[NÁVOD] Zrušení ROOTnutí G1

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

[NÁVOD] Zrušení ROOTnutí G1

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Tento návod byl přeložen z fora XDA Developers

Důležité je vědět, že tento zásah do systemu Android provádíte na svoje vlastní nebezpečí a já ani server SmartMania.cz nejsme zodpovědní za jakoukoli škodu, kterou si na své G1 způsobíte aplikací tohoto návodu.

Pokud máte rootnutou G1, což vám přinese spoustu výhod (hlavně flash nových ROMek, plnohodnotné použítí Bluetooth a další) a chete telefon reklamovat (po ROOTnutí totiž přijdete o záruku), můžete zkusit tento návod. (já jsem ho nezkoušel, proto za jeho aplikaci nenesu žádnou odpovědnost)

Tento návod aplikujte jen se 100%tně nabitou baterií a raději si ho dvakrát přečtěte..

1) Stáhněte si originální SPL (nutná registrace na XDA Developers)
2) Přejmenujte na update.zip a nakopírujte na kartu ( /sdcard)
3) Stáhněte si DREAMING.nhb
4) Nakopírujte DREAMING.nhb na kartu ( /sdcard)
5) Přejděte do recovery menu (při vypnutém telefonu stiskněte HOME + tlačítko vypnutí/zapnutí telefonu /power button/)
6) Stiskněte v otevřeném stavu (po zobrazení trojuhelíku a telefonu s vyřičníkem) ALT+L a v textové nabídce ALT+S
7) Až se proces provede, telefon restartujte (HOME+ZPĚT)
8) Nastartujte do bootloaderu (při vypnutém telefonu podržte tlačítko kamery a tlačítko vypnutí/zapnutí telefonu)
9) Stiskněte tlačítko zapnutí/vypnutí telefonu a proces v žádném případě nepřerušte !!
10) Až se proces provede do konce, stiskněte trackball (ta kulička :) ) a telefon se restartuje
11) Nyní máte originální firmware a můžete jej updatovat v menu telefonu

Pokud máte kartu rozdělenou na FAT32 a EXT2, aby jste na ní mohli mít aplikace, tak jí nepoužívejte. Dle různých informací by jste měli použít jen kartu, která má jeden FAT32 oddíl. (Něco o diskových oddílech)
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti