HTC Touch HD - prekryti displaye

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Wolfenzi »

Tak jsem to zkusil a v lepících schopnostech fólie fakt neni nejmenší problém po drhnutí purem. Nalepit to přesně bych taky zvládl... Ale ta fólie je mokrá... když s ní zatřesu tak ty kapky nepustěj, jen se jich udělalo 20x tolik malejch. Při nalepení téměř bez nečistot ale jsou tam ty velký bubliny... a těch už se zbavim leda tak že nadzvednu fólii a vyženu je. No jenže při tom se mi tam zas chytil prach. Teďka když se podívám pod lampou tak vydim takový blištiví čárky... mokrej prach zdá se... No nic, umyl jsem hadřík na optiku a za chvíli zkusim znova.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od ziminix »

No, dost lidí lepí fólie na mokro, myslím, že telefon by to měl přežít ok.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od tslany »

zkus tu fólii dát pod hodně větší proud vody a potom ju nechat 10 minut schnout někde kam se na ni nebude moct dát prášit, aspoň tak já sem lepil fólii na Uniho po 9. a naposledy :-) ty bublinky by potom měli jít vyhladit např. kreditkou úplně v pohodě. (teda alespoň to tak je u BoxWave Anti-Glare)
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Wolfenzi »

10 minut oschnout někde kde se na ni nebude tolik prášit ? Vždyť je ta fólie chlupatá za pár desítek sekund v normálnim prostředí.. to bych ji musel dát někam kde je 50x míň prachu... leda strčit do nějaký krabice a nechat ji vysrážet na stěny...
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Mezek »

Někde zde na foru je popsáno, nalepovat po koupely . Mohu potvrdit, sprchový kout + čtyřčlená rodina + panák na kuráž = výborný výsledek. Jenom to nepřehnat s těma panákama na kuráž. :P
Opravdu to funguje , mohu doporučit.
PS: samozřejmě se telefon nesmí při stupu do koupelny začít rosit..........v tom případě raději smítka pod folií.
Ne vážně v koupelně po sprchování, kdy se vlchkostí vzduchu drobný prach pohltí je opravdu relativně bezprašno. A je šance uspět o hodně větší, než v obýváku, kde je koberec, běhají děti, pes a přes snahu manželky vše pečlivě uklízet, se vždy nějáké smítko najde.
Swifty
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát říj 05, 2007 17:46

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Swifty »

No, tak jsem si dneska donesl svoje nové HD, dal jsem si dlouhou sprchu a jal jsem se pak nalepovat folii. Bohužel zatím jen tu přibalenou, v obchodě mi dali omylem Brando na Touch Pro. Koupelna + vlhký vzduch fungují na prach opravdu perfektně, ale samozřejmě mě postihl ten druhý problém - neschopnost vycentrovat folii na displeji, čili mám na jedné straně dlouhou bublinu. Protože to zítra budu měnit za to Brando, tak se mi s tím nechtělo hrát a po dvou pokusech jsem to vzdal.
Ale chtěl bych se zeptat, jestli je nějakej trik na to vycentrování? Přikládal jsem to seshora dolů, a pokoušel jsem se orientovat podle těch dírek na reprák a kameru, ale očividně to moc nepomáhá. Na šířku se mi to moc přikládat nechce, to bych zase neměl podle čeho určit výšku toho přiložení...
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od dvzd »

Když tu fólii namočíš a přiložíš na displej jen lehce, tak s ní pak jde trochu hýbat. Vycentruješ to a zároveň nějakou stěrkou vytlačíš vodu a hlavně vzduchové bubliny ke krajům, pak nechat několik hodin schnout, voda se sama vypaří a až pak zapnout. Akorát doporučuji použít destilku, protože vodní kámen je prevít.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od hafush »

Já jsem přikládal zboku a je pravda,že jsem také jel trochu šikmo a nevyšly mi dírky na repro a kameru.
Mám originál,ale Brando je prý o chloupek menší,takže když o chloupek ujedeš,tak není takový problém.
Slyšel jsem,že fólie PRÝ v Sunnysoftu lepí za +50,-
Hans 20
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř kvě 20, 2009 14:12
Zařízení: Toshiba TG01, i-mate Ultimate 9502, HTC X7500

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Hans 20 »

Brando považuju za vyhozený peníze. Nikdy se mi jí nepodařilo nalepit bez bublin nebo prachu. Perfektní je Boxwave nebo Covertec. S těma to jde samo. Vyzkoušeno na Universalovi a Asus 730.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od hafush »

Ty jsem ale osobně nikde v ČR prodávat neviděl.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od htcjirka »

Hans 20 píše:Brando považuju za vyhozený peníze. Nikdy se mi jí nepodařilo nalepit bez bublin nebo prachu. Perfektní je Boxwave nebo Covertec. S těma to jde samo. Vyzkoušeno na Universalovi a Asus 730.
Urcite to nejsou vyhozene penize.Je to v rukou,Brando pouzivam leta a nalepim ji hned napoprve,zadna bublinka ani sebemensi smitko pod folii.
Zatracovat folii jen kvuli tomu,ze ji neumis "polozit" je zavadejici.
Swifty
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát říj 05, 2007 17:46

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Swifty »

Souhlasim, ted uz mam Brando krasne nalepeny :) Mel jsem celkem stesti, potreboval jsem jen dva pokusy, seshora dolu (a klasicky na sucho). Sice je ta folie lehce posunuta doprava, ale vpodstate to neni poznat, hlavne ze neni sikmo. Je pravda ze je i dole o trosicku kratsi, ale nemyslim si ze by to melo vadit. Bordel se k hranam folie stejne dostane i jinde nez jen tam, takze je to podle me jedno...
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od jacek »

Ovšem tato http://pda.pl/news/kobiety_pokochaja_ta_folie_ochronna/ folie nemá chybu, protože http://www.youtube.com/watch?v=H9SWdSC3 ... re=related :tlem:

srry za lehoučké OT při pátku
Hans 20
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř kvě 20, 2009 14:12
Zařízení: Toshiba TG01, i-mate Ultimate 9502, HTC X7500

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Hans 20 »

htcjirka píše:Urcite to nejsou vyhozene penize.Je to v rukou,Brando pouzivam leta a nalepim ji hned napoprve,zadna bublinka ani sebemensi smitko pod folii.
Zatracovat folii jen kvuli tomu,ze ji neumis "polozit" je zavadejici.
Dovolil bych si nesouhlasit, jak píšu, Covertec a Boxwave je OK, takže to asi rukama nebude. A to jsem je lepil na větší "placku". Snad jestli Brando nevyžaduje nějakou speciální zručnost :-D Přemýšlím o objednávce Boxwave, při koupi tří je slušná sleva. Kdo se chce přidat, tak dejte vědět. Osobní předání, Praha. Objdnával bych Crystal Clear Touch. Cena by byla cca 200 kč kus. Platba při předání.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od htcjirka »

Jelikoz jsem Brando folii nalepil uz minimalne kolem 30ks(pocitano vcetne znamymych) a ani jednou nebyl problem,tak to asi v rukou bude :roll: Navic nejvetsi Brando, ktere jsem pokladal byl HTC Shift a ze tam je to obrovsky kus folie a tam tez bez prachu i bublinek.
Uživatelský avatar
webspider
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 30, 2009 12:17
Zařízení: HTC Touch HD, Nokia N95, Iphone 3GS 16GB
Bydliště: Praha 4, Kamýk

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od webspider »

jacek píše:Ovšem tato http://pda.pl/news/kobiety_pokochaja_ta_folie_ochronna/ folie nemá chybu, protože http://www.youtube.com/watch?v=H9SWdSC3 ... re=related :tlem:

srry za lehoučké OT při pátku
Tak jako módní doplněk pro holky :-)
Hans 20
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř kvě 20, 2009 14:12
Zařízení: Toshiba TG01, i-mate Ultimate 9502, HTC X7500

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Hans 20 »

htcjirka píše:Jelikoz jsem Brando folii nalepil uz minimalne kolem 30ks(pocitano vcetne znamymych) a ani jednou nebyl problem,tak to asi v rukou bude :roll: Navic nejvetsi Brando, ktere jsem pokladal byl HTC Shift a ze tam je to obrovsky kus folie a tam tez bez prachu i bublinek.
Ok, hádat se o to nebudu :tlem: Nechme si každý svůj názor :tlem: Já si Brando nekoupím, byť je k němu cesta nepoměrně jednodušší a možná i levnější. Chvalme si každý to svoje a já si nechám vyšetřit ruce :tlem: :tlem: Možná by to před vynášením soudů o kvalitě a rukách, chtělo taky něco jinýho vyzkoušet. Já tu zkušenost mám. Vy též ? :wink:
p3cek
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon čer 29, 2009 10:17
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od p3cek »

nevite jestli neexistuje něco na zakrytí drobných škrábancu před nalepením folie? ... třeba něco na bazi gelu?
Uživatelský avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: úte čer 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od PITT »

Máte někdo zkušenost s invisibleSHIELD ? Dávají na ní doživotní záruku a to video(http://www.youtube.com/watch?v=SdskKta8w6k" onclick="window.open(this.href);return false;) je taky zajímavý docela mě láká.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od hafush »

Myslím si ,že to skončí tak,že telefon hodíš o zeď.
Podle mě je to nemožné nalepit tak,aby tam nebyl prach ,bubliny a bylo to přesné.
Nevím jestli to video natáčel profík,ale možná jsem slepý, zdálo se mi , že je to samá bublina.
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů