou mutaci a když spustím instalaci, tak to něco udělá a pak vypíše hlášku "Confirmation: The files have been changed!". Že přepsal jakési soubory. Ale nevím jaké. V telefonu se nic nestalo.
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Před zasláním do servisu

Příspěvek od Paulos »

Máš Windows 7, že? Měl jsem to říct už dřív:

Nastav instalačnímu souboru kompatibilitu s Windows Vista (SP2).
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů