Vzhled Kaisera/Tytnu II

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
koT3
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob črc 18, 2009 7:52
Zařízení: Bude HTC Kaiser (o:
Bydliště: Pravonín, Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od koT3 »

Uvažuji o koupi tohodle HTCčka a chtěla jsem se zeptat, která verze se Vám líbí nejvíc? ( jelikož jsem holka , tak mi na tomhle aspektu záleží asi tak z 50% :D a druhá polovina samozřejmě už PPC samo o sobě )

Mě se co se vzhledu týče líbí asi nejvíc ten tmavý přímo od HTC a nebo TILT.. U verze od T-mobilu se mi nelíbí ta "plochost" tlačítek a barva.

Ale zajímalo by mě, který z nich je nejmíň náchylný k poškrábání a na kterém, když už se nějaký ten škrábaneček objeví, je to nejmíň znatelné ?
ajtiii
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned kvě 31, 2009 17:55
Zařízení: Nokia

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od ajtiii »

Mám Kaisera, přímo Kaisera, ne Vario III od T-mobile a líbí se mi asi nejvíc. T-mobile je přesně, jak jsi psala, takový plochý...

Cihlu mam skoro 2 roky a mam na ní jen malej škrábaneček. Myslím si, že na tom jsou obě verze (T-mobile; klasika) úplně stejně, co se týče odolnosti. Záleží jen na tom, jak se k tomu člověk chová. Když to budu nosit furt jen v riflích a chovat se k tomu ne zrovna dobře, tak se to poškrábe hned.

První, co se při nošení v kapse, odře, jsou takové vystouplé drážky dělící kontextové klávesy a klávesy pro IE a Zprávy. Pak se odře stříbrný povrch kolem foťáku. A potom pomalu i "chromovaná" tlačítka vedle kontextových ;) - stačí se mrknout na bazarový fotky.... a hnedka je vidět, jak to kdo používal.

Jinak si myslím, že Kaiser vydrží hodně dlouho zachovaný (přeci jen na černém jsou škrábanečky vidět míň, než na stříbrném Tmobile), pokud se k tomu budeš chovat hezky.

Off: Za kolik budeš Kaisera pořizovat? ;)
koT3
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob črc 18, 2009 7:52
Zařízení: Bude HTC Kaiser (o:
Bydliště: Pravonín, Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od koT3 »

Jéé děkuju za odpověď :)
Taky jsem si právě myslela že na tom stříbrným to bude víc vidět..A ten černej je stejně hezčí :) Takže už mám dálo by se říct na 100% jasno .

asi za 4500 tady z bazaru, komplet balení :) Našla jsem na netu i levnější i dražší, u některých byla ta cena jen za telefon, někde s hafem příslušenství .. tak doufám, že nedělám chybu. Každopádně ty levnější jsou většinou už dost "jetý" a když ne, tak jsou hned pryč ... A já jsem tak nedočkavá, že už bych ho chtěla mít doma :)

vypadá takhle :
http://i29.tinypic.com/xckl68.jpg
Vladimir Konsek
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 18, 2009 18:29
Zařízení: HTC TyTN II Kaiser
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od Vladimir Konsek »

Ahoj,

Já si koupil Kaisera včera a nemůžu si ho vynachválit, mailíky, zprávy...krásně se mi na tom dělá :-) A dlouho se hledat nemusí aby byl v téměř dokonalém stavu s celou krabicí a příslušenstvím :-)
koT3
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob črc 18, 2009 7:52
Zařízení: Bude HTC Kaiser (o:
Bydliště: Pravonín, Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od koT3 »

Koukám že by jsme to tu měli přejmenovat na ..no nevím na co , ale o vzhledu se moc nebavíme :D

A ty máš taky toho original?Nebo toho T-mobile?A kolik si za něj dal ty, jestli to není tajný?(:
Vladimir Konsek
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 18, 2009 18:29
Zařízení: HTC TyTN II Kaiser
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od Vladimir Konsek »

Mám normálně originál Kaisera, v perfektním stavu, komplet balení...ještě nebyl ani s novou ROM :-) mno a cena 3799, pokud chceš kontakt na prodejce, myslím, že ještě nějaký má :-)
koT3
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob črc 18, 2009 7:52
Zařízení: Bude HTC Kaiser (o:
Bydliště: Pravonín, Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od koT3 »

já už jsem poslala peníze :( škoda že jsi nenapsal o 10 minut dřív..ted jsem to zaplatila :( ale kontakt mi můžes poslat do SZ i tak :) u náš propukla nějaka HTC manie :D
Vladimir Konsek
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 18, 2009 18:29
Zařízení: HTC TyTN II Kaiser
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od Vladimir Konsek »

mno o kolik dráž jsi koupila?...já jsem z Ostravy a kupoval sem to od jedné firmy v Praze 1
Uživatelský avatar
Lynx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: pon čer 02, 2008 13:52
Zařízení: Huawei P30 Pro 8/256GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od Lynx »

Kaisera mám přes rok, můžu vřele doporučit. I kdybych teď měl na TouchPro 2, hodně bych váhal... :grin:
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od Petr Němec »

Podle me ma Touch Pro II jen asi tri nevyhody a to absenci jakychkoliv kurzorovych klaves,diod a svetlo u fotaku.jinak je to takrka dokonale.Kaiser ma prakticky vsechno krome svetla k fotaku, ktery sem ozelel po prechodu z varia a mozna by mohl mit i FM Radio..jinak to ma snad vsechno co si muze clovek prat, mohl by mit i IR...

Minulej tyden v patek mi ale Kaiser spadl na zem, byla to docela supa a ani se nerozletel.Jen se poskodil displej,jenom sviti a zobrazuje zmatene pixely,jinak vse funkcni...cekam na prasule a budu kupovat novej displej.

Co se tyce oderku ta je opravdu velmi odolnej.jak predni tak zadni kryt.Spadlo mi to na beton displejem na zem, nic neprasklo ay po promackani na nem neni skoro nic poznat.jen ze predu par skrabanecku na kamerce a v okoli displeje a nepratrne cerny okraje v rovine displeje.

Vcera sem to rozebiral a muzu potvrdit ze je to velmi dukladne a velmi pevne zarizeni.

Zajimavy je ze odesel displej, ale dotykovka je naprosto v pohode a rozeznava i pohybova gesta...naproste presne a bezchybne.Je to opravdu spickove provedene zarizene.

Prvni co budu v blizke dobe kupovat je Displej,1600mAh baterie a hlavne HLINIKOVY KRYT co maji treba u sunnysoftu.Kdybych ho mel, nic by se mu vubec nestalo, takze doporucuju.
xetron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: čtv úno 15, 2007 16:54
Zařízení: Htc Kaiser + Nokia N95
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od xetron »

Docela bych se přiživil taky na tomto tématu. Jsem taky majitel Kaiseru...Konkretně Vario III od T-mobilu...Telefon je dost dodřený, ale kupoval jsem ho od kamaráda za přijatelnou cenu a tak jsem veděl co se dělo atd...Ovšem uvažuju že bych možna nasadil nový kryt a proto se chci zeptat. Je možno, na Mda Vario III, Narvat kryt originalniho Htc kaiseru? Nejsou někde nějake rozdily? Nema někdo zkušenosti? Sedne to? Nejspiš s tím ještě 2 měsice počkam až uplně vyprši zaruka protože by mi to taky nemuseli vzít kdyby něco. Ale pokud by to šlo a někdo by věděl kde se da original kryt zakoupit budu vděčný za jakýkoliv link. Klidně i SZ. Díky Mike ;)
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od Petr Němec »

komplet kryt maji na mnshopu...nedival jsem se jestli je nekde levnejsi nebo ne...kupoval jsem tam displej a je to v pohode obchod, komunikuji celkem rychle a jsem spokojeny...

do vyhledavani napis kaiser a vyhodi ti to vsechno...

www.mnshop.cz
xetron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: čtv úno 15, 2007 16:54
Zařízení: Htc Kaiser + Nokia N95
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od xetron »

Diky za link. Jenom nevim zda-li k přednimu a zadnimu krytu dávají i přední tlačítka nebo ne. Protože nepotřebuju celý komplet vlastně, ale tlačítka jo takže by mi stačila i ta sada předni+zadní pokud tam jsou tlačitka no. Psal jsem jim tam dotaz tak uvidime. Každopadně díky ;)
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od Petr Němec »

Takze sou tam i smerova tlacitka zvlast a ne za prilis lidovou cenu, jinak tam sou kryty zvlast i komplet s tlacitkama, zvlast jednotlivy kryty i bazar ale z tilta od AT se zaslepenou predni kamerkou a origo predni a zadni kryt cca o 200,- levnejsi nez kdybys koupil predni a zadni zvlast...
Uživatelský avatar
Tubuss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát srp 15, 2008 10:00
Zařízení: LG OO, HTC Kaiser
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od Tubuss »

já kaiser koupil nedávno (t-mobile vario) a jsem spokojenej, povrch připomíná kov a to se mi líbí, jen by mě zajímalo od znalců, jak těžké je v případě potřeby vyměnit klávesku ?
jaryn
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 05, 2009 14:29
Zařízení: samsung sgh z 400

Vzhled Kaisera/Tytnu II

Příspěvek od jaryn »

Vladimir Konsek píše:mno o kolik dráž jsi koupila?...já jsem z Ostravy a kupoval sem to od jedné firmy v Praze 1

Ahoj,psal jsi tu že máš možnost sehnat HTC-Tytn 2 levněji,můžeš mi tu poslat odkaz na prodejce,nějaký právě sháním,nemusí být nový,dikec.
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů