Jak udrzet svitici displej

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Jak udrzet svitici displej

Post by niky79 »

Zdravim, chci u diamonda2 vyzkouset vydrz se zapnutym displejem na max a s pustenym mp3 prehravacem. Ackoliv mam ale v sekci "Power" nastaveno, aby se nic nevypinalo, displej se mi po nejake dobe zhasne :(
Stano
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 102
Joined: Thu Aug 13, 2009 11:35
Zařízení: HTC Desire

Jak udrzet svitici displej

Post by Stano »

spusť nejaký film - displej sa nevypne a zvuk tam taktiež budeš mať (namiesto mp3)
Svestka
smartguru
smartguru
Posts: 734
Joined: Thu Jul 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Jak udrzet svitici displej

Post by Svestka »

Jenže film je náročnější než hudba, takže pokud chce udělat nějaké měření bude mu to na prd. V nastavení by mělo být po jaké době vypínat display. Snad ti pomůže nastavení v start->Nastavení->(záložka) systém->Podsvícení. Samotný displej potom stačí jen zesvětlit na maximální hodnotu a máš vymalováno.
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Jak udrzet svitici displej

Post by niky79 »

Svestka - v tom nastaveni POWER mam vsude zrusene zatrzitka, viz muj prvni prispevek. Presto displej zhasne po 30 sekundach... Jinak receno, toto nastaveni se ignoruje.
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

Jak udrzet svitici displej

Post by ziminix »

A jak to máš nastavené v záložce Podsvícení/Backlight? Tam se nastavuje chování displeje, v Napájení/Power nastavuješ po jaké době má zařízení přejít do režimu spánku.
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Jak udrzet svitici displej

Post by niky79 »

V zalozce Podsviceni je POUZE uroven podsviceni pri AKU/external power.

Nastaveni, o ktera se jedna, jsou v sekci "Advanced" - pro AKU a externi napajeni lze urcit, kdyz se vypnout podsviceni (Turn of Backlight) a kdy se ma vypnout zarizeni (Turn off device).

Par pokusu:

- Vsechny volby ohledne baterie deaktivovany - PDA sviti minutu (OK) a pak se hned uspi (CHYBA) .
- Podviceni nastaveno na 30s, uspani vypnuto - podsviceni zhasne za 30 sekund (OK), zarizeni se uspi po minute (CHYBA).
- Podviceni nastaveno na 30s, uspani nastaveno na 2 minuty- podsviceni zhasne za 30 sekund (OK), zarizeni se opet uspi po minute (CHYBA).

Takze regulace podsviceni je OK. Spatne ale funguje uspani zarizeni pri provozu na baterie. Uspi se vzdy po minute!
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest