Duttyho ROMky 6.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
hosic
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pon čer 01, 2009 19:44
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od hosic »

Ja mam R2 nainstalovanou a nastaveni inetu se provedlo samo hned po resetu, teda jestli je to takovy to vyber operatora (Vodafone), vyber post nebo pre paid ucet a bylo to.

Footprints zatim nefunguje u zadne ROM co jsem zkousel, Dutty a Miri.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od milos797 »

to nastavenie netu išlo aj mne. Nie hneď po zapnutí, ale po prvom reštarte sa to spravilo samo. Footprint nefunguje. Mám ale problém s nastavením toho poČasia na úvodnú obrazovku. Nechápem prečo, no vobec mi to tam nezobrazuje ten obrazok ze ako aktualne je a ni to pozadie nie je... neviete kde je chby?
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od ospaly_muflon »

Automatická detekce počasí funguje ve 3G/Wifi sítích a pro zobrazení je nutné vypnout automatickou aktuailzaci na standardním Manila tabu "počasí".
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od milos797 »

fanguje, super, dakujem. Len ma teraz zaujima, takze ked som v sieti HSDPA a dám aktualizovať počasie tak to mi neaktualizuje? Alebo len nefunguje automatická aktualizácia?
Uživatelský avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pon črc 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od michalkosmak »

Zdravím, nainstaloval jsem dnes ráno duttyho Leo R2 a při příchozí SMS mi nefunguje zvuk i když je všude zapnutý. Při příchozí zprávě se jen rozsvítí displej a to je vše. Máte někdo nějakou radu? Díky moc.

Edit: vyřešeno !!! zvuk sms nějakým způsobem nefungoval po nainstalování češtiny do TF3d od TomSoftware.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od milos797 »

mne sms hlasi normalne.
romka je inak fajn, len mi vadi ze opera nieje predvoleny prehliadac, tento explorer to je pruser. S tym si asi nepomozem vsak.
Uživatelský avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pon črc 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od michalkosmak »

Jinak romka Leo R2 je super. Je sice pomalejší jako Turbo, ale rozdílů je tolik(pozitivních), že zůstává.
Uživatelský avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pon črc 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od michalkosmak »

A při příchozí SMS se Vám aktivuje displej? Mě ano i když mám nastaveno, že ho nechci aktivovat při příchozí zprávě.
georgito
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv zář 04, 2008 18:49

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od georgito »

no v HD tweaku se da nastavit,aby se telefon nevzbudil pri prichozi sms a funguje to,bohuzel tahle romka ma t neprijemnou vlastnost,ze neoznami prichozi sms ,kdyz nemas to nemas aktivovane,myslim to probuzeni pri sms,bohuzel to dela i mirriho rom..pokazdy,kdyz mi prijde sms a vytahuju telfon z pouzdra,neco si zapnu,nebo vytacim a tak..je to na pytel..
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od mlndsk »

R2 mam 2 dny.

moje poznatky

1) ROM je fakt pomala, oproti 6.1 3.9
2) otevru IE, navigace jede, ale po zobrzaeni stranky nejde na nic kliknout, nejde scrolovat nic. Zkousel jsem 3hard resety a nic, porad stejne. Nevite nekdo co s tim? nebo jak preregistrovat operu jako default browser a mit ho jako

3)Jinak doporucuji nainstalovat toto: http://thewingster.com/autolockscreen.aspx
sbohem s2u2 a podobne softy.

4) data settings se musi delat rucne

5) synchronizace s windows 7 RTM a outlook 2007 funguej na jednicku, to same s myphone.
georgito
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv zář 04, 2008 18:49

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od georgito »

zdravim hdckare,mam ve founu duttyho r13 6.5 romku a budik,nehlede na to ,a jaky ton zolim,vzdycky prehrava ton alarm-light,nemate nekdo podobnou zkusennost ?diky..
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od ospaly_muflon »

Ona je venku už R13? Poslední jsem registroval R12rev., nicméně už několik buildů je tohle "známá chyba". Buď je nutné vypnout v menu Start - Nastavení - Zvuky a upozornění tón pro události z kalendáře (upomínky) anebo si nainstaluj nějakou aplikaci obsluhující budík (např. G-Alarm, Klaxon apod.)
V praxi totiž zvuk budíku vždycky přehluší tón upomínky. Takže buď upomínky vypnout (deaktivuješ ale všechna upozornění z kalendáře) anebo, a tohle řešení se mi osvědčilo - nainstaluj např. zmíněný Klaxon ve kterém si nastavíš tón budíku a všechno potom funguje OK.
georgito
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv zář 04, 2008 18:49

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od georgito »

moje chyba,neni to 13R,ale 12....upsa jsem se...a diky moooooc za radu...
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od SirTom »

Tak jsem taky testnul Duttyho Leo R2.
zpočátku ok, ale jakmile jsem tam dal maily (g-mail), nebo alespoň synchronizoval kalendář celé zařízení vytuhlo a nepomohl než HR.
Jednou dokonce jsem dal SR a telefon dlouho nic, a pak naběhl a byl po HR, velmi divné.

Vypadá to, že prázdná ROM mi jede, ale jakmile ji začnu plnit daty, je zle. Narazil jste někdo na podobný problém?

EDIT: na HTCPedii to už někdo párkrát reportoval, jakmile je tam moc dat -> nazdar a auto hardreset.
Škoda, jinak celkem pěkné to nové TouchFlo
Uživatelský avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pon črc 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od michalkosmak »

Taky jsem používal R2 asi 4 dni, ale vrátil jsem se k Turbu 12 rychlostí na ni zatím R2 nemá. Jinak R2 velice pěkné až návykové barevné TF3D ikony.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od SirTom »

vidíš, zrovna ty ikony my tam graficky jediné vadily.
mám rád ty černobílé.

rychlost mi zas tak tragická nepřila. ne že by to bylo extra rychlé, ale pracovat s tím šlo
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od mlndsk »

Gremote 0.5.2 na R2 nejede, nicmene Gremote 1.1.2 Pro ano (akorat ze to je placena verze :-( )

Stava se mi naprosto nepravidelne, ze se mi resetuje nastaveni pohasinani displeje na 10s. Dival jsem se na forech a lidi radili prenastavit hodnoty registru, coz jsem udelal a deje se dal, netusim kde je problem.

Snad bude brzo R3, ktera vyladi bugy a zasadne zvysi rychlost, protoze oproti 6.1 4.2 je toto snek.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od milos797 »

Tak sa pripájam. Aj keď som pri nahadzovaní Romky vedel, že ide len o druhú verziu testovačky, tak som to chcel vidieť. Manila 2.5 je parádička. To počasie na Home sú super, aj tie pozadia (oblaky...) tiež veľmi dobré sú záložky na stránky internetové (to som veľmi chcel) a celkom frajerina je aj to otáčanie hudby a fotiek.
No ale v zásade, dalo sa čakať, že tam budú chyby. Ja som prišiel na tieto:
- Dnes ráno keď mi zvonil budík, tak to bola biela obrazovka s tlačítkami Snooze a Dismis.
- Keď príde SMS tak sa PDA rozsvieti (aj keď to je zakázané) a trvá asi 5 sekúnd kým zapípka.
- Pre mňa obrovská nevýhoda že predvolený prehliadavač je Explorer. Ten funguje OTRASNE a HROZNE.
- Sem tam sa objavila nejaká chyba, že nejaké tlačítko ostalo svietiť...
- Strašne mi bije do očí to pozadie na všetkých ostatných záložkach okrem HOME. To je riadne škaredé, akoby s iným rozliš.

Inak Romka si myslím že nie je nejako extrémne pomalá. Pomalé sú tie nové veci, ako to otáčanie fotiek... Veľmi sa teším na nejakú z ďalších verzií, ale asi pár ich ešte prečkám. Viem že všetko sa časom opraví, len dúfam že sa podarí prehodiť aj Operu.

Takže výsledok- som rád že som vyskúšal, viem na čo sa mám tešíť, ale nahodím si R12, tá je predsa len vyladená.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od jacek »

to michalkosmak : souhlas, jsou vážně návykové a v přiloženém souboru je posílám :grin:
Přílohy
HERO Graphic Files.zip
(195.06 KiB) Staženo 117 x
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od ospaly_muflon »

Doplním ještě pro případné zájemce v CAB pro instalaci na Manila 2.1
http://rapidshare.com/files/274423337/A ... s.cab.html
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti