nefuguje nabidka start+lista

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
Luis
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 01, 2009 18:30
Zařízení: Touch Diamond

nefuguje nabidka start+lista

Příspěvek od Luis »

Koupil jsem Touch Diamond z druhe ruky a pri psani sms mi prestala reagovat na dotyk horni lista. WM 6.1,Jinak vse funguje.... Myslite ze muze byt problem s displayem? ze by se musel vymenit? nebo se pokusit nahrat novou rom, zatim sem delal jen soft reset... nestalo se vam to nekdy? nevite co s tim , prosim poradte ,dik
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

nefuguje nabidka start+lista

Příspěvek od Svestka »

Možné může být u tak složitého zařízení jako je pocket pc všechno ale softwarovou vadu můžeš eliminovat hard resetem. Tak zkus zazálohovat provést hard reset a pokud bude přetrvávat problém je to s největší pravděpodobností dotykovou vrstvou. Takhle na dálku ti asi málokdo poradí jinak.

Osobně bych ale řekl, že se bude jednat pravděpodobně o hardwarovou chybu, nedávno tady byl post také s problémy displeje u TD a odpověď byla ve smyslu, že TD1 má veliké problémy s displejem a dotykovou vrstvou vůbec a v tomto ohledu je velice kazový.
Luis
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 01, 2009 18:30
Zařízení: Touch Diamond

nefuguje nabidka start+lista

Příspěvek od Luis »

a kdyz by to byla vada displaye, tak ten nefunkcni dispaly zustane nefunkcni pouze na tom moiste kde uz je rozbitej, nb se to bude rozlezat? Ze by treba ve finale jsem mel nefunkcni cely dislay?? diky moc
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

nefuguje nabidka start+lista

Příspěvek od Daidalos »

Zkus ještě zkalibrovat displej.Mně se jednou u Tytna stalo,že levá posouvací lišta nefungovala,a celkevě,levá strana ,tam kde je lišta ,vůbec nereagovala na dotyk.Stačilo zkalibrovat displej..;)
Luis
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 01, 2009 18:30
Zařízení: Touch Diamond

nefuguje nabidka start+lista

Příspěvek od Luis »

hm... tak to vypada na vadny display, oprava do 2 000 kc. zatracane
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů