Je opravdu tak spatny???

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
Odpovědět
Inarus
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř bře 19, 2008 20:31
Zařízení: Lumia 1320, Dell Inspiron 11 3147

Je opravdu tak spatny???

Příspěvek od Inarus »

Zdravim,
uz sem byl skoro rozhodnut si tenhle pristroj koupit, ale podle nekterych reakci na kvalitu zvlastne vysouvani a klavesnice, zacinam mit celkem bordel v tom zda ho vzit ci ne. Chci se proto zeptat, je to doopravdy s nim tak hrozne (hlavne ta klavesnice a vysouvani) jak pise hlavne uzivatel KVARK?
Fugas
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 09, 2009 12:51
Zařízení: SonyEricsson Xperia X1, X2

Je opravdu tak spatny???

Příspěvek od Fugas »

Me teda nepraska, porad funguje klavesnice tak jak ma... akorad mam odrenej zadni kryt a to i kdyz ho mam v pouzdre... dokonce se mi ho povedlo uz upustit z cca 1,5 metru a prezil bez nejmensi ujmy... ja muzu sam za sebe rict ze jsem spokojen (az teda na ten kryt zadni, ale co kdyz sem do nej sal 13k tak me jeden kryt uz nezabije)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Je opravdu tak spatny???

Příspěvek od mike-biker »

Není špatný, samozřejmě pár nedokonalostí ohledně krytů poškodily jinak velmi podařený výrobek. 8-).
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Je opravdu tak spatny???

Příspěvek od KVARK »

Zdravím Inaruse :
Možná jsem jen jeden z mála nešťastných kteří doplatily na strašné materiály tvořící konstrukci.
Každopádně, já říkám, že jistotu mít nikdy nemůžeš. Mě praskl kryt až po 6-ti měsících(opatrného :!: ) používání.
To stejné platí o špatně reagující klávesnici. Na druhou stranu, mnoho lidí se s těmito problémy nikdy nesetkalo a jsou dodnes spokojení.
Rozhodnutí je jen na tobě. Za sebe mohu říct, že jsem se spálil a vícekrát si komunikátor s qwerty nepořídím. :???:
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Je opravdu tak spatny???

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

U mě zatím vše OK. Kryt nepraská, klávesnice v pořádku, žádné jiné problémy jsem neobjevil.
A i kdybych měl problémy, tak vím jistě, že v současné době bych si XPERII koupil klidně znova. Když jsem si XPERII pořizoval, měl jsem dost peněz na to, abych si mohl koupit i HTC Touch Pro II, Diamond II, HD nebo cokoliv, ale s výběrem XPERIE jsem si byl jistý, protože žádné jiné současné PDA nevyhovuje mým, celkem skromným, požadavkům a o iPhone s klávesnicí opravdu nemám zájem.
Pokud se ale rozhodneš XPERII kupovat, tak můžu doporučit jedinou věc, která je důležitá: když už, tak nešetři, nehledej nejlevnější nabídku na noname eshopech, ale kup si raději za vyšší cenu xperii např. u Sunnysoftu nebo jiného solidního obchodu, který zaručuje, že neprodává tzv. šedivky z dovozu a u kterého se můžeš spolehnout, že tě při reklamaci zmíněných problémů nepošle víš kam. Jak se říká ' Nejsem tak bohatej, abych si mohl kupovat levný věci' a u XPERIE to platí dvojnásob.
Za sebe bych doporučil, ale záleží na tvých vlastních prioritach a požadavcích.
Guest
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 31, 2009 16:27
Zařízení: iPhone3G

Je opravdu tak spatny???

Příspěvek od Guest »

to Inarus:

Po půlroce pužívání žádný jsem neměl žádný technický problém, konstrukce a materiály OK.
Ale, pro "velikost" displeje téměř nepoužitelné. Jako telefon nic moc (ergonomie ovládání-malá tlačítka,
těžkopádnost ovládání).
Jako PDA OK s omezením ve velikosti LCD. (práce se stylusem hrozná, jakákoliv aplikace pro ovládání prstem naráží na malou plochu LCD).
Je to skvěle vybavený a vypadající komunikátor.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Je opravdu tak spatny???

Příspěvek od mike-biker »

Njn, doby, kdy mobily měly úchvatnou 1,8" úhlopříčku a kdo měl PDA s 2,4" byl king jsou pryč. Teď je trend velká plocha - v souvislosti s rozvojem datových technologií. A musím říct, že mezi 3" a 3,7" je ukrutný rozdíl - nezdá se to, ale Xperia má asi 60% plochy! :!:
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Je opravdu tak spatny???

Příspěvek od tslany »

OT: hh, 1.8" displej mám na hodinkách :-)

Co se týká Xperie, já si ji hodlám pořídit i přez tyto nedostatky, on se z vellké části jedná o chování uživatele k zařízení, ten zbytek má vadnej kus
Inarus
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř bře 19, 2008 20:31
Zařízení: Lumia 1320, Dell Inspiron 11 3147

Je opravdu tak spatny???

Příspěvek od Inarus »

Děkuju všem. Vsadim na ni u Palmpc- predvadeci kus s plnou zarukou. Vypada slusne za 9500 s 4Gb pametovkou a navigaci na ni.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Je opravdu tak spatny???

Příspěvek od radospol »

predvadzaci kus? to bude mat mozno aj nieco uz za sebou?
Inarus
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř bře 19, 2008 20:31
Zařízení: Lumia 1320, Dell Inspiron 11 3147

Je opravdu tak spatny???

Příspěvek od Inarus »

http://www.palmpc.cz/sony-ericsson-xper ... ropa-2009/

Neco asi jo, ale ne bezne pouzivani. Pisou, v komentarich, ze vypada dobre.A kdyztak, tak ji mohu vratit. Hlavne ze ma plnou zaruku.
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů