NEW RADIO & ROM WM6.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od niky79 »

Je nekde vubec seznam toho, co ta nova radia vylepsuji? Ve svem diamond2 mam 3.43.25.19 a koukam, ze uz existuje 4.49.25.17.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Bartyx »

Lidi už funguje v WM 6.5 Manila 2.5 ROMkách Landscape? Nebo to pořád ještě nevyřešili?
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od romčo »

Mám oficiálnu ROM WM 6.1 od kúpy zariadenia + Slovenskú lokalizáciu.
Moja otázka znie, je možné túto lokalizáciu nejako vypnúť a vrátiť sa k pôvodnej anglickej ROM ale bez HardResetu.

Ďakujem za rady.
iasi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte lis 04, 2008 11:24
Zařízení: SGN

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od iasi »

V nastaveniach sunnysoftu zrus zaskrtnutie lokalizacie, napr. tomu si myslim, ze Hard reset by bol lepsim riesenim...., ale je to vzhladom na zameranie vlakna trochu mimo diskusia...., osobne tu vzdy hladam odporucenia na nejaku dobru ROM.....

-- doplnění předchozího příspěvku (stř říj 21, 2009 9:06) --
Bartyx píše:Lidi už funguje v WM 6.5 Manila 2.5 ROMkách Landscape? Nebo to pořád ještě nevyřešili?
nefunguje, aspon ja som taku este neskusal....
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od niky79 »

Bartyx píše:Lidi už funguje v WM 6.5 Manila 2.5 ROMkách Landscape? Nebo to pořád ještě nevyřešili?
No, co si pod tim predstavujes? Me treba landscape rezim naskoci u albumu a u prehravace, u ostatnich zalozek Manilly 2.5 nikoliv (coz povazuji za korektni)
iasi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte lis 04, 2008 11:24
Zařízení: SGN

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od iasi »

Hmm, priznam sa, ze ja som neostal pri manila 2.5 prave pre to, ze to v ostatnych polozkach napr. kalendar v landscape nefunguje. Pride mi dost otravne zasuvat klavesnicu pripadne otacat zariadenim, aby som mohol urobit poznamku v kalendari. Ale je to len vec nazoru a urcite sa s tym da zit. Len mi nie je jasne, preco to vo verzii 2.5 nie je mozne, ked v 2 a 2.1 to mozne je. Argument, ze Leo nema klavesnicu neobstoji, ani Touch Diamond 2 ju nema a predsa landscape funguje v Manile 2, 2.1 vo všetkých záložkách.....
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od niky79 »

Jak to myslis "Pride mi dost otravne zasuvat klavesnicu pripadne otacat zariadenim, aby som mohol urobit poznamku v kalendari." V manilla 2.5 (a WM6.5) je formularove pole pro poznamku do kalendare uplne jine, konecne ovladatelne prsty (neni tam ten trapny vychozi Windows formular) a kdyz jim roluji na dalsi polozky, tak se klavesnice automaticky schova.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Bartyx »

iasi píše:Hmm, priznam sa, ze ja som neostal pri manila 2.5 prave pre to, ze to v ostatnych polozkach napr. kalendar v landscape nefunguje. Pride mi dost otravne zasuvat klavesnicu pripadne otacat zariadenim, aby som mohol urobit poznamku v kalendari. Ale je to len vec nazoru a urcite sa s tym da zit. Len mi nie je jasne, preco to vo verzii 2.5 nie je mozne, ked v 2 a 2.1 to mozne je. Argument, ze Leo nema klavesnicu neobstoji, ani Touch Diamond 2 ju nema a predsa landscape funguje v Manile 2, 2.1 vo všetkých záložkách.....
To prostě vypadá, že HTC to všechno dělá na poslední chvíli, respektive zpětně nekompatibilní. Prostě vydaj Diamond 2 a TP2. Jeden z nich má klávesnici, tak daj do Manily co budou používat podporu landscape. Pak udělaj novou Manilu, která bude v HD2, kterej klávesnici nemá, tak proč se obtěžovat landscapem. Pak udělaj TP3 (nebo jinej s klavesnicí) a budou muset udělat novou Manilu, nebo prostě tu 2.5 zase upravovat. Aneb proč to dělat jednoduše, když to jde složitě.

EDIT:
niky79 píše:Jak to myslis "Pride mi dost otravne zasuvat klavesnicu pripadne otacat zariadenim, aby som mohol urobit poznamku v kalendari." V manilla 2.5 (a WM6.5) je formularove pole pro poznamku do kalendare uplne jine, konecne ovladatelne prsty (neni tam ten trapny vychozi Windows formular) a kdyz jim roluji na dalsi polozky, tak se klavesnice automaticky schova.
On samozřejmě myslí HW klávesnici a ne SW. Jde o to, že když vysuneš v jakýkoli nabídce Manily klávesnici u TP2, tak se ti nic nezobrazí. Prostě to nefunguje tak, jak má.

Ale toho se asi ani nikdy nedočkáme pokud to neupraví někdo z XDA sám. HTC to neudělá. A nemá na to asi náladu. Proto do WM6.5 oficiální romky nedali Manilu 2.5. Nechtěj se s tím obtěžovat :D
iasi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte lis 04, 2008 11:24
Zařízení: SGN

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od iasi »

niky79 píše:Jak to myslis "Pride mi dost otravne zasuvat klavesnicu pripadne otacat zariadenim, aby som mohol urobit poznamku v kalendari." V manilla 2.5 (a WM6.5) je formularove pole pro poznamku do kalendare uplne jine, konecne ovladatelne prsty (neni tam ten trapny vychozi Windows formular) a kdyz jim roluji na dalsi polozky, tak se klavesnice automaticky schova.
Ked mam na TP2 vysunutu klavesnicu a teda je cele zariadenie v Landscape, musel by som v Manile 2.5 najprv zasunut klavesnicu, prejst na zalozku kalendar, vybrat novu poznamku a az potom znovu vysunut klavesnicu a pisat..., to iste pri zalozke sprav a e-mailov, ktore boli v Manile 2.5 vylepsene a vylepsenie sa mi paci. Vzhladom na zlozitost procesu som Manilu 2.5 vzdal. Ak to robim zle, rad si necham poradit na vopred dakujem....

-- doplnění předchozího příspěvku (stř říj 21, 2009 10:33) --
Bartyx píše: To prostě vypadá, že HTC to všechno dělá na poslední chvíli, respektive zpětně nekompatibilní. Prostě vydaj Diamond 2 a TP2. Jeden z nich má klávesnici, tak daj do Manily co budou používat podporu landscape. Pak udělaj novou Manilu, která bude v HD2, kterej klávesnici nemá, tak proč se obtěžovat landscapem. Pak udělaj TP3 (nebo jinej s klavesnicí) a budou muset udělat novou Manilu, nebo prostě tu 2.5 zase upravovat. Aneb proč to dělat jednoduše, když to jde složitě.
To znamena, ze ani v HD 2 nebude v Manile landscape rezim???? Ale to je celkom skoda, viem si vyuzitie predstvavit aj tam. Myslel som si, ze je to len problem predprodukcnych verzii.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Bartyx »

Vypadá to že ne. Bude to asi jen ve fotkách a hudbě.
iasi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte lis 04, 2008 11:24
Zařízení: SGN

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od iasi »

Veľká škoda. Displej má v landscape šírku 94 mm, čo je uhlopriečka na TP2, je trestuhodné dať ľudom do vrecka vec, ktorá sa tam vlastne už ani nezmestí a nevýhodu veľkosti nevykompenzovať úžitkovou hodnotou. Bude tam síce gravitačný senzor a nová manila, ale bude to v konecnom dosledku na h... Viem si predstaviť, že veľa ľudí bude pracovať najmä v landscape. A všetci si budú musieť zariadenie otočiť, ak budú chcieť niečo poznamenať alebo niekomu napísať..., hádam to nejak vyriešia.
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Nolf »

tak jsem tedy kouknul ke kuchařovi a má tam zas novou
|R|6.5.1|ROM|WWE| ★ EnergyROM "Photon" 23081/21864 ★ |Oct 28|★ Manila 2.1/Titanium ★
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=553506
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Bartyx »

Funguje tady na tej romce landscape? Myslím tím v Manila 2.1

EDIT: Tak si odpovím sám: Tahle verze má Manilu 2.1 a landscape funguje. Ale jelikož má tu starou verzi People záložky, a nemá zástupce na Today, tak se zase vrátím k 2.5 a ten landscape oželím, než to někdo předělá (doufám že předělá).
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Radek Hübl »

Nolf píše:23081/21864
Tak kterou teda používáš? Wm 6.5 nebo WM 6.5.1? Buďto v tom značení důslední ať lidé ví co jim doporučujete. Jinak já jsem testoval o bě a jsou velice povedené ale jedna na 21864.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Bartyx »

Mě štve že je Energy buglá nová verze s Manilou 2.5. Mrzne dost a spousta věcí vůbec nefunguje. Jinak bych ji hned nahodil zpátky. Teď jedu na té samé jako Nolf (23081) a jsem docela spokojenej. Ale prostě Manila 2.5 je pro mě mnohem lepší.
6.5.1 sem zatím ještě nezkoušel. Nevím jak bych si zvykl na to ovládání dole, i když je to asi pohodlnější.
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Nolf »

No já jsem zkusil tu verzi v odkaze 6.5.1 Titanium - nechci TF3D ani nic podobného. Bohužel mi to nesedlo a jsem po chvilce hned zpět na 6.1.
Až budu mít čas tak zkusím 6.5.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Radek Hübl »

Bartyx píše:...Teď jedu na té samé jako Nolf (23081) a jsem docela spokojenej...
Pokud jedeš na 23081 tak máš WM 6.5.1

Pokud máš klasika křížek nahoře tak máš 21864.
You will find TWO core versions of my ROM.

The 21864 Build is from the OEM COM2 Tree and is the most reliable and bug free release. I recommend you start with this first!

And...

The 23081 Build that's the latest in the 6.5.1 series with the Start/Close buttons at the bottom. These builds are not as stable but they reflect the latest cutting edge technology from Microsoft.
Citace NRGZ28.
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Nolf »

Nevládnu anglinou ale podle toho tvého výřezu s infem je mi jasné že začnu znova a tím stabilním buildem.

Díky za ujasnění.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Radek Hübl »

JJ 21864 je luxusní a rychlá ROM, má sice pár skrytých vad na kráse ale snad všechnyse dají dalšíma úpravama doladit. Akorát se mi zatím nepodařilo nastavit doruřenky :-\
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Nolf »

A mohl by jsi napsat o jaké vady jde ? Doručenky bych rád, ale jestli je nenastavíš ty tak já taky ne.

Edit: tak jsem tam dal
EnergyROM_21864_RHODIUM_28.Oct.2009_Titanium
doufám že je to ona, píšou tam něco o T-Mobile users - je tam cab - na nastavení tlačítka home, nevíte o co jde ?
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů