HTC Touch Diamond 2 pouzdro

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
tmaven
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř čer 10, 2009 11:38
Zařízení: htc touch diamond 2

HTC Touch Diamond 2 pouzdro

Příspěvek od tmaven »

http://stores.shop.ebay.com/WiWayCN_Tou ... ec0Q2em322

co toto lidi? :) nevim jak vy ale ja si objednavam B2 verzi :)
kdyz uz tak drahej mobil tak proc mu neudelat dobre bydleni :P
BlackOne
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob kvě 30, 2009 22:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

HTC Touch Diamond 2 pouzdro

Příspěvek od BlackOne »

Asi si objednam Leather Case, nema s nim nekdo zkusenosti?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Touch Diamond 2 pouzdro

Příspěvek od barberry.pha »

no nepatrim mezi ty kdo by nesil mobil za pasem takze nemam zkusenosti s pouzdry na pasek, ja nosim mobil v kapse takze potrebuji aby byl skladny a aby mobil docela ochranil :))) takze jsem volil ten neopren ktery mi max vyhovuje ...
petrg
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 11, 2009 6:10
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

HTC Touch Diamond 2 pouzdro

Příspěvek od petrg »

barberry.pha píše:no ja si dneska koupil tady to :
http://coolbox.4shop.cz/detail/pouzdra- ... ap-70x120/
je s neoprenu .. odolne proti narazum .. td2 v nem drzi pekne a je cely schovany ..
max spokojenost .. kamarad ho ma na td a uz mu nekolikrat spadl a bez uhony ..
a za ty penize ... jinak pro prahu .. maji ho v mobilpohotovosti ve spaleny ...
toto vypada celkem dobre, schanim neco na kolo ... drzi tam opravdu pevne, aby nedochazelo k samovolnemu vysouvani? 7cm na sirku se mi zda dost, ale to je asi vnejsi rozmer a jelikoz je pouzdro placate ... Jeste jsem uvazoval o tomhle
http://www.alza.cz/kozene-pouzdro-bugatti-d106428.htm ale pokud to clovek nemuze vyzkouset ...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Touch Diamond 2 pouzdro

Příspěvek od barberry.pha »

jj v tom pouzdru 7x12 fakt drzi uplne na knap ale tim ze je to ten neopren tak se i presto da pohodlne vytahovat ven,je v nem schovany skoro cm takze jsou pekne schovany i rohy mobilu .. je asi cca 2-3mm tlusty takze poskutuje dostatecnou ochranu a da se nosit i bez problemu v kapse .. vim ze kamaradovi nekolikrat spadl v tom obalu a bez problemu .. pokud nekdo potrebuje obal takhle ven tak muzu jenom doporucit .. pokud si s prahy tak je prodvaji ve spaleny v mobilpohotovosti tak se muzes zajit podivat osobne a zkusit si ho ..
Uživatelský avatar
vacan
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob led 31, 2009 17:56
Zařízení: HTC Desire

HTC Touch Diamond 2 pouzdro

Příspěvek od vacan »

No ty pytlíkový pouzdra maj jednu velkou nevýhodu. A to ten proces vytahování z pytlíku. Vždycky při tom hrozí, že telefon vyklouzne, upadne. A navrh je to opruz. Vydržel jsem to pár dní a po prvnim pádu zjistli, že je lepší nosit telefon prostě v kapse. Ale samozřejmě to není ideální řešení. To pro mně přišlo až z pouzdrem - Krusell pouzdro Orbit flex - HTC Touch Diamond 2. Maximální spokojenost a vyřešené i vození v autě - nechci další držák, už mám na navigaci a k tomuhle člověk dokoupí malý lepící držáček a je. To že je vrchní část odepínácí je super řešení přávě třeba do auta, nebo když leží diamod na stole....
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: čtv led 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Touch Diamond 2 pouzdro

Příspěvek od rampage »

Pár dotazů na Orbit Flex: Jak je vyřešeno uchycení té vrchní části dole ? Musí se to vysunout do boku nebo jen po otevření do určitého úhlu to vypadne samo a nehrozí že se to rychle opotřebuje. Díky :-)
Uživatelský avatar
vacan
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob led 31, 2009 17:56
Zařízení: HTC Desire

HTC Touch Diamond 2 pouzdro

Příspěvek od vacan »

Vysouvá se to do strany. Vzhledem k tomu že je na Krusell doživotní záruka, tak bych se opotřebování neobával. Jinak s pouzdrem maximální spokojenost :-)
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: čtv led 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Touch Diamond 2 pouzdro

Příspěvek od rampage »

Díky za odpověď uvažuju o koupi a z fotek pouzdra to není moc poznat. O doživotní záruce vím, ale nevěřím že mi tenhle mobil vydrží tak dlouho :-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů