zvysenie znizenie hlasitosti v sluchatku

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
User avatar
Jess
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 119
Joined: Mon Jul 13, 2009 14:04
Zařízení: S.G.NOTE,HTC HD2,S4

zvysenie znizenie hlasitosti v sluchatku

Post by Jess »

Cau ma niekto podobny problem s hlasitostou sluchatka pokial počas hovoru alebo ked vytacam cislo dam ho na maximum je to ok ale ked vypnem telefon a znova zapnem tak hlasitost sa upravi na povodny stav to je zhruba na 7 dielikov to znamena ze nezostane upraveny
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest