Xperia X1: Otázky

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Xperia X1: Otázky, problémy, nové ROM...

Příspěvek od htcjirka »

Je tu opet novejsi verze radia vyextrahovaneho z Korejske R3BA015 rom.Nese oznaceni 1.16.25.48
Mezi jeho prednosti patri opet o kus lepsi kvalita signalu.Blize tradicne na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=532249
Vy co mate problem se signalem,muzete ho vyzkouset.Mejte na pameti ze za lepsim vysledkem signalu bude i vetsi spotreba baterie.Obecne to tak byva.
Dale nezapominejte,ze pokud by jste se rozhodli pro flash tohoto radia je treba mit HardSPL
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Xperia X1: Otázky, problémy, nové ROM...

Příspěvek od 4n's »

Zdravim,
mam dalsi dotaz k uzivatelum "dovozovych" xperii (nerad jim rikam sedivky...):
Koukal jsem, ze si uzivatele chvali jednani eshopu Mobildick, resili jste tam nekdo reklamace? Pokud ano, bylo vse bez problemu?
Omlouvam se za zvedavost, ale docela je to pro me dulezite :)
Dekuji
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Xperia X1: Otázky, problémy, nové ROM...

Příspěvek od htcjirka »

Reklamace u Mobildick jsou absolutne bezproblemu,probihaji tak jak maji probihat.Je to jeden z mala obchodu ,ktery se nestydim doporucit a je prikladem jak by meli fungovat i ostatni obchody se "sedivkami"
Navic prodavaji i telefony urcene pro CZ trh,ne jen sedivky.
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Xperia X1: Otázky, problémy, nové ROM...

Příspěvek od 4n's »

Dik, to jsem potreboval slyset :-D
Fugas
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 09, 2009 12:51
Zařízení: SonyEricsson Xperia X1, X2

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Fugas »

muzu se zeptat jesli nejde nejak osefovat na xperii sms? jak to hazi vyber slova a pal v kazdem desatem hodi ř misto r, á misto a...nejak sem to tu hledal reseni, ale nenasel. dekuji za odpoved
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od ziminix »

Chceš vypnout to automatický doplňování? Tak to je v Nastavení -> Input, nebo když si rozklikneš při psaní výběr klávesnic, tak tam je taky vstup do nastavení. A tam to odškrtnout.
Fugas
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 09, 2009 12:51
Zařízení: SonyEricsson Xperia X1, X2

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Fugas »

diky moc... ted se tak nejak cejtim trapne ze sem to nenasel :) ale takhle jednoduse me to nenapadlo...
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od ziminix »

V pohodě :)
Caddy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned bře 09, 2008 2:07
Zařízení: Motorola Moto G, HTC Desire Z
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Caddy »

mozna budu mit stupidni dotaz, ale: jde nejak deaktivovat zobrazeni prichozi zpravy rovnou na displayi? Uz jsem zkousel i ruzne tweakovaci programy, vse mozne, ale nikde jsem to nenasel...je to sice prijemna vec, ale jen do te doby, nez mobil proste lezi na stole bez dozoru a muze prijit nevhodna zprava zrovna v okamzik, kdy je telefon v zornem uhlu osoby, ktera by ji cist nemusela :)
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od KVARK »

Stačí si telefon uzamčít na heslo. V tomhle ohledu je daleko lepší zamykání ve WM 6.5
A nebo postačí S2U2.
Caddy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned bře 09, 2008 2:07
Zařízení: Motorola Moto G, HTC Desire Z
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Caddy »

heslo fajn, dik (a ani nemusi byt na heslo, koukam) :) Ale to resi jen nektere situace, ne treba to, ze kdyz s tim va aute naviguju, tak vypinam GSM, aby se neco nezadouciho nezobrazilo behem umisteni mobilu na skle :)

a ehm, co je S2U2? :oops:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od IkE Blaster »

Ehm a naco je Google? Proboha... Tohle je S2U2: http://mysamsungomnia.files.wordpress.c ... 08/a_c.jpg
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Nebo nastavit v registrech aby se při příchozí SMS nerozsvěcoval display, někde v téhle sekci už byl návod jak na to.
Karasek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 14, 2009 14:32
Zařízení: Xperia X1

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Karasek »

Dobrý den,

prosim muze mi nekdo poradit, zda existuje propojeni mezi PC a X1, ktere umoznuje posilat SMS z PC? ( ...a netukat to pres telefon?:) Diky moc
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Jeyo Mobile Companion.
Caddy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned bře 09, 2008 2:07
Zařízení: Motorola Moto G, HTC Desire Z
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Caddy »

Tak ohledne zobrazovani prichozi zpravy - nakonec je asi nejjednodussi nechat si vzdy nejakou neprectenou zpravu v pameti, kdyz prijde dalsi, uz se jen ukaze, ze mam dve nove zpravy a ne text te prichozi :)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Chtěl bych se zeptat ostatních na jednu věc. Poslední dobou(tak týden až dva) se mi xperia náhodně vypíná (ikdyž je baterka nabita) a nejde zapnout normálním způsobem, musím přes SR.
Když jsme to řešili s Kato, tak říkal, že se mu to stávalo u jednoho staršího PDA kvůli neoriginální baterce. Ale ta moje by originální měla být a navíc jsem s baterkou nikdy problémy neměl, vydrží dost dlouho a chovám se k ní slušně. Vrtá mi ale hlavou jednak proč to pak nejde zapnout klasicky powerbuttonem a pak jednou se mi takhle vypnula pár minut po příchodu sms, nešla zapnout, ale přitom diody problikávaly (mám nastaveno upozornění na zmeškaný hovor, sms, email).
ROMkou to není, dělalo mi to na dvou různých neoficiálních ROM (WM6.5 a pak WM 6.1) a dělá to i teď na nejnovější originální anglické R3A ROM. Ještě nikdy jsem takový problém na žádném zařízení neměl, vždycky to bylo buďto kvůli nezdařilé ROMce, nebo kvůli staré baterce a zařízení pak šlo zapnout.
Ještě chci zdůraznit, že se tohle děje naprosto nepravidelně, někdy běží třeba 12h v kuse bez problémů a někdy se takhle vypne 3krát za hodinu. Softem to taky pravděpodobně nebude, protože používám stále ty samé programy, na které jsem zvyklý už delší dobu, s ničím momentálně neexperimentuju.
Rád bych slyšel názory ostatních, popř. jestli se vám to někdy stalo taky. Pak bych holt zamknul SPL a zkusil reklamovat.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od tslany »

Mě se to stávalo dost často a mohl za to software, naposled na G900 když jsem se díval na film přez GoForce a šel sem do standby, u X1 se mi to zatím nestalo
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tak jedině ty grafické drivery, co sme naposled spolu ladili. Zkusim to odinstalovat a uvidim. Ale třeba během dneška se ani jednou nevypnula, kdežto včera v jednom kuse...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od tslany »

Grafikou to možná ne, dneska zkouším celej den všechny OGL ES hry co mám :-D Ale asi ten SpeedBooster nebo co si tam dával a nebo ten GfxBoost, těma by to mohlo být
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů