Ovládání hlasitosti

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
betelgeus
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob úno 07, 2009 20:56
Zařízení: Samsung Galaxy S4

Ovládání hlasitosti

Příspěvek od betelgeus »

Zdravím. Mám problém s tlačítkem na ovládání hlasitosti. Vždy když nějak uchopím HDčko tak omylem stisknu tlačítko hlasitosti a vypnu si zvuk, tak když mi někdo volá tak mám vypnuté zvonění.
Nevíte prosím někdo jak vypnout toto tlačítko a hlasitost ovládat pouze v nastavení? Díky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Ovládání hlasitosti

Příspěvek od Jiří Hrma »

Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Ovládání hlasitosti

Příspěvek od Kwazzy »

Zjistil jsem, ze cosi lita uvnitr krytu ... ulomil se mi kousicek z jedneho vnitrniho tlacitka pod hlasitosti. Vse funguje daj, jen to neni tak citlive jako pred tim. Na jednou stranu to je reseni jak snizit citlivost ovladani hlasitosti :lol: , na strane druhe me to "trochu"stve ale reklamovat to zatim nebudu. Do doby pokym to bude fungovat a neprekroci to 1,75 roku.
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 17, 2008 10:34

Ovládání hlasitosti

Příspěvek od mick04 »

No s těmi tlačítky na ovládání hlasitosti to nebude zase tak velký zázrak. Zjistil jsem, že mi obě sice fungují, ale pouze spodní při stlačení cvakne, horní ne... Mechanický HW asi nebude nejsilnější stránka HD..
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Ovládání hlasitosti

Příspěvek od Kwazzy »

Tak jsem to nakonec reklamoval. Ze zacatku to chteli na me nasit,ale po zamotani pani, ktera se mnou komunikovala emailem, do svych vlastnich slov, jsem to uhral na klasickou reklamaci zdarma. Za plastove "navleky" kontaktu ovladani hlasitosti po me chteli 1300!!! "Trochu"premrstene no. Zase na druhou stranu mobil i zlehka ocistili a vse opet slape jak ma. :wink:
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů