Duttyho ROMky 6.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od Mong3R »

Proč nenahodíš link :wink:
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od magnat »

tak do toho, testeri :-D
r5 iba pre vas

http://download.htcpedia.com/index.php? ... 2949937329_" onclick="window.open(this.href);return false;
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od mlndsk »

Takze, pouzivam od vcera.

1. ROM ma jine ikony
2. prechody mezi taby v manile jsou rychlejsi nez drive
3. My Location stale nefunguje (ani se zaplym WiFi, ani pres Google Maps, ani pres active sync), alespon u me
4. sms funguji
5. nefunguje home button - tedy on jede, ale jinak, vrati vas z programu do posledne otevreneho tabu v manile - na oprave dutty pracuje, ale stary fix uplne zrusi manilu, takze nelze pouzit
6. velka zmena v albu - je tam jinak nastavovani defaultniho alba apod. (toto mam z fora)
7. twitter jede - tedy alespon stahovani, a odesilani statusu, vic jsem nezkousel
8. jiny je email klient - zobrazi o hodne vice textu - vyborne a rychle
9. sms jsou prad pomale, pokud jich mate mraky
10. u kontaktu zmena - drive klik na obrazek znamenal otevreni kontaktu, nyni dela drive preddefinovanou akci, pro zobrazeni kontaktu je treba kliknou na sedy pruh pod kontaktem - toto je myslim lepsi chovani nez predesle
11. ROM obsahuje funcni IE6
12. je zde nova Opera 9.7 (novejsi build nez v r4) - pokud otevrete jednou operu, stane se defaultnim prohlizecem a otevira odkazy z internet tabu, nove funguji i nahledy favorites a favorites se z oepry ukladaji tam kam maji, drive to bylo jinam nez odkud manila tahala odkazy do internet tabu
13. jsou zde novinky - quiet ring on pickup a pocket mode - zatim neodzkouseno
14. vydrz baterie - urcite vydrzi 2 dny pri beznem pouzivani - volani, internet, gps, textovky, buzeni apod.
15. chybi sipky u posuvniku - tusim to jde pres nejaky registry hack opravit - me to nevadi naopak


ROM je zatim stabilni, ani jeden pad nebo zadrhel

spoustu dalsiho jsem jeste neotestil.

Pro me lepsi nez R4.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od niky79 »

A to je ROMKa pro jake zarizeni?
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od mlndsk »

Touch HD, pro Diamonda 2 ji vydal uz pred tydnem (nese oznazeni R3). Konecne, kdyz se podivate na muj detail, jake mam zarizeni, tak se to da dovodit. :lol:
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od niky79 »

Aha, ok.

Jinak R3 pro Diamonda2 rozhodne nedoporucuji :-) Pokud mate treba vice sms k jednomu kontaktu, hodne dlouho se nacekate, nez se vam nactou :))
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od mlndsk »

tohle dost dobre nechapu, kdo si nechava v telefonu hromady SMSek? ja to mazu prubezne, historie max 2 dny. Chapu ze jsme narod SMSkaru, ale kdo ma zarizeni za 15K a vice tisic, tak snad nema hluboko do kapsy a radeji zavola ne? :wink:

mimochodem, neda se to vyresit prepnutim pomoci Tom text messaging tool do native/classic mode?
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od niky79 »

Ja zase nechapu, proc bych se mel obtezovat s jejich mazanim? Proste je tam nechavam :-) U predchozi Nokie jsem mel v mobilu asi 2 tisice zprav, proste od prvniho dne, co jsem mel mobil :-) U te nove romky jich u jednoho kontaktu mohlo byt tak 50-100, a uz to delalo problemy, dokonce nefungovalo ani tlacitko HOME, jak to bylo vytizeno. Standardni ROMka to nacetla za zlomek sekundy.

A vubec to neni o penezich. SMSky a volani jsou dve naprosto odlisne veci. Kdyz chces domluvit obchodni jednani, nebudes to domlouvat pres sms. A kdyz chces nekomu sdelit, ze prijdes o 5 minut pozdeji, nebudes volat...

To prepnuti jsem nezkousel.
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od bobik91 »

neprijde vam ta nova romka od duttyho nejaka strasne pomala? mam taky asi 1500 sms ale nevim celkove mi to prijde.. kdyz jsem si dal hudbu a pretocil displej ze sem si chtel tocit albama jdou sekave..
nepomohli by treba nove ovladace od xda? ma s tim nekdo zkusenopsti
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od Kulík »

ROMka není pomalá, pomalá je pouze aplikace HTC Messages pro SMS/MMS, a to zoufale pomalá :twisted: .
Jinak jsem měl možnost srovnání s Energy ROM (z 23.9.) a musím říct, že Dutty je na míle ve předu. Z Energy jsem byl nešťastný - pomalá, vysoké obsazení RAM, vysoká spotřeba energie, pomalý fix GPS, nestabilní, HDčko bylo stále rozpálené, jak cosi, kdesi stále běželo, hrůza, zlatý Dutty.
Uživatelský avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pon črc 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od michalkosmak »

Úplný souhlas s Kulíkem. Mám stejné zkušenosti. Pokaždé jsem se k Duttymu vrátil. Holt po nějaké době chce člověk změnu tak zkouší i jiné kuchaře(vývojáře) a stejně se vrátí tak kde to funguje "nejlépe".
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od Kolda.o »

HTC Messages jsem vypnul a je klid - osobne nemam teto ROMce vubec co vytknout
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od mlndsk »

Jak jste to vypnul?
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od Kolda.o »

SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od SirTom »

R5 celkem slušná:
- jede celkem svižně a je tam dost zapracováno na drobných spíš grafických detailech
- zatím mi nespadla, nezamrzla, nežere paměť jako R4
- nové hlavní ikony touchflo (i když stále smutním po jednobarevných), např, ikona kalendáře rovnou zobrazuje datum
- nová záložka twitter (funguje,kromě úpravy profilu - udělal jsem si kvůli tomu účet, abych to vyzkoušel )
- změna designu mailů (k lepšímu, je i rychlejší)
- lepší favorites kontakty (na první tapnutí hned volají, člověk nemusí mačkat podruhé, když chce ostatní čísla dá se kliknout na lištu pod obrázkem)
- v záložce web jsou u favorites náhledy webů
- nová grafika změny hlasitosti (podle mne o 200% hezčí)

bugy:
- stále přetáčí hodinu + minutu při náhledu na homepage
- dvojité zvonění budík / reminder
- nefunguje tlačítko home (ale existuje fix)
- my location stále funguje jen přes wi-fi
- stále tragicky pomalé sms, pokud jich je hodně (s prázdnou složkou to ujde)
- stále chyba v dublovaném zadávání jmen při vybírání kontaktu v SMS (údajně souvisí s řazením kontaktů, pokud je nastaveno "jméno, příjmení" tak to prý funguje, já mám spoustu pracovních kontaktů a potřebuji mít "příjmení, jméno")
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od mlndsk »

Kolda.o píše:TAKHLE

to jsem si presne myslel, problem u me je ten, ze po instalaci tohoto hacku mam u vsech zprav to GSM a navic me prestane telefon odesilat SMSky :-(

Vam to jede na R5 v pohode a bez problemu? Pokud ano, pouzil jste nejaky dodatecny postup jak to rozchodit?

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv říj 01, 2009 10:30) --
SirTom píše:R5 celkem slušná:
- jede celkem svižně a je tam dost zapracováno na drobných spíš grafických detailech
- zatím mi nespadla, nezamrzla, nežere paměť jako R4
- nové hlavní ikony touchflo (i když stále smutním po jednobarevných), např, ikona kalendáře rovnou zobrazuje datum
- nová záložka twitter (funguje,kromě úpravy profilu - udělal jsem si kvůli tomu účet, abych to vyzkoušel )
- změna designu mailů (k lepšímu, je i rychlejší)
- lepší favorites kontakty (na první tapnutí hned volají, člověk nemusí mačkat podruhé, když chce ostatní čísla dá se kliknout na lištu pod obrázkem)
- v záložce web jsou u favorites náhledy webů
- nová grafika změny hlasitosti (podle mne o 200% hezčí)

bugy:
- stále přetáčí hodinu + minutu při náhledu na homepage
- dvojité zvonění budík / reminder
- nefunguje tlačítko home (ale existuje fix)
- my location stále funguje jen přes wi-fi
- stále tragicky pomalé sms, pokud jich je hodně (s prázdnou složkou to ujde)
- stále chyba v dublovaném zadávání jmen při vybírání kontaktu v SMS (údajně souvisí s řazením kontaktů, pokud je nastaveno "jméno, příjmení" tak to prý funguje, já mám spoustu pracovních kontaktů a potřebuji mít "příjmení, jméno")


- nová grafika změny hlasitosti (podle mne o 200% hezčí)
vidim porad tu samou - 2 bary

- my location stále funguje jen přes wi-fi
jak jste to rozjel? ja zapnu wifi a at jsem kde jsem tak mi to po chvilce toceni zahlasi, ze no data a hotovo. Zkousel jsem fix pres Google maps (okamzite), ale my location porad ani tuk. Nevite jak na to?

- dvojité zvonění budík / reminder
dvojite zvoneni nepozoruji, jak se to ma presneji projevovat (pravad pouzivam G-alarm, ale ten ma zaznam v systemovem budiku)?


ostatni mam bohuzel take.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od niky79 »

Kulík píše:ROMka není pomalá, pomalá je pouze aplikace HTC Messages pro SMS/MMS, a to zoufale pomalá :twisted: .
Jenze HTC Messages v normalni ROMce fici jak namydleny blesk. Za zlomek sekundy nacte i tisicovku smsek...
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od SirTom »

mno tak je vidět že je to stále testovací ROM.
kvůli mlndsk výše jsem znovu zkoušel některé věci a najednou po 2 nebo kolika dnech používání:

- hlasitost neukazuje jako dříve pěkný průhledný ukazatel, ale klasicky přes celou obrazovku
- my location nefunguje ani na wi-fi, BTW my loc není závislá na GPS, tudíž s fixem v Google maps to nemá co dělat. Pokud vím odvozuje polohu od vysílače gsm

jinak ten g-alarm řeší to zvonění, to už se někde psalo.
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od Kulík »

SirTom píše:R5 celkem slušná:
bugy:
- stále přetáčí hodinu + minutu při náhledu na homepage
- dvojité zvonění budík / reminder
- nefunguje tlačítko home (ale existuje fix)
- my location stále funguje jen přes wi-fi
- stále tragicky pomalé sms, pokud jich je hodně (s prázdnou složkou to ujde)
- stále chyba v dublovaném zadávání jmen při vybírání kontaktu v SMS (údajně souvisí s řazením kontaktů, pokud je nastaveno "jméno, příjmení" tak to prý funguje, já mám spoustu pracovních kontaktů a potřebuji mít "příjmení, jméno")
ad hodiny) to není bug, tak to prostě funguje ( i na Androidím Heru), je to prostě jen na efekt
ad my location) mě občas funguje i přes EDGE, k lokalizaci ale nepoužívá, jak píšeš, GSM pozici, ale službu Google maps my location (ta jede buď přes GPS, nebo přes GSM), a ta do registru zapisuje aktuální souřadnice a název lokality a od toho se pak odvíjejí návazné služby jako třeba počasí.

mlndsk: Při prvním spuštění HTC My location doporučuji tento postup:

1) Spustit WiFi
2) Přes QuickGPS aktualizovat souřadnice své pozice
3) Spustit Google maps, zapnout volbu GPS, spustit službu GM my location, po fixu nechat GM běžet na pozadí
4) V počasí nastavit automatický update
5) V Location nastavení zapnout AGPS a HTC Location service - zeptá se tě to zda souhlasíš s odesíláním svých dat pro službu GM My location, nebo tak něco - samozřejmě souhlasíš, jinak to nefuguje
6) Nesmí být zaškrtnuto Automatically decline .... !
Během chvíle dojde k načtení dat lokality, GM můžeš ukončit a nadále už lokace funguje bez problémů a starání se o GM a pod., a jak jsem psal, jednou mi zafungovala i přes EDGE :wink: .
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od niky79 »

Me u te Duttyho romky R3 pro diamonda nefunguje IGO, resp. funguje, ale nejde zadal cil trasy - vzdy tam naskoci znack A s krouzkem a nejde smazat... Jinak My location me fungovalo i bez wifi.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů