Omnia II se prodává v ČR

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od mike-biker »

Sunnysoft ji prezentuje za ca 14.500. No ale je faktem, že cena Omnie 2 bude okolo 12.000 kč, takže proč ne? jen je mi divné, že ji ausgerechnet prodává jako první na světě Ou tú. :?: Já si ji chci objednat taky, ptz. je porovnám s Omnií 2 a pokud bude vyhovovat, tak pustím Omnii i Xperii. :grin:

EDIT: tak jí samozřejmě nemají, ale bude brzy. To jsou novinky. :tlem:, to jsem nevěděl.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od Svestka »

No jo, jak to tak vypadá, Omnia PRO bude velice očekávaná od mnoha lidí. To, že jí někde O2 splaší mi taky moc nejde do hlavy, jen jestli náhodou nehrajě takovou hru, respektive přístroje nemá a mít je bude až třeba za měsíc a jen mlží, aby se lidé koncentrovali na O2.
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od _Ja »

Tak jsem si před hodinou zamluvil Omnii Pro u Kyslíku v kamenný prodejně. Do středy ji prý budu mít. Cena 11.995,-
Tak jsem zvědavý :tlem:
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od Svestka »

Tak potom dej hned vědět co a jak. Popřípadě sepiš nějaké dojmy a podobně, čím více uživatelských dojmů bude tím lépe.
Uživatelský avatar
zackon
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob srp 15, 2009 19:29
Zařízení: Samsung omnia II

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od zackon »

Njn jsem vůl....mohl jsem mít omnii pro...takhle mám jen pro mě "hloupou" omnii II,ale zase si říkám co má pro mě větší hodnotu o 6gb větší pamět a nebo klávesnice a zabudovaný stylus?
Takže jsem to vyhmátl jak mike biker prodal jsem iphone a koupil touch pro takže klávesnici mám,takže už jsem nejspokojenější člověk na světě! :-) :lol: ;-)
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od Svestka »

Zackone jen si to nenalhávej sám dobře víš, že tu Omnii PRO chceš. :twisted: :twisted:
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od mike-biker »

2 _Ja A kde jsi jí objednal? Mě totiž na ústředí řekli, že je navážejí a když jsem chtěl vědět kam, tak se prokecli, že vlastně ještě jako trochu není v CZ. :grin: .
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od _Ja »

Mám ji objednanou v O2 ve Dvoře Králové. A ten šéfík se mě dušoval, že do středy ji mám.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od Svestka »

No jo takových šefiku a jejich slibů už bylo... ale samozřejmě možné je všechno tak nezbývá než počkat na to s čím pochodíš ve středu.
Grga Pitic
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř zář 02, 2009 13:31
Zařízení: Samsung B7610

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od Grga Pitic »

Tak já mám zas příhodu .....šel jsem v 17:55 na prodejnu kde mají do 18:00, podobný šefík z předchozích příspěvků mi říká, že nejsou, ale ať se zeptám příští týden a že objednat to nelze - měl už vypnutý počítač a chtěl jít domů, no nelenil jsem a jel do Hypernovy, kde mají do 21:00 , velice příjemný "šéfík" k mému překvapení říká, ano máme jeden kus skladem, říkam jdu si pro peníze, hned jsem zpět, přijdu s penězi a šéfík se omlouvá, že systémově už je naskladněn, ale u nich ve skladu jaksi není, takže prý v pondělí určitě přijde závozem....tak jsem mu poděkoval, dal vizitku a budu zvědav na pondělí, nicméně společnost o2 mě dnes přesvědčila, že jejich zaměstnanci jsou profíci. Summary: 4 maily, jedna odpověď a to na mail ze včerejška, celkem 9x jsem se zkoušel dovolat na šest různých prodejen, všude to jen vyzvánělo no a pak tahle odpolední story. HR u nich ve firmě fake asi musí frčet na plný obrátky. Tak v pondělí dám vědět ;-)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od mike-biker »

Grga Pitic
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř zář 02, 2009 13:31
Zařízení: Samsung B7610

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od Grga Pitic »

Ahoj, tak pro ty co se rozhodli pro Omnii II tak tady údajně mají dvě balení za 11 999 Kč - http://www.digipartner.cz/samsung-i8000 ... -1289.html" onclick="window.open(this.href);return false; (o této firmě vlbec nic nevím, takže jak řeší reklamace atd netuším, ale mají i kamennou prodejnu, takže si to snad můžete i omakat) Já holt budu stále čekat na B7610, v O2 říkají každý den něco jiného.... :x
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od _Ja »

Tak mě včera volali z Kyslíku, že dneska Omnie PRO naskladňují a zítra si pro ni mám přijít.
Tak jsem zvědavý !!!! :smt041
Doufám že bude lokalizovaná. :smt101
mcm59
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: sob srp 08, 2009 8:50
Zařízení: Galaxy S i9000

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od mcm59 »

Hele _Ja proč to nenapíšeš sem?
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 5&start=45
Tady je to Omnia II se prodává v ČR
tomulinek
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř srp 19, 2009 15:23
Zařízení: Galaxy S3, Transformer, Xoom 3G

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od tomulinek »

Chce nás zlomit ke koupi Omine PRO místo Omnie II. ;) Sám jsem včera chvíli váhal (chci Omnii II, ne Pro, ale to čekání je dlllooouhhhé). ;-)
Jsem VELMI zvědav, zda bude mít O2 verze WinMobile 6.5. (Sázím, že ne.)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od mike-biker »

No to ani omylem. nemusíš se ani sázet. Mě je jen divné, že O2 ji vůbec teď bude mít. :?:
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od _Ja »

Pánové-lámat nikoho nechci. Já musím vzít to co je nejdřív v prodeji. Vario mě zdechlo a já jsem bez PPC. Kdyby vylezli dřív s Omnií II tak jdu do ní. :-D
tomulinek
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř srp 19, 2009 15:23
Zařízení: Galaxy S3, Transformer, Xoom 3G

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od tomulinek »

Stavil jsem se dnes (8. 9.) po obědě osobně v jedné z prodejen O2 v Prostějově a potvrdili mi s úsměvem, že:
* o Omnii II netuší vůbec nic,
* o Omnii Pro tuší, že ji mají v nabídce, ale skladem fakticky není (a kdy bude, je i pro ně otázkou).
Grga Pitic
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř zář 02, 2009 13:31
Zařízení: Samsung B7610

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od Grga Pitic »

Tomulinek: tak to je přesně ten přístup, který se liší prodejny od prodejny a kvůli kterému jsem se už nanervoval dost. Já jsem si teď Omnii Pro od O2 přivezl, včera mi ji objednali, dneska v jednu dorazila. Už se nabíjí.... :grin: Takže je to prostě o lenosti některých pracovníků O2. Věřím, že pokud kolegovi výše řekli, že dorazí ve středu, tak jí bude mít taktéž.
_Ja
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: stř led 07, 2009 2:22
Zařízení: Samsung Omnia PRO

Omnia II se prodává v ČR

Příspěvek od _Ja »

Doufám, že máš pravdu!!! Už to PPC tak potřebuju, že kdyby nebyla Omnie, tak bych snad šel do TP2. ;oI
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů