Velký problém s displejem!!!

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Velký problém s displejem!!!

Příspěvek od Petr Němec »

Zdravim,dnes dopoledne se mi podarilo neco, co uz dlouho ne.ukoncim hovor a jak sem daval tytana se vsi opatrnosti do pouzdra ktery sem drzel v ruce a tytanek mi vyletel z ruky a premo na zem a displejem dolu.trochu se poskrabal, resetnul se,ty sramy sou v pohode a pri trose cisteni snad nepujde nic poznat, ale nastal jinej problem...jak se resetoval a znova nabehl tak se displej nerozsvitil tak jak ma...podsviceni jede ale nezobrazuje...jako by nebyl dobrej kontakt..

co si o tom myslite?mrknete na fotku:

http://img198.imageshack.us/img198/9087/obraz000c.jpg

diky za kazdou radu...
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Velký problém s displejem!!!

Příspěvek od Petr Němec »

zkousel sem to pod displejem prohmatat a uvolnilnil se asi ten kablik co spojuje displej s okolým,protoze kdyz sem na to trosku pritlacil, displej se zacal vybarvovat a ukazovat skoro to co mel...myslim ze je to jen vykolejeny tak to rozdelam a zkusim to sestavit...snad to pujde...jeste nikdy mi nebylo tak hrozne jako mi je prave ted...pomoci se clovek nikde nedovola...
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Velký problém s displejem!!!

Příspěvek od pk »

Rozober a ak to je len ten kablik je v pohode. Ak nie objednaj si z ebay nahradny displej (mna stal na HTC Touch 30 dolarov) a vymenil som ho bez problemov sam. A to som dost lama na taketo roboty.
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Velký problém s displejem!!!

Příspěvek od Petr Němec »

nevypada...jj byla to docela slupka...doufam ze je jen neco uvolnenyho...nadeje umira posledni...jsem uz ale smirenej s tim ze budu muset koupit novej displej,ne li novej pristroj...jaky bych si zabil svoje dite...celej den mam z toho zaludek na vode...je to hnusnej pocit...

myslel sem ze vsechno rozmlatim...podarilo se mi sehnat tak peknej kousek bez skrabancu,skoro jako novej a tohle se mi stane...bylo to strasny a nikomu bych to nepral...

presne tak,vypada to ze to pujde krasne vymenit...nevim jestli bych to kupoval na eBay..i kdyz to asi nebude spatny...bylo by to o polovicku levnejsi...u nas se displeje pohybujou okolo litru coz neni vubec spatny...kdyz si vzpomenu co stal displej treba na SE P800,P900 tenkrat...to bylo strasny...ted za litr novej bez problemu...

uvidime...rozkucnu to s kamosem co se v tom trosku vyzna abude...akorat me stve, ze se trosicku asi o pul milimetru odchlipl kryt s pogumovanou stranou smerem ven,cast sla zamacknout ale zbytek nechce,ale vubec neni poznat ze se svezl po betonove dlazbe...kdyby takhle spadlo vario tak by se rozletelo a bylo by cely odreny...

je to strasny...skoro sem to orval...:-D
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Velký problém s displejem!!!

Příspěvek od pk »

Neber si to tak k srdcu (zaludku). Su aj horsie veci na svete. Ak to pojde opravit a za minimalne naklady neni to nic tragicke.
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Velký problém s displejem!!!

Příspěvek od Petr Němec »

hm jenze kdyz takovou dobu cekas na zarizeni ktery je skoro dokonaly a pak ho dostanes a je jeste lepsi nez sis myslel a po necelych dvou mesicich ho prizabijes...lame to srdce...

zkousel jsem pomoci aplikace mymobiler vyzkouset funkce a zda se ze vsechno jede...akorat nevim jestli jede malej repracek a microfon...to jeste musim vyzkouset...
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

Velký problém s displejem!!!

Příspěvek od lukas.manak »

to bude K.O. jen displej mikrák a repro bude v poho.to není tak nachylný na náraz.Jinak to se mi stalo taky s Kaiserem ... měl jsem odřenej ten lesklej pasek kolem telefonu to mě děsně rozčilovalo... takže tě úplně chápu :tlem: :tlem: :tlem:
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Velký problém s displejem!!!

Příspěvek od Petr Němec »

Zkousel sem to rozebrat za pomoci servisniho manualu a slo to skoro jako po masle.Je to hrozne pevne zarizeni, opravdu dukladne provedene.neobjevil jsem tedy nic uvolneneho nebo neco co by nedolehalo...takze displej je K.O.

S tim displejem bych potreboval poradit, jestli si mam priplatit a koupit ho u nas nebo jestli koupit nejaky levny treba na eBay, jestli s tim ma nekdo zkusenosti.

Diky za typy
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Velký problém s displejem!!!

Příspěvek od htcjirka »

Ja bych dal na jistotu a nakoupil zde

http://www.mnshop.cz/zbozi-1660-lcd_dis ... iser__.htm
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Velký problém s displejem!!!

Příspěvek od Petr Němec »

Akorat me tam trochu znepokojuje zaruka 6 mesicu a ta poznamka o bazaru...
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Velký problém s displejem!!!

Příspěvek od Tomáš Kubec »

bazarové je to označené jen z jednoho důvodu. důvod je ten, že zákon dovoluje prodávat zboží se 6 měsíční zárukou jen zboží označené jako bazarové. displeje jsou nové a nepoužité, jen výrobce poskytuje 6 měsíční záruku. pokud by záruka měla být 2 roky (v čemž je ČR skoro unikát), tak by cena musela být vyšší. jinej fígl v tom nehledej
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Velký problém s displejem!!!

Příspěvek od Petr Němec »

ok, diky
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů