Při vypnutí displeje horním tlačítkem již nelze zapnout

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

Při vypnutí displeje horním tlačítkem již nelze zapnout

Příspěvek od lnadeb »

Zdravím, začalo se mi stávat, že při vypnutí displeje horním tlačítkem už nejde zařízení znovu zapnout. Při zmáčknutí horního tlačítka pro zapínání/vypínání displeje se tento již nerozsvítí a to ani při vícenásobném provedení a je nutné provést SR. Setkal se někdo s tímto problémem? Jen doplním, že ROM je tam Miri WM 6.5 v. 22. Díky za reakce...
Zdeko
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 29, 2006 10:28

Při vypnutí displeje horním tlačítkem již nelze zapnout

Příspěvek od Zdeko »

Měl jsem stejný problém.Už ho mám v servisu.V tom stavu kdy jakoby nešel zapnout však přijímat hovory šly a při mačkání soft tlačítek vespod přístroje to zavrnělo takže jsem měl pocit že to je závada zobrazování.Mám obavu že mi to udělala cz lokalizace ktetrou jsem si tam nainstaloval a skoro 3/4 roku používal.Od servisu jsem se dozvěděl že na tento typ nelze lokalizaci nainstalovat.??? já mám nějaký 99HHC013-00 a prý to jde jen na 99HHC028-00 což nevím co je za číslo asi typ nebo co.Tak teď nevím co s tím.V angličtině je to nešikovný když tam chce člověk něco nastavovat. :cry:
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Při vypnutí displeje horním tlačítkem již nelze zapnout

Příspěvek od hafush »

To číslo je Product Number.
Verze určená pro český trh je P/N:99HHC028-00
Je blbost aby lokalizace dělala tyto problémy, ale upozornit tě,že tam být nemá asi musí.
Black_PR2
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 26, 2009 6:05
Zařízení: HTC HD

Při vypnutí displeje horním tlačítkem již nelze zapnout

Příspěvek od Black_PR2 »

Mel jsem stejny problem. Zpusobovala to instalace MyMobiler . U nejnovejsi verze to uz nedela.
Zdeko
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 29, 2006 10:28

Při vypnutí displeje horním tlačítkem již nelze zapnout

Příspěvek od Zdeko »

Tak jsem měl přístroj v servisu VSPData a vrátil se mi s tím že se závada neprojevila.Ihned jak sem ho rozbalil tak nešel zprovoznit tak jsem ho ještě týž den poslal zpět s příslušným dopisem.Po dvou týdnech semi to vrátilo s vyměněnou základní deskou tak doufám, že to bude fungovat. Ale je mi divný proč mi tam nedali tu lokalizaci když tam je všechno nové.Tak jsem si tam nainstaloval tu svoji staženou od Sunysoftu a jde to v pohodě. Jen škoda že distributor těch prvních kousků neupozornil na to že lokalizace nebude oficiálně možná.Mě tvrdili pravý opak.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů