Windows mobile device center mi nesynchronizuje

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Windows mobile device center mi nesynchronizuje

Příspěvek od milos797 »

Dnes celý deň skúšam, prečo mi nejde synchronizácia a uŽ si neviem poradiť. Začalo to tým, že mi včera MS Outlook vypovedal chybu, že sa nemôže spustiť. Hľadal som na nete a zistil som, že to ma niečo spoločné s profilmy pošty. Tak som ich zmenil (založil som nový s názvom Outlook1) a tým sa problém vyriešil. Dnes keď som chcel synchronizovať HDčko s PC tak mi vyhodilo chybu synchronizácie. Našiel som tento popis:Exchange ActiveSync encountered an error. If this condition persists, please contact your System administrator.
Takže nič z toho neviem. Proste spustim WMDC, HD sa normálne pripojí, potom napíše že prebieha synchronizácia a potom napíše chybu. Prúser je, že mi to na prvý krát zosynchronizovalo ten nový profil Outlooku (prázdny) a tak som prišiel o kalendár aj kontakty :-(
Skúšal som najskôr reštarty, potom nová Romka do HD, potom preinštalácia Office a vrátenie pôvodného profilu... ale nič nepomáha.
Pomôžte prosííím...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Windows mobile device center mi nesynchronizuje

Příspěvek od Jiří Hrma »

Neobjevuje se ti u toho třeba nějaké číslo chyby? Řešení se pak podle toho dá lépe najít (zadáš třeba to číslo chyby do google). A teď po těch restartech a HR když PDA připojíš k PC, tak ho WMDC rozpozná nebo ne? Zkoušel si to i na jiném PC?
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Windows mobile device center mi nesynchronizuje

Příspěvek od milos797 »

Jirko dik za odpoveď. číslo chyby nepíše, to by bolo prvé čo by som hľadal. A ono to HD rozpozná. Všetko je v poriadku, dokonca aj fotky mi cez WMDC prekopiruje do PC. Len keď to ide synchronizovať, tak sa to proste pokazí, nahlási chybu. HD je aj nadalej pripojené k PC. Idem skusit preinstalovat office este raz, lebo je nejaky divny. Ale neviem ci pomoze. nic ta nenapada?
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Windows mobile device center mi nesynchronizuje

Příspěvek od Lukáš Mano »

Nepomohlo by ti tohle?
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Windows mobile device center mi nesynchronizuje

Příspěvek od milos797 »

bohuzial ani toto. Ale problem u mna bude s tym office. no idem skusat hladat zhanat...
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Windows mobile device center mi nesynchronizuje

Příspěvek od milos797 »

Tak funkčné riešenie je preinštalovať celý windows, WMDC, Office a potom to uŽ frčí :-D Naozaj som nemal silu to ďalej skúšať :-D
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů