Omnia Pro od O2

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Omnia Pro od O2

Příspěvek od _Ja »

Tak jsem si ji včera přinesl. Je to parádní kousek. Jsem nadšený, ale berte to s rezervou-přešel jsem z Varia. :-D
Ten šéfík v O2 mě říkal, že jestli má někdo zájem, tak má ještě 1 rezervovanou. Tak kdyby někdo chtěl, tak si ji může objednat v O2 ve Dvoře Králové.
Safrika
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř zář 09, 2009 12:32
Zařízení: Samsung B7610
Bydliště: Ostrava

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Safrika »

Ja se na ni byla vcera ptat v Ostrave v Shoppingu v pobocce O2 a bylo mi sdeleno, ze ji stale jeste nemaji naskladnenou... Ale objednala jsem si ji pres eshop, tak doufam, ze uz mi brzy dorazi :-) Taky se tesim jako mala :-)))
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Omnia Pro od O2

Příspěvek od fore »

ja obednavam zitra :) brno , sakra nas bude plno :D
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Svestka »

Lidi neblbněte s těma omniema zase tak moc. :D Náhradní díly se sice budou třeba hodit ale tohle je omniaMánie. :)
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Omnia Pro od O2

Příspěvek od fore »

nevím jak si to myslel s temi nahradnimi dily... ale ja se vzdycky staral o svuj mobil tak aby vypadal porad jako novej :) no.. a k te manii ... zachvilu to bude jak s k700i :D to taky kdysi mival kazdej 2hej :D boze to sem chtel byt originalni.. a zase nic :)
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Svestka »

No náhradní díly jsi pochopil dobře, když jsi psal, že se o svůj komunikátor staráš, spousta lidí tototiž nedělá. ;-)
soufler
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: ned zář 07, 2008 14:16
Zařízení: HTC Touch Pro2
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Omnia Pro od O2

Příspěvek od soufler »

No tak at propukne Omnimanie,aspon se v HTC zaleknou konkurence a treba zacnou konecne vyrabet zarizeni s tlacitkama;) Myslim,ze doted nemelo HTC zadnou extra velkou konkurenci,ale Samsung by je mohl nakopnout. Pro me byl velkym zklamanim Asus,ktery mel velky potencial, skoda ho...
Safrika
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř zář 09, 2009 12:32
Zařízení: Samsung B7610
Bydliště: Ostrava

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Safrika »

:))))) tak zrovna mi bylo sdeleno, ze mam mobilek na poste!!! Uz se tesim, skoda jen, ze si ho muzu vyzvednout az mezi pul 6 a 6, to nastve, kdyz zrovna dneska mam v praci jen do 3... Ale co, lepsi nez cekat do pondelka :-) Jen me stve, ze O2 - respektive kuryr od O2 me nebyl schopen kontaktovat, ze mi ten tel. vubec veze...
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Omnia Pro od O2

Příspěvek od ziminix »

Pošťáci nevolají...
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Svestka »

Tak tak, zavolá ti maximálně tak PPL nebo jiná vyhrazená služba.
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Omnia Pro od O2

Příspěvek od fore »

no ja sem pohodlnej clovek.. takze mi to ceska posta doruci az ke dverim.... dneska sem to vobjednal ... tak snad v pondeli zazvoni zvonek :)
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Svestka »

fore: no tipnul bych to spíše na úterý. ;-) Objednával jsi v eshopu nebo na pobočce?
Safrika
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř zář 09, 2009 12:32
Zařízení: Samsung B7610
Bydliště: Ostrava

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Safrika »

Ja jsem predpokladala, ze kdyz jsem zvolila, ze mi to ma dorucit kuryr a ne ceska posta, tak mi to doruci kuryr, ktery spada treba pod to PPLko... Kdyz jsem si objednavala mobil od T-mobilu, tak me kontaktovali s tim, ze mi telefon vezou a jestli jsem doma nebo kam mi ho maji dovezt... To je fuk, hlavne, ze uz dneska bude :-)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Daidalos »

Pokuď to doručuje PPL tak ano pokuď normální pošta tak se na tebe vy*erou.U nás vůbec nezvoněj,jezdí s tim externí firma třeba v 18 hodin a vůbec se tim nezabejvá nezvoněj.Rovnou to nechaj na poště jako,že jsem nebyl doma.Klasika u nás...
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Omnia Pro od O2

Příspěvek od ziminix »

Tak je to s ČP všude, mně když pošťák vozil balíky několik dní za sebou, tak ty poslední už ani nepozdravil, jen ukázal na papír, jakože tady podepiš a odkráčel.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Daidalos »

Pošta je ale opravdu strašná společnost....kéž by nebyla nejlevnější :(,ale to už je OT.Myslím si,že natohle téma by neškodilo založit thread v offtopicu ;)
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Omnia Pro od O2

Příspěvek od fore »

Svestka píše:fore: no tipnul bych to spíše na úterý. ;-) Objednával jsi v eshopu nebo na pobočce?
jak jinak nez v eshopu :) sice sem mel cestu kolem... ale myslim ze 500 k dobru docela ujde
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia Pro od O2

Příspěvek od Svestka »

Jasně těch 500 Kč už je docela dost. Ještě si počkám na oficiální dovoz všem prodejcům a porovnám ceny, navíc už budou i větší ohlasy uživatelů, na které jsem nejvíce zvědavý, protože to, že někdo napíše po týdnu úžívání, že je to "super" až tolik objektivní není, týden je ještě docela krátká doba :)
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Omnia Pro od O2

Příspěvek od fore »

jo ja bych taky treba pockal.. ale kdyz kyslici prisli s touhle vysoce lakavou cenou... na nic se cekat nema :D sunysoft to myslim nabizi za 16 papiru... a to este cekaji na prvni dovazku....
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Omnia Pro od O2

Příspěvek od barberry.pha »

tak ceny u kysliku ja vazne prijemna 11500kc za prijemny pristroj s qwerty hlavesnici byt kdyz jsem ji zkousel ve tme a s podsvicenim tak jsem mel trochu problemy s orientaci na klavesnici, pismenka nebyly moc videt, vadilo mi ze pismenka byly podsviceny bile a zbytek cervene ktera byla vyraznejsi a mne osobne to docela rusilo s porovnanim treba u htc pro2,kde jsou pismenka jasne viditelne a okolni znaky prijemne opticky utopeny,ale asi by clovek casem zvyknul .. jinak sunnysoft ma omnii pro v nabidce za 12500kc .. tak nevim kdepak se vzala ta tva cena :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů