MicroP version mitmatsch 0

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
Uživatelský avatar
Golficek1
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv úno 05, 2009 2:13
Zařízení: ex MPx 220,SE Z 710i,HTC touch HD
Bydliště: Kroměřížsko

MicroP version mitmatsch 0

Příspěvek od Golficek1 »

Setkal už se někdo s tím,na xda o tom cosi píšou,ale na změněné romky,já mám čistou a začalo mi to teď psát,navíc začalo blbnout podsvícení a po uspání se nerozsvítí ale displej funguje,máte nějaké nápady,než udělám HR?
Díky moc všem za pomoc.
The Rock
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv led 01, 2009 17:18
Zařízení: iPad mini

MicroP version mitmatsch 0

Příspěvek od The Rock »

Ahoj,
Bohuzel te nepotesim..stalo se to memu kamaradovi, prehraval jsem mu ROM a nejde o to, jaky tam mas software..chyba je totiz hardwarova (na ce4you nekdo psal, ze se jedna o nejakou "FIXLU").. Jinak ale displej sviti, pokud se sikovne dostanes do nastaveni a napajeni..vypnes automatiku na svetlo a nastavis si svoji hodnotu,..ZADNY, doslova zadny HR to NEVYRESI!!!A jeste k tomu nejde ani fotak!!! Ani flash na jinou ROM, proste NIC..takze jedine servis.. :-( :roll:
Uživatelský avatar
Golficek1
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv úno 05, 2009 2:13
Zařízení: ex MPx 220,SE Z 710i,HTC touch HD
Bydliště: Kroměřížsko

MicroP version mitmatsch 0

Příspěvek od Golficek1 »

Mě nezbylo nic jiného,než udělat HR,sice při nastavování času a datumu se objevil skutečný čas,ne ten z výroby,ale zatím všechno šlape.Podsvícení jsem měl manuální,šlo o to,že byla úplně černá obrazovka a při ťapání na ni byla zvuková odezva,dokonce se mi poslepu podařilo vypnout telefon,i když mě teď podsvícení taky trošku zlobí,ale to se jenom po delším nepoužívání ztlumí a dlouho mu trvá,než se rozsvítí.
The Rock
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv led 01, 2009 17:18
Zařízení: iPad mini

MicroP version mitmatsch 0

Příspěvek od The Rock »

Tak to bud rad..me se dnes v praci stala jedna takova prihoda..doted me zlobil tem MicroP, nesel fotak, klasicka galerie obrazku v TF3D a automatika na svetlo..ale pri nechtennem pripojeni na net ne pres wifi, ale pres simku, jsem trosku vic polozil telefon zadni stranou na desku stolu..a ejhle..probehl automaticky restart, oz se objevila i uvodni obrazovka (driv jen tma a zvuk) a vse fachci..fotak, galerie i to automaticky svetlo..fakt HW chyba, neni to opraveny na trvalo, ale aspon ted slouzi... :tlem:
Uživatelský avatar
Golficek1
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv úno 05, 2009 2:13
Zařízení: ex MPx 220,SE Z 710i,HTC touch HD
Bydliště: Kroměřížsko

MicroP version mitmatsch 0

Příspěvek od Golficek1 »

Mně se právě objevoval taky jenom zvuk,po několika restartech se objevil i obraz,zdálo se mi,že nefunguje SR tlačítko pod krytem,mám dvě možné vysvětlení,buď si romka nerozumí s některými programy,nebo to tlačítko SR je moc blízko portu usb a při nabíjení,nebo při zátěži,jak se HDčko přehřívá,tak se systém hádá,jestli udělat nebo neudělat softreset a HD se tímto takovým zpúsobem hryzne.
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů