Ahoj.
Chcel by som popresuvat niektore systemove adresare (temp, cache a pod.), datove uloziska pre dukumenty, hudbu, maily (prilohy uz su presmerovane) a ine na pamatovu kartu, no pri mnohych netusim ako.
Vie mi niekto helfnut?
Dik.
Presun roznych systemovych adresarov na SD kartu, ako na to?
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
Presun roznych systemovych adresarov na SD kartu, ako na to?
Zkus TotalCmd
Co ti máme asi poradit, dokumenty (vše v My Documents) přesunout můžeš bez problému, temp je různý, ale např. z opery jde přesunout - nastavení v opeře je na adrese opera:config
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
