Problem s nabíjením Při navigaci v držáku Brodit

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Problem s nabíjením Při navigaci v držáku Brodit

Příspěvek od Petr Němec »

Zdravim,

Mam problem s Kaiserem pri navigaci. Pouzivam drzak Brodit s nabijeckou. Drzak je skvely, da se natacet,polohovat atd. Jen se mi stava, ze dam kaisera do drzaku,vse je zapojene,sviti kontrolka na nabijecce od drzaku v auto-zapalovaci,rozsviti se dioda na kaiserovi, ze se nabiji,spustim iGo 8,zvolim trasu a jedu...na tom by nebylo nic neobvykleho, kdyby po nekolika minutach dioda na kaiserovi nezhasla a nabijeni se neprerusilo. V navigaci je baterka take signalizovana jako ze se nabiji, ale nenabiji se.kdyz do drzaku vlozim uspane zarizeni tak se v klidu nabiji bez prestavky,zkousel jsem to I v jinem aute jeste se starou baterkou a vse fungovalo vic jak sest set kilometru,vubec nechapu v cem by to bylo.

Zkousel jsem prohledat kompletni nastaveni navigace,hledal jsem I v nastaveni zarizeni a jsem bezradny. Mozna by to mohlo byt v nastaveni timeoutu podsviceni pri nabijeni,protoze nic jinyho me nenapada.

Je to celkem naho... Protoze kdyz clovek dojede z brna do Liberce a v cili zjisti ze zarizeni zdecha I kdyz by se melo nabijet celou cestu,je to na vrazdu...

Vitana je kazda rada 8-)
chcp
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 29, 2009 18:23
Zařízení: HTC Desire Z

Problem s nabíjením Při navigaci v držáku Brodit

Příspěvek od chcp »

Ahoj!
Tento problem som mal aj ja a nie len pri navigacii, ale aj pri telefonovani. Mam za to, ze je problem v kabli od nabijacky. Pravdepodobne je tam taky pokles napatia, ze sa prestane nabijat. Ja som to vyriesil vymenou kablu za kratsi. Odvtedy funguje bez problemov.
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Problem s nabíjením Při navigaci v držáku Brodit

Příspěvek od Petr Němec »

pockej, takze ho mam zkratit nebo co mam udelat?
chcp
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 29, 2009 18:23
Zařízení: HTC Desire Z

Problem s nabíjením Při navigaci v držáku Brodit

Příspěvek od chcp »

Mne islo aj o esteticku stranku, ja som kabel nahradil inim a upravou samotnej nabijacky. Dal som do nabijacky USB konektor ,tym je univerzalny a kabel som nahradil 30cm USB kablom. Samozrejme staci kabel skratit, ale ako to bude vyzerat zalezi od tvojej sikovnosti.
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: pon kvě 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Problem s nabíjením Při navigaci v držáku Brodit

Příspěvek od Misha kulicka »

Petr Němec:
Jaký je výstupní proud na tvé nabíječce? Někde jsem četl o problémech při plném zatížení, tak se zařízení nedobíjelo. Jednalo se myslíkm o 0,5 A. Já mám nabíječku originál HTC, výstupní proud je
2 A a nabíjení je bez problémů.
axellfoto
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 23, 2009 19:16
Zařízení: iPhone 3G

Problem s nabíjením Při navigaci v držáku Brodit

Příspěvek od axellfoto »

Pozdravujem z UK,
mam tiez podobny problem s mojim iPhonom 3G firmware 3.1. Ked ho nabijam cez USB port priamo z PC tak vsetko funguje, nielenze sa bateria nabija ale aj popritom bezia vsetky aplikacie, no ked ho dam nabijat v aute pri spustenej navigacii Tomtom alebo inej aplikacii tak sa bateria nenabija, hoci ikona v pravom hornom rohu hovori ze sa nabija... ten isty problem mam aj v praci ked mam spustene internetradio, tak sa bateria z originalnej nabijacky nenabija, zacne sa nabijat az ked vsetky aplikacie vypnem. Nepamatam si vsak ci tento problem bol aj ked som mal firmware 2.1. Budem velmi povdacny ak mi niekto poradi v com je problem. Diky moc.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Problem s nabíjením Při navigaci v držáku Brodit

Příspěvek od htcjirka »

Bylo by dobre zaradit dotaz do spravne sekce.Od toho tu je rozdelene a ne to michat do WM.
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů