Otázky ohledně Touch HD

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
User avatar
webspider
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Mon Mar 30, 2009 12:17
Zařízení: HTC Touch HD, Nokia N95, Iphone 3GS 16GB
Location: Praha 4, Kamýk

Otázky ohledně Touch HD

Post by webspider »

Zdravím, plánuji pořízení Touch HD, ale zajímá mě pár otázek.

GPS je použita stejná jako u HTC Touch Diamond2 ?
Bude u Touch HD také podpora WIN 6,5? Nebo to zatím není jisté?
GPS funguje opravdu tak rychle jak se všude píše? Tj zaměření do 1 minuty?
Zatím jsem majitelem nokie se symbianem konkrétně model N95, a dost mě tam trápí GPS, která polohu zaměřuje až třeba i po 10ti minutách (v otevřené přírodě) A je dosti nepřesná. Odchylky 100 - 300 metrů.
Děkuji všem za odpovědi.
User avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Tue May 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Location: Highlands

Otázky ohledně Touch HD

Post by Kulík »

D2 i HD jsou postaveny na stejném čipsetu, takže i GPS je stejná. GPS je skutečně tak rychlá jak se píše :) a přesnost je výborná.
Co se týče podpory WM 6.5 pro HD ze strany HTC, tak to je ve hvězdách, nicméně to jistí kluci na XDA, už teď existuje několik výborně fungujících ROMek pro HD postavených na posledních buildech WM 6.5 8-) .
User avatar
webspider
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Mon Mar 30, 2009 12:17
Zařízení: HTC Touch HD, Nokia N95, Iphone 3GS 16GB
Location: Praha 4, Kamýk

Otázky ohledně Touch HD

Post by webspider »

Děkuji, jde mi jen o to abych si nekoupil Touch HD a pak jsem nezjistil, že v něm budu mít zastaralý SW, jelikož upgrade nebude možný :-) Také jsem chtěl vědět tu GPS navigaci, nechtělo se mi tomu moc věřit, protože s mobilem co mám je to opravdu dřina... :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Otázky ohledně Touch HD

Post by htcjirka »

Porovnavat GPS v nokii N95 a v HTC ani nejde.Je to obrovksy rozdil,tou bych se vubec netrapil.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest