Cruise rozkalibrace displeye

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
B8M
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon úno 11, 2008 15:21
Zařízení: HTC HD2

Cruise rozkalibrace displeye

Příspěvek od B8M »

Zdravim,
vlastnim Cruise cca 2 roky, hlasim naprostou spokojenost gradujici nyni s spb shell 3..
Mam vsak obrovsky problem s displeyem a jeho kalibraci. Xkrat denne musim kalibrovat
displey a to me pri 50+ hovorech denne dost nebavi.
Mate nekdo podobnou zkusenost? Nebo reseni? Zahledl jsem par odkazu na reklamace ktere byly uznany
ze stejneho duvodu, takze tento problem neni jen muj.
Napadlo mne, zda neni vada spise hardwarova, jelikoz se pohybuji hodne v prasnem prostredi a v letnich mesicich
(letos moc ne:o), zkousi telefon i obcasne prehrati..? Postaci vycisteni telefonu?
Nebo jestli lze zasahem naopak do softwaru jen upravit citlivost displeye?
Pomozte prosim, sice mam nakroceno ke koupi noveho pristroje ale cruise bych se jen nerad vzdaval.

Dekuji
rotten77
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv pro 04, 2008 14:41

Cruise rozkalibrace displeye

Příspěvek od rotten77 »

Zrychlení odezvy displeje (zvýšení senzitivity TouchFLO)
Na adrese HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\Touchpanel naleznete položku s názvem Pressure Threshold. Hodnotu můžete nastavit následující: 18866, 20866, 40866 až 50866 (lze i různá jiná čísla mezi touto řadou). Po provedení softwarového restartu se senzitivita znatelně zvýší.
http://smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-t ... y-registru
B8M
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon úno 11, 2008 15:21
Zařízení: HTC HD2

Cruise rozkalibrace displeye

Příspěvek od B8M »

Ok uvidime zda citlivost displeye neco vyresi.. Diky za radu. Dam tomu par dni provozu a hodim echo..
B8M
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon úno 11, 2008 15:21
Zařízení: HTC HD2

Cruise rozkalibrace displeye

Příspěvek od B8M »

Mno,
po nastaveni citlivosti v registrech se mi po 3 dnech displey vratil zase sam na hodnoty kolem 11K. Zkousel jsem ruzne addon aplikace ktere nastavuji permanentni hodnoty nekdy az kolem 80K ale i pres toto vse, se mi vzdy po dvou trech dnech hodnota opet snizi nejdrive na 18 a pak na 11K. Displey je samozrejme necitlivy a rozkalibrovany.
Displey opet staci 100x denne kalibrovat a je to v poradku, :o) takze je spise na primou kalibraci kladivem. Nevite nekdo co jeste vyzkouset a jak na to?

Diky
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

Cruise rozkalibrace displeye

Příspěvek od Bruca »

zkus naflešovat jinou rom-ku... mě něco podobného dělalo vario u jedné rom-ky v kombinaci buď s tomtomem nebo igo, teď si nejsem úplně jistý.... u té, kterou mám teď, je to ok
B8M
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon úno 11, 2008 15:21
Zařízení: HTC HD2

Cruise rozkalibrace displeye

Příspěvek od B8M »

mno je pravda, ze igo mam. diky za tip!!
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti