Poděkování

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Odpovědět
DMXTOM
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv čer 16, 2005 20:43
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Další pochvala

Příspěvek od DMXTOM »

mate to tu fakt moc super, uz dlouho jsem takove propracovane a rychlé forum nevidel. fakt hosi smekam klobouk. Skoro vsude jsou fora se stejnym vzhledem ale vy to mate fak originalni... :wink:
Aleš Lalík
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv čer 16, 2005 19:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleš Lalík »

Díky za pochvalu, vždycky potěší a povzbudí do další práce :wink:

S hodnocením rychlosti bych ještě raději počkal, kdoví jak to bude, až se fórum "trochu" rozroste...

Snahou bylo právě vytvořit jiný vzhled fóra, aby bylo snadno rozeznatelné od tuny ostatních. V dnešní době každý z nás určitě navštěvuje několik fór zároveň a když přepíná mezi několika na chlup stejnými, po chvíli ani neví, kde vlastně je.

My se totiž snažíme být vždy originální :lol:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

moc pekne receno :) Sice co se do vzhledu webu tyce, tak ten skin je jiz dost okoukany, protoze je to defakto uplne ten zakladni vzhled mkportalu, ale grafika se nam zatim proste nechce menit.
Co se tyce rychlosti, taky bych chvili pockal, zrovna vcera mel poskytovatel krusny den a spadla nam snad 2x databaze, nastesti to behem nekolika minut obnovili, placeny host je hold placeny host :)
Patrik
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte čer 21, 2005 10:50
Bydliště: Lány
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrik »

Je to tu fakt super, udeľujem pochvalu.
dansafe
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon čer 20, 2005 16:56

Příspěvek od dansafe »

Jako mit vo pul osme rano 80 lidi on-line na webu je pekna prace. Kluci tohle se Vam fakt povedlo.
HellAngel
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned črc 03, 2005 12:14
Zařízení: HTC Tytn II

Pochvala

Příspěvek od HellAngel »

Taňkye touto spravouu by som Vam chcel podakovat ye ste spravili toto forum, pretoye som viacmenej novz uyivatel smartu a moc som o nich nevedel. Tu som sa doyvedel viacmenej skoro vsetko co som chcel.
ESTE RAZ TEDA DIKII!!!! :-D 8-)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

diky za pochvalu, jsem rad ze se ti u nas libi a doufam,ze se sem budes rad vracet ! :-D
Botty
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 12, 2006 20:46

Díky

Příspěvek od Botty »

Chtěl bych za všechny zoufalce (včetně mě) poděkovat zdejšímu admošovi a jeho nejbližším, kteří s nekonečnou trpělivostí zodpovídají všechny možné (i nemožné :smt021 ) dotazy... DÍKY :smt023
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ja dekuji za pochvalu :-)
Jsem rad ze rady zde na foru pomahaji uzivatelum s jejich problemy a zoufalcem bych se v tvem pripade vubec nenazyval, kazdy jednou zacinal a od toho tu forum prece je - a vic hlav vic vi 8-)
Uživatelský avatar
vojgur
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 22, 2008 19:09

Poděkování

Příspěvek od vojgur »

Všechny zdravim...
Docela často tady stahuju, čtu si různé příspěvky a jen tak se vezu na dotazech a příspěvcích ostatních, a proto bych vám chtěl poděkovat za super fórko a za mnoho dobrých rad a skvělých pařeb :) ...
DÍK!!
PS: "Myslím to upřímně" :tlem:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jsem rád, že se ti tady líbí :-)

(přesunuto do sekce Náměty, Dotazy, Připomínky)
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Poděkování

Příspěvek od htctester »

Myslím si , že "klukům" ze Smartmanie patří velké DÍK. Na smartmanii chodím už hodně dlouho, do fora jen pár týdnů. Každý najde to co potřebuje. Jinak Jirkovi patří velké dík za recenzi HD2, která se ze všech 6-ti různých co jsem četl jeví jako NEJLEPŠÍ. Jen tak dál a mnoho úspěchů. :)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Poděkování

Příspěvek od jerry_stolarik »

Taky chci slozit poklonu Jirkovy a vsem co se na smartmanii podili...delate opravdu dobrou praci... Smartmania je moje droga..Jsem tady denne.. Kdyz zapnu compa tak prvni co musim udelat je kuknout co je noveho na smartmanii....

Pekne se to tady od roku 2005 rozrostlo....smartmania mela prvnich 40 clenu behem 14 dni..to je super... Jake byli Jirko zacatky..? Jak jsi dostal napad na smartmanii..? Docela me to zajima.. Nechtel bys napsat clanek jake byly zacatky....?


SMARTMANIA ROCKS...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Poděkování

Příspěvek od Jiří Hrma »

Díky :) když jsem SmartManii v roce 2005 zakládal, vůbec jsem netušil, kam až se to může "rozjet". Článek o tom, jak se vše vyvíjelo, bych sepsat mohl třeba při příležitosti spuštění chystané SmartManie 2.0, nicméně něco málo jsem kdysi psal zde.

A jak SM vznikla? Ve stručnosti - pořídil jsem si kdysi ve slevě Motorolu MPx200 a založil jsem si malý web, kde jsem psal recenze na hry a programy, které jsem na telefonu zkoušel (tenkrát existovalo skvělé fórum mpx200.e-vision.cz, kde byla na tu dobu obrovská základna uživatelů legendární MPxky). K obyčejnému webu mi kamarád GEN kdysi udělal moc pěkný design a tím vznikl web SmartGames.site.cz (tehdy ještě na free hostingu). No a asi 5 měsíců na to přišla nabídka spolupráce od MobilManie a začal jsem přemýšlet nad dalším "posunutím" webu... a 16. června 2005 se z toho vyklubala SmartMania.cz :)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Poděkování

Příspěvek od jerry_stolarik »

To by bylo super kdybys neco napsal... Jak to jde se SM 2.0...? Opravdu gratuluju k tomu co tady delate..je to parada.. Diki
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Poděkování

Příspěvek od Jiří Hrma »

Nová SM2.0 už má hotový design (ten nebude zas tak odlišný, ale změny tam jsou), ale hlavně se dělá od základů nový redakčák, který se napojí na fórum a nahradí ten současný (tzn. migrace článků na nový systém a hlavně to celé napsat)... což zabere hodně času, ale maká se na tom :)
Odpovědět

Zpět na „Náměty, dotazy, připomínky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů