Miriho ROMky

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
orkim
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned čer 14, 2009 21:37
Zařízení: HTC HD

Miriho ROMky

Příspěvek od orkim »

díky za odpoveď...................., ešte poprosím, chlapi čo máte skúsenosti, pôjde 6.5 od miriho na SPL 1.56 alebo nie..... lebo niekto hovorí že ano a niekto zasa nie.....
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Miriho ROMky

Příspěvek od Kulík »

Půjde :-)
avatar
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon čer 15, 2009 19:22
Zařízení: HTC touch HD
Bydliště: Cambridge UK/ Vysocina CR

Miriho ROMky

Příspěvek od avatar »

takze mam novou romku 18 ale nelibi se mi totalne jak je to delane .

takove neprehledne jak udelalt starej vzheld jak sem mel v originalu ten byl hezci (da se to prepnout nebo musim zase preflesovat na neco jineho )))))

asi si moc vymejslim
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

pokud ti nevyhovuje vzhled wm6.5, budes muset prejit zpet na wm6.1 - pokud ti nevyhovuje tf3d, prejdi na starsi (nejlepe prefleshnuti) nebo ho zrus uplne
avatar
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon čer 15, 2009 19:22
Zařízení: HTC touch HD
Bydliště: Cambridge UK/ Vysocina CR

Miriho ROMky

Příspěvek od avatar »

jj od ted nez neco preflesnu tak se koukam jak to vypada))))) vzhled se mi tento nelibi hot sem celou dobu melWM 3 WM5 WM6.1 sem holt stara garda))) tezko si zvykam na nove veci)))
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

tak je to o zvyku, samozrejme - ja se tez snazil zvyknout na wm6.5 jako celek, zvykl jsem si na system, ale Titanium plugin z today obrazovky jsem radeji dal pryc
cZip
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 14, 2009 12:15
Zařízení: HTC Touch HD

Miriho ROMky

Příspěvek od cZip »

spermosh píše:tak je to o zvyku, samozrejme - ja se tez snazil zvyknout na wm6.5 jako celek, zvykl jsem si na system, ale Titanium plugin z today obrazovky jsem radeji dal pryc
Je to jak rikas o zvyku, nejdriv jsem nadaval jak špaček kdyz jsem videl Titanium, ale ted cca po 14 dnech je to v pohode :)
Par pluginu, par rucnich zasahu do konf. XML souboru a je to super :)

Mam tam vsechno co obsahovalo TF3D ( tedy to co pro me bylo dulezite ), udelal jsem si UC script takze po flashi to mam nastaveno jak chci, takze konecne spokojenost
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

Miriho ROMky

Příspěvek od Mong3R »

Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Miriho ROMky

Příspěvek od Kulík »

Jj, na Titanium jsem si dost rychle zvykl, Miriho ROMky jsou rychlé a stabilní, ale ač ne moc rád, se vracím k Duttymu. Mám Miriho V18 od jejího uvolnění a dnes mi došla trpělivost s nahodilými "drobnostmi" - občas nebudí budík, občas nezvoní telefon, občas se sama změní melodie telefonu, pokud odemknu zámek za ztlumeného podsvícení, už se intenzita podsvícení nezvýší, občas indikátor nabití baterie hlásí prázdnou baterii, přestože je stopro nabitá, no a vrchol nastal když jsem chtěl přehrát film - bída a utrpení, rozpadlý obraz, občas pouze zvuk, ukončit lze pouze vyjmutím baterie. Takže sbohem Miri, zpět k Duttymu, nyní už 3.9 Turbo.
Isgi
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 20, 2009 21:16
Zařízení: HTC HD - ROM : Miri WM 6.5 V19
Kontaktovat uživatele:

Miriho ROMky

Příspěvek od Isgi »

Changelog V 18.1

--------------------------------------------------------------------------------

All Versions

- Native WM 6.5 Kernel (Thanks to Da_G)
- Upgraded BaseRom to 1.59.709.0 (on boot it will look 1.56 due to the new kernel)
- Reverted to NetCF 3.5 due to directx missing from NetCF 3.7
Uživatelský avatar
patak10
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 10, 2009 21:09
Zařízení: HTC Touch HD

Miriho ROMky

Příspěvek od patak10 »

Suhlasim s Kulikem, ale ještě to s Mirim nějakou chvíli ještě vydržím :) Zpátky se mi nechce. Mám 17ku a snad se to zlepší.
orkim
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned čer 14, 2009 21:37
Zařízení: HTC HD

Miriho ROMky

Příspěvek od orkim »

no, a teraz si človeče vyber, vždy keď už sa chystám flashovať tak niekto niečo povie :grin: o tom, aké je to chybové..... kuva
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

z toho si nikdo nic nedelejte, lepsi je leckdy zkusit ROM na vlastni kuzi - nekomu muze vyhovovat a nekomu zase ne - me treba v18 vyhovuje a rozhodne nemenim, zatim jsem lepsi wm6.5 romku nepotkal
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 17, 2008 10:34

Miriho ROMky

Příspěvek od mick04 »

Tak po týdnu zkoušení Miri v18 pár postřehů (dří jsme používal Dutty R1, tak spíš srovnání):
- nefunguje korektně G-Alarm, pokud se nechá "prozvonit" do konce, přístroj se zasekne, pomůže jen SW reset
- při přehrávání videa znatelně obtížné ovládání přístroje (strašné zpomalení)
- určitě pomalejší reakce na ovládání u TomToma
- zabarvení ikon
- řekl bych, že GPS reaguje pomaleji při vyhledávání družic
- v základní ROM neí editor registru
+ bezproblémové počeštění TF3D
+ v základní menu TF3D s rychlostí naprostá spokojenost
Celkově, Dutty R1 se mi nezasekla ani jednou, nemá ale dokonalé počeštění TF3D, což zase neníaž tak velký průšvih. Upřednostňuju ale bezproblémový chod a tady jsem u Miriho trochu zklamán.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Miriho ROMky

Příspěvek od Milan Pištělka »

to mick04.
já používám Miri od začátku a nemůžu si stěžovat.
Preferuji rychlost a ta je u Miriho ROM bezkonkurenční.
Na XDA se také objevují nářky na fungování TomToma, ale mě funguje naprosto bez potíží, o nějakém zpomalení nemůže být řeč. GPS se mi fixuje do 10 (slovy deseti!) vteřin.
- co myslíte tím zabarvením ikon?
- to že není v základu editor registru nevidím jako mínus, po flashnutí dělám restore a mám ihned k dispozici TotalCommander, který editovat registry umí.
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 17, 2008 10:34

Miriho ROMky

Příspěvek od mick04 »

Nikomu neupírám jeho názor, ale u R1 se mi nestalo, že bych musel resetovat přístroj!!! A "bezkonkurenční rychlost" se mi zdá hooodně nadnesené, zvlášť u videa a TomToma. A u ovládání je to skutečně nepostřehnutelné. Ikony- nahrál jsem si barevné znázorněné ikony v horní liště, pohybuje se mi tam nějaká barevná čára, což u R1 nebylo. Důvod neznám. Ale zrovna tohle bych "přežil"...
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

souhlas s Milanem,
-rychlost je nadprumerna (ale Dutty R1 jsem nemel, tak nevim, nemam rad ty jeho testovaci ROM, ale oproti vetsine wm6.1 urcite)
-nalezeni GPS druzic trva chvilku (zkousel jsem Google Maps nebo Garmin, TomTom nepouzivam, do auta mam normalni navigaci)
-video neprehravam, ale ted jsem dal zkusebne nejake to youtube video a prehravani je naprosto plynule
-nahore mam tsowentaskbar a zobrazeni je naprosto v poradku
-editor registru v zakladu? tohle bych povazoval vazne za detail, zadna ROM neni kompletni a u kazde jsem po flashi musel neco doinstalovat, at uz je to editor registru anebo neco jineho
-G-Alarm, smysl teto aplikace jsem moc nikdy nepochopil, radeji se rano budim normalnim budikem

ale samozrejme, od toho mame takovy vyber, aby si kazdy vybral, co mu je "po chuti"
Isgi
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 20, 2009 21:16
Zařízení: HTC HD - ROM : Miri WM 6.5 V19
Kontaktovat uživatele:

Miriho ROMky

Příspěvek od Isgi »

Ma uz nekdo nahozenou V19 ?
Zkusenosti?
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

myslim, ze to zase neni tak zhave

Kód: Vybrat vše

Changelog for V 19.0 is very simple, just updated WM build to 21815.

What I've noted so far is that MS has started to make visual modification to some parts of the system in terms of finger friendly things. Maybe this is the start of some new visual enhacements, but we have to wait what will come in newer builds
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 17, 2008 10:34

Miriho ROMky

Příspěvek od mick04 »

to Spermosh: rychlost - porovnávám Miri s R1 (6.5), ne s 6.1 verzi a rychlost u Dutty R1 je fakt dost dobrá. O youtube tu nikdo nic nezpochybňoval, šlo mi o klasický video mp4 a nepsal jsem o přehrávání, ale o ovládání při běžícím videu. G-alarm jsem si prostě oblíbil z x-důvodů, které tu stejně není nutný psát, když to nepoužíváš (a stejně pořádně u Mirtiho nefachčí). Abych to shrnul, opravdu nechci s nikým o ničem vést nějaký přesvědčovací dohady, napsal jsem svý zkušenosti v porovnání s Duttym, nic víc, preferuju zkrátka využívání HTC pro práci a volání a ne zkoumání, jestli mám nebo nemám resetovat, nebo jestli něco funguje tak, jak má nebo ne.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů