Red Bull X-Fighters: Luxusní freestyle motokros pro iPhone

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Red Bull X-Fighters: Luxusní freestyle motokros pro iPhone

Příspěvek od Jiří Hrma »

Hry s motorkami mám rád a ještě více ty, ve kterých mohu provádět různé akrobatické skoky a triky, proto jsem s nákupem nové hry Red Bull X-Fighters, která se před pár dny objevila v App Store, neváhal ani minutu. Hra nabízí celkem 8 odlišných prostředí a přes 60 úrovní, ve kterých budete moci předvádět nejrůznější triky. Ty se provádějí pomocí gest na displeji, což není nikterak složité. Mnohem těžší je udržet rovnováhu, což lze provádět buď nakláněním iPhonu nebo tlačítky na displeji. Mně se druhá možnost osvědčila více, bez potíží si pak můžete risknout i několik salt doplněných o zajímavé skoky.

Bleskovka

K dispozici je několik herních módu; buď se můžete pokusit nahrát co nejvyšší skóre vykonáváním náročných triků, nebo můžete na dané trati závodit s časem. Nutno dodat, že tratě nejsou nijak výrazně dlouhé a vůbec se v nich nezatáčí, veškeré ovládání je soustředěno na zmíněné triky a vyvažování, i tak je to ale velká zábava a vzhledem k počtu levelů vám Red Bull X-Fighters rozhodně nějakou chvíli vydrží. Grafické zpracování spolu s 3D enginem je výborné, drobnou výtku bych měl snad jen ke zvukové stránce hry, některé efekty mi totiž přijdou trochu nedodělané.

Red Bull X-Fighters
Bleskovka
Cena: 3,99 EUR

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UiP0q5--gVA[/youtube]
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Red Bull X-Fighters: Luxusní freestyle motokros pro iPhone

Příspěvek od Kato »

Joo - pekny :) Ale ten zvuk je (teda aspon podle toho videa) fakt slabsi..
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Red Bull X-Fighters: Luxusní freestyle motokros pro iPhone

Příspěvek od 4n's »

hry jsou opravdu jedna z mala veci, ktere iphonu opravdu zavidim
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Red Bull X-Fighters: Luxusní freestyle motokros pro iPhone

Příspěvek od Thompson »

4n's: Proto přecházím na Jabko:)
Uživatelský avatar
GameEs
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv kvě 18, 2006 18:29
Zařízení: HTC Magic [32A]
Kontaktovat uživatele:

Red Bull X-Fighters: Luxusní freestyle motokros pro iPhone

Příspěvek od GameEs »

nene, kdepak, zdaleka nejlepší je být na obojím :). mimochodem, dobře to nejen vypadá :)

edit. páni to sem tu nebyl opravdu tak dlouho? HTC Touch už skoro půl roku nemám :D.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Red Bull X-Fighters: Luxusní freestyle motokros pro iPhone

Příspěvek od Daidalos »

4n's píše:hry jsou opravdu jedna z mala veci, ktere iphonu opravdu zavidim
Abych řekl pravdu je mi 15 a na PC v podstatě pořád hraju hry,a když nejsem u PC tak se můžu zbláznit,že nic nehraju.Prostě vypařuju jak divej :lol: (jinak jestli někdo máte podobné chutě můj xfire je daidalos117 ;-) )

Ale za nic bych rozhodně něměnil Tytna za Iphone,navíc hrát na Iphonu hry a tvářit se ,že mně bavej.
Kámoš má Jailbraeknutej Iphone a vyzkoušel jsem na něm asi 30 her (Terminator,dál si nevzpomínám na názvy :lol: )
a ani jedna mně nazabavila na víc jak 10 minut a kámoš to dokáže pařit klidně hodinu.Ovšem na Tytnovi jsem měl Asphalt 4 a ten sem pařil i v hodině(školní),v penálu a vůbec jsem neposlouchal ,prostě jsem se od něj nemohl odtrhnout.Grafiku měl sice slapší než na IP ale ovládání přes D-pad tak 2x lepší než na IP.A navíc šťourání ve WM mně taky celkem zabavý...takže já bych jim to až tak nezáviděl.Nebo spíš rozhodně to není důvod proč přecházet na IP...
Když už nějakou herní konzoli tak PSP,který stojí nový asi 5000kč a hry se na něm hrajou božsky a grafika ještě lepší.
A navíc myslím si,že většina z vývojářu WM si začíná uvědomovat,že se na tom lidi chtějí také bavit,takže kvalitní hry budou přibývat..
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Red Bull X-Fighters: Luxusní freestyle motokros pro iPhone

Příspěvek od Tonda512 »

Tuhle hru jsem hrozně rád pařil už na SE W810i, ale nevim jestli je vhodná na beztlačítkové ovládání. Když tak vzpomínam na ten frmol co člověk musel mačkat před dopadem kdy jeden trik končil ještě byl v saltu a musel kontrolovat dopad tak si člověk ty prsty pěkně procvičil..

JInak na iPhone je určitě více lepších her než na WM, ale že by to byl důvod přecházet.... :roll:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Red Bull X-Fighters: Luxusní freestyle motokros pro iPhone

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tonda512: Ovládání je dobře udělané a je to snadné.
Teď jsem přišel na možnost nastavit si v jukeboxu hry songy z iPod aplikace, takže paráda, na pozadí mi může hrát moje oblíbená hudba. A pokud s jezdcem narazíte na konci tratě (za finishem) ve velké rychlosti - např. při pádu, do okraje, vymrští ho to vysoko nad tribunu do výšky (zatím se mi to stalo jednou) :-)
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Red Bull X-Fighters: Luxusní freestyle motokros pro iPhone

Příspěvek od Thompson »

Dobrá hra, ale nepotěší, ani nenadchne...daleko víc mě baví TouchGrind.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů