Problem s Redukciou

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
vikus
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 15, 2009 19:09
Zařízení: HTC Touch Cruise lolite

Problem s Redukciou

Příspěvek od vikus »

Dobry den. Mam htc touch cruise lolite s wm 6.1 a dokupil som si redukciu 3-in-1 USB Adapter ( http://www.it-online.sk/redukcia-3-in-1 ... -jack.html" onclick="window.open(this.href);return false; ) kvoli autonabijacke. Problem nastal ked som pripojil redukciu a pda ju deteklo ako sluchatka. Nepouzivam sluchatka takze by som to chcel vypnut, pretoze pri prichadzajucom hovore mi telefon nezvoni (len vibruje) a nemozem telefonovat pokial neodpojim redukciu. Viete mi niekto poradit ako vyriesit tento problem. Kazda rada pomoze vopred dakujem!
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Problem s Redukciou

Příspěvek od ziminix »

Vidím to tak, že s tímhle se nedá nic udělat. Ta redukce má prostě aktivní sluchátkový piny a po zapojení ji telefon detekuje tak, že tam sluchátka jsou a výstup pouští do ní. To by to muselo bejt ošetřený v redukci, což se nedělá. Ale celkem nechápu, proč si kvůli autonabíječce kupuješ rozbočovací redukci...
vikus
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 15, 2009 19:09
Zařízení: HTC Touch Cruise lolite

Problem s Redukciou

Příspěvek od vikus »

diky za skoru reakciu!! Neda sa zablokovat detekcia cez registre? Alebo uplne vypnut sluchatka cez registre?

PS: Redukciu som nekupoval len kvoli nabijacke, len som to chcel mat spolu viac v jednom - teraz neviem ci to bol dobry napad!
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 5 hostů